Jak se vám líbí Tajemství těla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineBrontik
Kelišová 7155 příspěvků 04.02.17 21:17
Jak se vám líbí Tajemství těla?

Dotaz je jendoduchý. Jak se vám líbí pořad Tajemství těla?
Lákali na něj tento týden na Déčku, my na něj nechali koukat i naše děti (mladší školní věk - čekali jsme něco na způsob Zázraků přírody, jen o těle) a myslím si, že tchýně měla co vysvětlovat, když se tam Klepl rozpovídal o tom, jak si na černém trhu koupil Viagru… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 04.02.17 21:22
@Brontik píše:
Dotaz je jendoduchý. Jak se vám líbí pořad Tajemství těla?
Lákali na něj tento týden na Déčku, my na něj nechali koukat i naše děti (mladší školní věk - čekali jsme něco na způsob Zázraků přírody, jen o těle) a myslím si, že tchýně měla co vysvětlovat, když se tam Klepl rozpovídal o tom, jak si na černém trhu koupil Viagru… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vůbec se mi to nelíbilo, hned sem to prepla, koukám na novu :mrgreen:

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 04.02.17 21:26

Koukali jsme na to z čiré nudy, protože na ostatních programech bylo ještě větší ho..o

ale myslím, že pro starší děti to není špatné, pro mě jako dospěláka těžká nuda, otázky nic moc (jednoduché) a přibarvené historky pseudocelebrit mě to fakt nezajímají

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 04.02.17 21:37

Líbilo se mi to. Líbí se mi i Zázraky přírody.

Ketris
Echt Kelišová 9451 příspěvků 04.02.17 22:15

Mně se líbí moc :palec: Ráda se dozvídám nové věci o lidském těle, o kterých jsem ještě neslyšela :andel:

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 05.02.17 01:05

@Brontik Pustila jsem si to teď na netu (TV nevedeme), ale na to bych koukat nevydržela. Dětem bych raději pustila něco hodnotnějšího. :nevim: Navíc, Dejdar, neříkal kdysi, že už nebude vystupovat? Od té doby je pořád někdě. :mrgreen:

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 05.02.17 01:12

A ten Hejma, to je taky blbec, prý „principy jing a jang, jednou se podíváš, jednou se nepodíváš“. Je to jin a jang, když už, zbytek úvahy ani nekomentuji. :roll: A jak tam posadili i černé děti, aby to bylo jako nerasistické, lol. Tak asi to dokoukám, to je fakt úkaz. :lol:

Uživatel je onlineBrontik
Kelišová 7155 příspěvků 05.02.17 14:10

No, já čekala, že nějakou zábavnou formou podají Vacek s Dejdarem ostatním jak funguje tělo… Netušila jsem, že když na to budou lákat na dětském kanálu, tak to bude v první řadě o historkách jejich hostů…
Zázraky přírody jsou fajn, ale tohle nakonec nedosáhlo ani poloviny jejich úrovně… :nevim:

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 05.02.17 15:07

@Brontik Právě, podle mě to moc pro děti nebylo. Některé narážky nemohly pochopit ani ty malé holky mezi diváky ve studiu, přestože na ně zrovna zamířila kamera a uchechtly se. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >