Jak se uvolnit u sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 17:18
Jak se uvolnit u sexu

Ahoj, je mi 39 a mam velice intimní problem, a vím, že to je v hlavě, ale i tak nevím, jak to překonat.
tak doufám, že nikoho nepohorším., kdyžtak pardon.

Moji rodiče jsou věřící a snažili se mě tak taky vychovat (to se moc nepovedlo), ale zato zasili to pověstné semínko, které mi brání se uvolnit, na nic nemyslet a užívat si sex. Pořád to musím mít pod kontrolou, kolikrát mi vadí, že mi partner, milenec sáhne mezi nohy i přes oblečení, nedej bože aby mi tam strkal ruku. Prostě vždy, když se mám milovat, tak si říkám, co když nebudu vlhká, co když mi „frnda“ smrdí (i když se umeju), co když mu nebude chutnat, nebo když mi bude chtít sáhnout na poštěváček a udělat mi to rukou. Nebo, vydávání zvuků u sexu - to mam taky problém, opět kvůli rodičům (dřív to bylo něco co se nedělalo, a tak mě to naučilo být zticha).
Koilkrát se přistihnu i u toho, i když mě to baví, chlap přitahuje, všechno, tak se přistihnu u toho, jak si říkám, hlavně at se už udělá a mam klid. Nebo třeba sex mě baví, ale nic z toho nemam. Co se týče opačného pohlaví, tak mi nevadí ho vyhonit, udělat pusou a tak…
Jsem divná?
Jako ano, když se opiju (zkoušeli jsme to s partnerem), jako uplně co nejvíc, tak stejně dělám to, co jsem popisovala výš…
Snad jen s jednim partnerem jsem s tim neměla problém, jinak s každým.

Máte někdo nějaké rady? Budu vděčná, díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11583 příspěvků 12.03.18 17:23

Trpělivého partnera a možná i psychologa. Ostych beru v začátcích, ale skoro ve 40? Zapracuj na svém sebevědomí. Život není jen o sexu. Ten chlap se ti líbí i mimo postel? Máš trvalejší vztah?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 17:24

Mám úplně ty samé myšlenky a pocity, nejsem z věřící rodiny. Co s tím, to sama nevím. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 17:25

@Russet no jako driv, za mlada v tom takovy problem nebyl… ale nejni to ostych, spis stud, co si o mě pomyslí nebo tak něco… neim…
sebevědomí mám na rozdávání, ale tohle je mozna kvuli výchově tabu… jj i momo ní

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 17:26
@Anonymní píše:
Mám úplně ty samé myšlenky a pocity, nejsem z věřící rodiny. Co s tím, to sama nevím. :nevim:

tak až na to přijdeš, dej vede, ja jsem z toho zoufala, stve mi to a vadí mi to

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 17:28

A jak s tím souvisí tvoji rodiče? To se divím že jsi si s věřícími rodiči došla k tématu jak se mas chovat při sexu… Ze ti frnda smrdí atd??
Já mám problém podobny ze nemam rada orální sex když mi manžel chce udělat, není mi to příjemné přijde mi to takové fuj.. Ale je to tím že od dětství jsem trpěla na gyne problémy a tak jsem nějak naučená ze ji mam fuj.. I když jsem ok.
Mě se nezdá ze tvůj problém je o rodičích ale o tvém sebeprijeti. Měla bys navštívit nějakou sexuologickou poradnu, dívala jsem se kdysi na videa s gayou nebo jak se to píše a ta o tom ve videích mluvila. O tom sebeprijeti.

Russet
Extra třída :D 11583 příspěvků 12.03.18 17:30
@Anonymní píše:
@Russet no jako driv, za mlada v tom takovy problem nebyl… ale nejni to ostych, spis stud, co si o mě pomyslí nebo tak něco… neim…
sebevědomí mám na rozdávání, ale tohle je mozna kvuli výchově tabu… jj i momo ní

Na výchovu se fakt nevymlouvej. Rodiče nás nějak vychovali, přece se na to nebudeš vymlouvat do konce života. Oni si zvolili to, že je to fuj, ale ty snad nemusíš každý sex protrpět…Jestli je s tebou nějakou dobu a jste partneři, tak k čemu ostych?

Russet
Extra třída :D 11583 příspěvků 12.03.18 17:31
@Anonymní píše:
A jak s tím souvisí tvoji rodiče? To se divím že jsi si s věřícími rodiči došla k tématu jak se mas chovat při sexu… Ze ti frnda smrdí atd??
Já mám problém podobny ze nemam rada orální sex když mi manžel chce udělat, není mi to příjemné přijde mi to takové fuj.. Ale je to tím že od dětství jsem trpěla na gyne problémy a tak jsem nějak naučená ze ji mam fuj.. I když jsem ok.
Mě se nezdá ze tvůj problém je o rodičích ale o tvém sebeprijeti. Měla bys navštívit nějakou sexuologickou poradnu, dívala jsem se kdysi na videa s gayou nebo jak se to píše a ta o tom ve videích mluvila. O tom sebeprijeti.

Poupětovou? Ta mně přijde taková divná… 8o

Uživatel je onlinekristyn.g
Závislačka 2838 příspěvků 12.03.18 17:31

Mě se zdá že je to moderní dobou kde jakýkoliv tělesný přirozený zápach je fuj a vše musí být cítit pouze chemicky po mýdle…

Russet
Extra třída :D 11583 příspěvků 12.03.18 17:33
@kristyn.g píše:
Mě se zdá že je to moderní dobou kde jakýkoliv tělesný přirozený zápach je fuj a vše musí být cítit pouze chemicky po mýdle…

Se nediv, reklama je reklama…

Závislačka 2838 příspěvků 12.03.18 17:42

@Russet to se ani moc nedivím firmy chtějí prodat co nejvíc intimních gelu s vůní něčeho… Kdo by to kupoval když doktoři doporučuji jen vodu :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 17:43
@Anonymní píše:
no právě tím, že říkali ze to je špatné a podobně…
gaia - zkusíme… jen vždy to nějak s alkoholem dám, ale nechce se mi dál… no

asi je to opravdu o tom sebepřijetí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 18:01

Zajimave o tech partnerech, sama zakladatelko pises ze s jednim to problem nebyl. Ja treba mela problem s partnery, kteri byli ne v sexu, ale v zivote vice ci mene kriticti. Treba jeden byvaly byl hodne ma sex, se mnou se mu to libilo moc tvrdil, ale v realu mne kritizoval za blbosti, postupne se pridavala kritika na telesne partie a od te doby to slo do kopru, nedokazala jsem se uvolnit a pak uz jsem se ani na ten sex s nim prestavala tesit a ze ten sex s nim byval fakt dobry…Gabca

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 18:25
@Anonymní píše:
Zajimave o tech partnerech, sama zakladatelko pises ze s jednim to problem nebyl. Ja treba mela problem s partnery, kteri byli ne v sexu, ale v zivote vice ci mene kriticti. Treba jeden byvaly byl hodne ma sex, se mnou se mu to libilo moc tvrdil, ale v realu mne kritizoval za blbosti, postupne se pridavala kritika na telesne partie a od te doby to slo do kopru, nedokazala jsem se uvolnit a pak uz jsem se ani na ten sex s nim prestavala tesit a ze ten sex s nim byval fakt dobry…Gabca

no u mě to ten jeden bylo mozna to, že jsem ho fakt milovala, jako moc, a ti ostatní už to nejni " ta láska".. myslim si, že pokud bych se teď viděla s bejvalym a mělo k něčemu dojít, tak problém nebude… já prostě nevím, proč tam to jde a jinde ne… a fakt se s tím snažím něco dělat… už dlouho… ale je to furt stejný

nebo třeba už má kněčemu dojít, alejá to stopnu a k nicemu nedojde.. jsem vzrusena, vsechno, ale stejne nakonec reknu ne…

Závislačka 2838 příspěvků 12.03.18 21:25
@Anonymní píše:
no u mě to ten jeden bylo mozna to, že jsem ho fakt milovala, jako moc, a ti ostatní už to nejni " ta láska".. myslim si, že pokud bych se teď viděla s bejvalym a mělo k něčemu dojít, tak problém nebude… já prostě nevím, proč tam to jde a jinde ne… a fakt se s tím snažím něco dělat… už dlouho… ale je to furt stejnýnebo třeba už má kněčemu dojít, alejá to stopnu a k nicemu nedojde.. jsem vzrusena, vsechno, ale stejne nakonec reknu ne…

a proč seš s někým koho nemiluješ? Nebo tě asi dost nepřitahuje?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >