Jak se v této situaci zachovat či vyřešit?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.19 03:56

Jak se v této situaci zachovat či vyřešit?

Ženy, předem se omlouvám za tento dlouhý, dopodrobna napsaný příspěvek z mého vztahu. Nemám to komu říct a potřebuji vyslechnout, poradit či přečíst jiný názor jiné ženy. POKUD VADI SMAZU TO!!!
Vezmu to pěkně od začátku, aby jste to pochopili(tedy pokud to budete cist)…Omlouvám se za takový dlouhý love story, ale potřebovala jsem to už ze sebe dostat a nemám na koho se obrátit…Pokud bude vadit smazu to…ráda si s vámi o tom pohovorim, přečtu si kritiku či rady apod…ale prosím zbytečný rejpalky to prosím nekomentujte…ještě jednou se omlouvam a děkuji

Celý můj dramatický příběh začal tehdy, když jsem odešla se svou 5 měsíční dcerou od svého ex partnera(otec ditete).Žila jsem s maličkou u své babičky a dědy. Asi po necelých 2 měsících mě po praci oslovil a dal se semnou do řeči, pak jsme si začali každý den psát a volat, scházeli jsme se skoro každý den. Proste krásně jsme si rozuměli, měli jsme si co říci apod..Takto uplynuli další 2 měsíce a my jsme se rozhodli dne 7.2.2017 že spolu začneme chodit. Vedel a byl jsi vědom, že mě musí brát i s tou maličkou a šlo mu to dobře..Po uplynulých dalších měsících si našel novou práci přibližně 35km od nás a skoro jsme se už vubec neviděli. A tak jsme se rozhodli že si najdeme poblíž jeho práce byt a začneme žít jako rodina. souhlasila jsem. Odstehovali jsme se 30 km daleko od naši rodiny a začátky byli překrásné. Jenze celý krásný vztah se začal měnit tehdy kdy dostal lepsi placenou pracovní nabídku, sice dobře placenou, ale od pondělí do pátku byl na cestách (kindr kamiónem 12t)Do německa apod…Tyto začátky byli pro oba moc těžké, ale snažili jsme se oba to nedávat na jevo a snažit se pretvarovat že je vše v pořádku a jak nám to nevadí. Nakonec jsme si oba zvykli. Pozdeji začala nejistota z mé strany, zda nemá jinou slečnu či ji nemá u sebe na cestách nikdy jsem to nedala na sobě znát nikdy jsem mu to neřekla. Po delším čase se mi to bohužel potvrdilo, když jsme si spolu volali tak z ničeho nic si na druhé straně někdo odkaslal(podotýkám byl to ženský tón)a tím to vše začalo. Vysvetloval mi že je to jeho kamarádka „který říká "segra“,měla problémy proto ji nabídl aby jela sním. Smirila bych se s tím kdyby byl alespoň takový a řekl mě to na rovinu a ne po 3 dnech a ještě že to zjistím sama náhodou. Jen co přijel domů tak jsme se o tom začali bavit a snažili se to nějak vysvětlit aby jsme se kvůli tomu nerozesli. Jo no to byli ještě ty časy kdy to bylo vše oboustranné. Chvili to zas fungovalo, ale opravdu jen chvíli..Ondra si pořídil k prvním společným vánocům x boxy..Nebyla jsem proti věděla jsem že si potřebuje taky zarelaxovat. Jenze z relaxace to přešlo v závislost. Utracel za nové hry nemalé peníze. Když mu finance došli prodal x boxy i s těmi hry a zbyl mu zas jen telefon. Takto to praktikoval dost dlouho.Opet nastala ta doba ve které se stýkal se"segrou",jezdila s nim v autě, když jsme spolu mluvili nic jsem nepoznala, osudová doba nastala, když já jsem šla odnést odpadky před barák a koukám na trochu vzdálený menší parkoviště pro kamiony a vidím tam ondru s ní. samozřejmě jsme se rozešli a on se odstěhoval na jeho firmu, jelikož jsem na tento nájem neměla byt jsem pustila a nastěhovala jsem se vedle do garsonky.Za 1,5 měsíce se mi ondra ozval a chtěl se sejít, souhlasila jsem. Zacal mluvit první on, tímto mym odsouhlasenim, že se k sobě vrátíme tak jsem udělala velikou chybu. Nikdy se ten vztah nevrátil do starých kolejí, vždy tam už byli obavy..Nebyl to perfektní vztah, ale snažili jsme se ho udržet. Po delší době ondra přijel z práce políbil mě, klekl si a rekl:vezmeš si mě? A moje odpověď byla ANO…Po pár měsících nám vztah opět začal trochu skripat. V tu dobu jsem narazila v notebooku na konverzaci mezi ondrou a jeho bývalou přítelkyní-samozrejme celé to bylo o mě a našem vztahu. Ondra ji první kontaktoval a začal mluvit o našem vztahu tak, že ten vztah je špatný, důvěra ve vztahu je na bodu mrazu, že neví zda mě ještě miluje či má alespoň rád! Ona mu na to odepsala, že nechápe proč semnou ještě bydlí, ztrácí čas a proc se semnou nerozjede. V tě době jsem chodila o víkendech na brygadu na noční a oni si dohadovali schůzky, kdy jsem byla v práci. Ona mu psala, že doufá že na to nepřijdu a nevyškrábnu ji oči, on ji na to odpovedel, že omluvenku u me si umí zařídit a pokud budu dělat zarlivy scény tak se zbali a odstěhuje se, že zas po nějakém čase za ním budu dolejzat a přemlouvat ho, jak ho potřebuju apod…Po této jejich konverzaci jsem jsi vytvorila fake facebookovy nový profil s fotografií mé dobré kamarádky a začala jsem mu psat.Kdyz po delší době odpověděl zda se známe tak jsem odpovedela:ne, ale doufám že nevadí že jsem napsala, on se dal semnou do řeči(odkud jsem, kolik mi je, zda jsem zadána apod.-ohledne svobodny bo zadany jsem odpovedela ze jsem nezadana).A pokracovala jsem ze on je sympatický, vtipný a že se mi s nim krásně píše a také jsem mu doplatila jeho otázky na mě…Na to mi odepsal, že pochází odtamtud, je mu tolik a tolik a zadany sice je, ale důvěra ve vztahu je na bodu mrazu a že není šťastný, na tuhle jeho odpověď jsem zareagovala tak zda sní pořád žije, či ji stále miluje?.To co odepsal mě polozilo na kolena…Jeho odpověď zněla:ano stále s ní žiju, a že nejspíš ji nemiluje, že ten vztah zachraňovat nechce!!!Na to jsem položila další otazku:tak proč ji neposles k vodě? když ji nemilujes? víš jsi docela fajn kluk a zasloužil by jsi být šťastný a víš že bych tě chtěla lépe poznat? na to jsem dostala odpověď:je to všechno složité, mám práci(jezdím mensim kamionem) u které jsem celý tyden pryč a pouze víkendy volné, pokud ti ta moje prace nevadí rád tě poznam❤…dej mi na sebe číslo jelikož řídím a nemůžu psát…Co jsem mu na to měla odpovedet:vymyslela jsem si že mám rozbití mikrofon u telefonu a že si můžu jen psát. tim zatím skončilo naše psaní.. Jenže po tomhletom co mi všechno napsal jsem nevěděla zda chci, aby přijel domů, zda chci ho vidět či mluvit. V tomto momentě mi začal zvonit telefon volá mi ON…měla jsem slzy v očích, ale snažila jsem to nedávat na sobě znát že brecim…po 5 min hovoru mě rika:co ti je? vždyť brecis já nejsem blbej!!!A v tu ránu to ze mě vypadalo, vše co mi psal atd…byla jsem na sebe nasana, že jsem mu to řekla..Nic zajímavého se neodehralo po jeho návratu domů..Byl to vztah jako na houpačce ale dalo se to vydržet..Poridil si herni počítač a zaměřil se místo na vztah na svoji závislost na drahých placených hrách na streemu.Kde se seznamil s jednou holcinou, ktera propadla hranim jako on, ktera pochazi z Kadaně a navic to je studentka…dne 1.11.2019 mi ondra oznámil že na víkend odjede za mamkou že musí něco vyřešit. Brala jsem to a víc to neřešila..Ondra se vrátil v neděli v 8.45hodin, kdy se nemohl dostat do bytu jelikož jsem nechala klíče v zámku. Ten den jsem se dozvěděla ze mi lhal a u mamky nebyl ale byl v Praze, pochopila jsem to jelikož tam má část rodiny a víc to neřešila..Jenže první slovní facku jsem do stala po 10 min jeho přiznání o Praze, že sice v Praze byl ale jen projížděl a jel až do Kadaně, tímto rozpoutal další válku, jelikoz i kdyz se semnou rozesel tak se ke me lisal, provokoval a chtel i tamto…Poté mi zdelil, že má kamarádku MAKKY z Kadaně a přečetl mi jejich konverzaci…Po teto konverzaci jsem usoudila, ze na to co k nemu stale citim přeji si zapomenout a nechci zachraňovat vztah..Dle stylu té jejich konverzace nejsou jen kámoši(A docela je hustej v 29 letech si nabrnknout 17 letou a do toho ještě chtít spát semnou!!!)…bohužel ho zatím vyhodit nemohu jelikož momentálně bez něj neudrzim střechu nad hlavou on to moc dobře ví a hrozně se tím baví..Furt to zkouší na mě, provokuje a dělá naschvali ohledně ty MAKKY…Vůbec nevím jak z tohoto kruhu mám vypadnout…Nevím co mám udělat abych se přestala kvůli němu trápit..Je to tak na prd že mi vlastně v tomto bytě říká pane pouze dětská postel, tv a lednice…jinak to je jeho…vůbec nevím jak tohle mám vyřešit…Na konec jsem se dozvěděla ze zasnoubeni bylo jenom jako(aby naštval určité lidi) a moji dceru nikdy neprijmul ani nepřijme že se nebude za toho zmda nahrazovat ve výchově a zivit jeho dite…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1233
19.11.19 05:02

Je to nevyzrálý hlupák. Vrať se k babi a dědovi. Tohle opravdu není perspektivní partner pro život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3444
19.11.19 05:05

Odstehuj se zpatky k babicce s dedou. Tohoto frajera zablokuj, kde muzes a zacni zit novy zivot. Davno bych s nim uz nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.19 05:15

@aknadar
Bohužel to už nejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.19 05:17

@aknadar
Bohužel to už nejde… @elinka90
Kdyby to šlo vrátila bych se hned…jenže ten byt už je přepsaný na někoho jiného a bohužel ten dotyčný ho bude brzy potřebovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
19.11.19 05:22

Ani jsem to nedocetla a v polovine jsem si tukala na celo, ze s takovym odbehlikem jeste jsi 8o uprime mas kurevnika a byt tebou udelam si test na pohlavni nemoci…vrat se k babi a ukonci tuto scifi kapitolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.19 05:24

@migmina
Je to docela sila přiznávám…taky do teď nechápu co mě k nemu stale táhne…k babi už se vrátit nemůžu proto přemýšlím co dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
19.11.19 05:27

@Mončičák89 najdi si neco levnejsiho pobliz babi.jdu na socku a zazadej si o vsechny prispevky. zvladnout se to da

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
19.11.19 06:20

Tak to je jizda. Jeste stale te to k nemu tahne? Ja bych mu dala… Okamzite zacni resit bydleni, najdi neco levnejsiho nebo muzes zkusit treba spolubydleni, zjistuj vsude mozne moznosti, zjisti na socce, o jake prispevky a pridavky muzes zadat a za jakych predpokladu na ne dosahnes. Kocko, ted nebo nikdy. Uz si tohle nikdy nenechas libit, jsi mama, mas malou holku proboha, jsi osobnost, zaridis si co je potreba a odejdes se vztycenou hlavou. Porad se s nekym z rodiny, jak postupovat dal, oni maji lepsi vhled. Vymyslej a zkousej, tohle je hruza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
19.11.19 07:10

Taky me napadlo spolubydleni s nejakou maminkou, ktera neutahne sama byt. Cim driv vyresis bydleni, tim lip. Jinak znovu nezacnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12231
19.11.19 07:46

Že se k němu vrátíš jednou, to bych ještě pochopila, ale že přiběhneš jak pejsek pokaždé, když si houkne, tak to mi hlava nebere. Kde zmizela tvoje sebeúcta? Najdi si sama byt, nábytek se dá sehnat i za odvoz nebo pár korun, holt nebudeš mít všechno super moderní. Jak stará je malá? Chodí už do školky, nebo tohle vše frajer stihl za dva roky? :roll: zjisti si na úřadě, na co všechno máš nárok a jednej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 08:37

Prosim tě, aspoň kvůli té dceři.. Jdi od něj a už mu nikdy na nic neodpovidej. Je to notorickej lhář a podvodník. A teď co bych udělala. Na stránce spolubydleni cz našla spolubydleni. Teď nevím, zda máš práci, pokud ne, najít. Pokud jo, skvělý, třeba bys zvládla i menší byt. Dostaneš příspěvek na bydlení, alimenty dostáváš? Zajdi na soc pro přídavky na děti, pokud nebere. Zvládnout se to dá i bez něj.

• Citovat
  • Nahlásit
152
19.11.19 09:09

Přestěhuj se k někomu, kdo ti zatím pomůže - babi s dědou, rodiče, kamarádi a najdi si nějaké levnější bydlení poblíž rodiny a známých. Ondru pošli někam a určitě mu nedávej najevo, že ho potřebuješ a nezvládneš to bez něj, protože s takovýmhle člověkem si nezaslouží žít snad nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Makca87
19.11.19 09:41

Jsi s ním jenom pro prachy. Se divím spíš jemu, že tě dávno nevykopl, když je pořád v práci, nemiluje tě a má milenky :think:.

• Citovat
  • Nahlásit
5153
19.11.19 09:43

Zkráceně, příběh o tom jak jednoho nepoužitelného (asi zakladatelka o něm nepíše) nahradit jiným nepoužitelným. Jak ztratit skoro tři roky života.

Jestli čekáš na zázrak, tak žádný nepřijde, takže shánět vlastní bydlení a tak dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat