Jak se vám líbí Tajemství těla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Brontik
Kelišová 7188 příspěvků 04.02.17 21:17
Jak se vám líbí Tajemství těla?

Dotaz je jendoduchý. Jak se vám líbí pořad Tajemství těla?
Lákali na něj tento týden na Déčku, my na něj nechali koukat i naše děti (mladší školní věk - čekali jsme něco na způsob Zázraků přírody, jen o těle) a myslím si, že tchýně měla co vysvětlovat, když se tam Klepl rozpovídal o tom, jak si na černém trhu koupil Viagru… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Reakce:
Dojcanis
Závislačka 3669 příspěvků 04.02.17 21:22
@Brontik píše:
Dotaz je jendoduchý. Jak se vám líbí pořad Tajemství těla?
Lákali na něj tento týden na Déčku, my na něj nechali koukat i naše děti (mladší školní věk - čekali jsme něco na způsob Zázraků přírody, jen o těle) a myslím si, že tchýně měla co vysvětlovat, když se tam Klepl rozpovídal o tom, jak si na černém trhu koupil Viagru… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vůbec se mi to nelíbilo, hned sem to prepla, koukám na novu :mrgreen:

Conulka
Závislačka 3758 příspěvků 04.02.17 21:26

Koukali jsme na to z čiré nudy, protože na ostatních programech bylo ještě větší ho..o

ale myslím, že pro starší děti to není špatné, pro mě jako dospěláka těžká nuda, otázky nic moc (jednoduché) a přibarvené historky pseudocelebrit mě to fakt nezajímají

Ice79
Závislačka 2640 příspěvků 04.02.17 21:37

Líbilo se mi to. Líbí se mi i Zázraky přírody.

Ketris
Echt Kelišová 9749 příspěvků 04.02.17 22:15

Mně se líbí moc :palec: Ráda se dozvídám nové věci o lidském těle, o kterých jsem ještě neslyšela :andel:

Litta
Extra třída :D 13497 příspěvků 05.02.17 01:05

@Brontik Pustila jsem si to teď na netu (TV nevedeme), ale na to bych koukat nevydržela. Dětem bych raději pustila něco hodnotnějšího. :nevim: Navíc, Dejdar, neříkal kdysi, že už nebude vystupovat? Od té doby je pořád někdě. :mrgreen:

Litta
Extra třída :D 13497 příspěvků 05.02.17 01:12

A ten Hejma, to je taky blbec, prý „principy jing a jang, jednou se podíváš, jednou se nepodíváš“. Je to jin a jang, když už, zbytek úvahy ani nekomentuji. :roll: A jak tam posadili i černé děti, aby to bylo jako nerasistické, lol. Tak asi to dokoukám, to je fakt úkaz. :lol:

Brontik
Kelišová 7188 příspěvků 05.02.17 14:10

No, já čekala, že nějakou zábavnou formou podají Vacek s Dejdarem ostatním jak funguje tělo… Netušila jsem, že když na to budou lákat na dětském kanálu, tak to bude v první řadě o historkách jejich hostů…
Zázraky přírody jsou fajn, ale tohle nakonec nedosáhlo ani poloviny jejich úrovně… :nevim:

Litta
Extra třída :D 13497 příspěvků 05.02.17 15:07

@Brontik Právě, podle mě to moc pro děti nebylo. Některé narážky nemohly pochopit ani ty malé holky mezi diváky ve studiu, přestože na ně zrovna zamířila kamera a uchechtly se. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >