Jak se Vám bydlí v Horoměřicích?

28799
7.5.17 20:54

Jak se Vám bydlí v Horoměřicích?

Maminky,

jak jste spokojené v Horoměřicích? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

52
8.5.17 08:29

Letadla jsou masakr, jestli si na to zvykla, tak do toho jdi, ale priprav se, ze tady, nez reknes vetu, budes ji muset 3× prerusit, neb te tvuj protejsek neuslysi. Je to na palici, ale starousedlici jsou zvykli. Ja musela utect. Jinak by to bylo temer idealni misto k ziti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
8.5.17 08:30

@Nimie tam bych teda nešla, spojení do Prahy nanic, typické satelitní město, to už je lepší i ta proklínaná Jesenice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3391
8.5.17 11:24

Tak je tam i stará zástavba, ale do té se člověk asi jen tak nedostane
známí tam bydlí a jen z toho, že jim letiště zaplatilo nová okna proti hluku, lze usoudit, jaký je to rambál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
8.5.17 11:41
@adam75 píše:
@Nimie tam bych teda nešla, spojení do Prahy nanic, typické satelitní město, to už je lepší i ta proklínaná Jesenice.

Právěže spojení do Prahy je super (aspoň pro nás teda), jinde je to mnohem komplikovanější :/ Jesenice zní dobře, ale nic moc tam není a je to na nás už dost daleko, rádi bychom zůstali blízko metra A/B

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
8.5.17 11:45
@nohalka píše:
Letadla jsou masakr, jestli si na to zvykla, tak do toho jdi, ale priprav se, ze tady, nez reknes vetu, budes ji muset 3× prerusit, neb te tvuj protejsek neuslysi. Je to na palici, ale starousedlici jsou zvykli. Ja musela utect. Jinak by to bylo temer idealni misto k ziti.

To je škoda :/ na letadla jsme byli relativně zvyklí, ale je fakt, že jsme neměli zahradu. A kam jsi utekla? Nějak mi připadá, že všude je nějaké podstatné ale :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
8.5.17 18:16

Ja utekla az do zahranici ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
28799
8.5.17 18:21
@nohalka píše:
Ja utekla az do zahranici ;)

Aha, tak to se neinspiruju :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
8.5.17 20:05

@Nimie záleží, co potřebuješ. V Jesenici je naopak všechno - ZŠ, MŠ, rybník, nájezd na okruh, hned vedle Čestlice s akvaparkem, hypermarkety, restauracemi. Ale je to taky satelit.

Osobně bych volila místo, kam jezdí vlak. Já bydlím pět minut od vlaku, 23 minut na hlavák, neřeším zácpy, nic. Už jsem rozmazlená, jezdit někam metrem a pak narvaným busem by mě ani nehlo. Nebo stát s autem v zácpě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
8.5.17 21:36

@adam75 já budu dost často jezdit ke Zličínu a do Ruzyně. Jesenice je autem dost daleko, MHD ještě horší, tak se toho trochu bojím :/ a tomu západu chtějí rozšiřovat linky a zahrnovat je do PID. Vlak bych taky ocenila, ale nemůžu nějak najít místo, které by stálo za to. Původně jsem ještě zvažovala Chyni, ale ta taky zatím nevypadá nic moc :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
8.5.17 21:37

Horoměřice jsou fajn a spojení je také dobré. Jsi na těsné hranici šestky. Nebála bych se toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama