Jak se v dnešní době seznámit s protějškem?

Anonymní
21.5.20 22:00

Jak se v dnesni dobe seznamit s protejskem?

Ahoj,

chtela bych se zeptat, jak resite dnesni dobu co se tyce seznamovani? Nebo kde jste narazili na protejsek?
Kazdej rika, ze to prijde necekane :palec: ale me zase prijde, ze pokud nemam Tinder nebo Bado tak jsem v prdeli :D, lide se na ulici uz neseznamuji. V praci zadneho nechci ( co je v dome, neni pro me), konicek mam- hraju beachvolejbal ale za tu dobu co hraji a jsem single tak se nikdo neozval.
Budu rada, kdyz tady rozjedeme debatu, a mozna se i zasmejem seznamovacim historkam :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1135
21.5.20 22:11

Badoo no.. našla sem tam všechny se kteryma sem chodila :mrgreen: normálně se seznámit asi neumím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52774
21.5.20 22:13

Seznamka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
21.5.20 22:19

Já jsem teda šťastně vdaná, ale před nějakou dobou de mi stalo, že jsem jela metrem a na protější straně seděl sympatickej chlápek. Pořád po mě pokukoval, tak jsem se na něj usmála. No a když vystupoval, podal mi papírek, kde bylo napsáno, že jsem moc krásná a jeho tel. číslo. No nebejt zadaná, tak s ním určitě někam vyrazím, potěšilo mě to :-D
Takže za mě klidně i to oslovení na ulici, proč ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2326
21.5.20 22:23

No, hodně protějšků jsem fakt našla na seznamce.. něco neklaplo.. něco trvalo pár let..
druhého manžela jsem našla v práci..páč byl na tom večírku nejstřízlivější ze všech :mrgreen:
prvního manžela jsem si vzala proto, že mne nechal jeho nej- kámoš.. byli jsme motorkářská parta..
co k tomu říct
dnes už fakt lidi jedou hodně přes sítě
na seznámení na ulici bych taky nevsázela…
zkus štěstí. cz, je to anonymní a o nic nejde.. je to zadáčo.. jen buď opatrná.. jsou tam recidivisti :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10535
21.5.20 23:07

Já si našla manžela na seznamce, ale už je to skoro 20 let, a tehdy měli internet jen studenti na vysoké a ajťáci, tak to nefungovalo tak, že na inzerát okamžitě přišlo několik dickpiců (to se stalo i mojí mámě, když si cca v šedesáti zkusila založit profil :mrgreen: ).

Dneska už bych se asi bála, že se budu muset brodit spoustou opruzů.

Zkušenosti z okolí z posledních let: Moje kamarádka už má třetího chlapa z práce, další jela na zumbový pobyt na Kubu a „dovezla“ si Kubánce (sňatek), můj bratr se švagrovou se znali od vysoké a sčuchli se deset let po jejím skončení (dítě)… podaří se ledacos :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10535
21.5.20 23:14
@Anonymní píše:
Všechny mé svobodné kamarádky loví na Badoo, v práci a ve fitku. Všechny mají nereálné cíle, tvrdí, že mají nízké sebevědomí, přitom oslovují muže z „vyšší ligy“. Všechny mají přes 30 a nadváhu. Všechny proklínají chlapy a říkají, že žádný normální neexistuje. Moje rada pro ně? - zhubněte! Ale to jim do očí nikdy neřeknu, protože je mám ráda a vím, že by to byla pro naše přátelství velká rána. Co z mého příspěvku plyne? Pokud máš nadváhu, zhubni.

Myslím, že problém není v nadváze - i oplácaná holka, když se dobře nese, chlapa najde. Spíš jde o to, že loví v tom top segmentu.

Myslím, že Desmond Morris rozdělil chlapy na oplodnitele a pečovatele; já jim pracovně říkám troubové a hajzlové. A problém je v tom, že tyhle holky před třicítkou hledají toho hajzla, ze kterýho se jim srolují kalhotky, když ho najdou, chvíli s ním jsou, ale pak se rozejdou, protože je to hajzl… a méně vybíravé holky mezitím posbírají trouby, kteří jsou jakž takž k světu.

No a po té třicítce jsou k dispozici už jen supertroubové (ty ony nechtějí, bodejť), superhajzlové (u těch díky zkušenosti poznají, že to nemá cenu) a pak recykláti, se kterýma je to dost nevyzpytatelné: táhnou si s sebou děti, exky, někdy jsou neperspektivní, protože nechtějí rodinu, jen sex, jindy jsou echt vybíraví, protože nová holka musí být ve všem lepší než jejich ex, atd.

Čili zhubnout jako cajk, ale hlavně se adaptovat na to, co je na trhu :)

Příspěvek upraven 23.05.20 v 10:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
21.5.20 23:22

@Slečna Ferka To je bozi shrnuti :mrgreen:

Ja se seznamila dvakrat na netu. Naposled ve FB skupine venovane memu sportovnimu konicku, kde jsem shanela na ten sport partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
21.5.20 23:47

Já jsem třeba na seznamce nikdy profil neměla a se svým aktuálním přítelem jsem se seznámila na jednom dobrovolnickem projektu - pomáhali jsme oba v jednom domově pro potřebné děti, akorát moje skupina odchazela a jeho skupina přicházela - jen jsme si začali povídat u nějaké svačiny, co tam pro nás byla, ale vyměnili jsme si kontakty a pak si začali více psát, došlo na první schůzku no a bylo :D s předchozím přítelem jsem se seznámila přes společné přátele a jeden kluk mě nedavno zastavil na ulici a pozval me na kávu, že se mu prý libim, ale odmítla jsem ho, že jsem zadaná a navíc jsem spechala do práce, takže z toho nic nebylo…takže podle me se jde seznámit i jinde, nez mimo seznamku - u nás v okolí se hodně lidi seznámilo se svými protějšky na skole, v práci, při nějakém společném kurzu/zážitku nebo i přes nějaké své známé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
21.5.20 23:55

Bez poplatků

seznamka.cz, rande.cz. Dobrý lov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
21.5.20 23:58
@Slečna Ferka píše:
Já si našla manžela na seznamce, ale už je to skoro 20 let, a tehdy měli internet jen studenti na vysoké a ajťáci, tak to nefungovalo tak, že na inzerát okamžitě přišlo několik dickpiců (to se stalo i mojí mámě, když si cca v šedesáti zkusila založit profil :mrgreen: ).

Zkušenosti z okolí z posledních let: Moje kamarádka už má třetího chlapa z práce, další jela na zumbový pobyt na Kubu a „dovezla“ si Kubánce (sňatek), můj bratr se švagrovou se znali od vysoké a sčuchli se deset let po jejím skončení (dítě)… podaří se ledacos :)

Kamarádka bude velmi chytrá. Kdepak pracuje spanilý kudrnáč? Nebo nám všem jen přibyl další, dobře vybavený parazit v barvě kakaa? OLé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
22.5.20 00:01
@Slečna Ferka píše:

Zkušenosti z okolí z posledních let: Moje kamarádka už má třetího chlapa z práce, další jela na zumbový pobyt na Kubu a „dovezla“ si Kubánce (sňatek), můj bratr se švagrovou se znali od vysoké a sčuchli se deset let po jejím skončení (dítě)… podaří se ledacos :)
@Slečna Ferka píše:
Myslím, že problém není v nadváze - i oplácaná holka, když se dobře nese, chlapa najde. Spíš jde o to, že loví v tom top segmentu.

Myslím, že Desmond Morris rozdělil chlapy na oplodnitele a pečovatele; já jim pracovně říkám troubové a hajzlové. A problém je v tom, že tyhle holky před třicítkou hledají toho hajzla, ze kterýho se jim srolují kalhotky, když ho najdou, chvíli s ním jsou, ale pak se rozejdou, protože je to hajzl… a méně vybíravé holky mezitím posbírají trouby, kteří jsou jakž takž k světu.

No a po té třicítce jsou k dispozici už jen supertroubové (ty ony nechtějí, bodejť), superhajzlové (u těch díky zkušenosti poznají, že to nemá cenu) a pak recykláti, se kterýma je to dost nevyzpytatelní: táhnou si s sebou děti, exky, někdy jsou neperspektivní, protože nechtějí rodinu, jen sex, jindy jsou echt vybíraví, protože nová holka musí být ve všem lepší než jejich ex, atd.

Čili zhubnout jako cajk, ale hlavně se adaptovat na to, co je na trhu :)

Děkuji za další podnětný názor, do zde sbíraného materiálu o ženském myšlení. Velmi užitečný. Jo slabší polovička lidstva, tak jistěééé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
22.5.20 00:04

Ahoj, já jsem se seznámila třeba na plese, při sportu nebo na sportovních akcích, v práci, přes společné přátele nebo koníčky, na seznamce (Tinder, Badoo). Z něčeho vznikly vztahy, z něčeho i manželství (rozvedené :D), z něčeho dlouholeté přátelství, z něčeho otřesná zkušenost :D Dnes se dělá i spousta „single“ víkendů, různě zaměřených, třeba na cestování s nějakou túrou, nebo vyloženě jen relax a zábava… Poznat někoho není nic těžkého, teď jen správně vybrat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
22.5.20 00:16

Mi připadá jako cesta nejmenšího odporu si nechat někoho dohodit od kamarádek či kamarádů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13981
22.5.20 02:58

V posilovne, na koupaku, na horach, kdyz jsem lezla sama, v pet store, na zavodech…s nekym se dam reci, ani nevim jak. :think: Ale hned mizim, jsem vdana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama