Jak se vám líbil pořad U Haliny v kuchyni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcam
Kelišová 5093 příspěvků 05.10.14 08:44
Jak se vám líbil pořad U Haliny v kuchyni?

Ahoj holky, sledovala jste včera některá vaření s Halinou? A jak se vám to líbilo? Mě moc, kila navíc jí sluší, co myslíte? :potlesk: :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Malaga
Nadpozemská drbna 25332 příspěvků 05.10.14 08:49

@Marcam No myslím, že bez těch kil by jí to slušelo mnohem více. Dle mého obezita nikomu nesluší, ale je to jen můj subjektivní názor ;)

Marcam
Kelišová 5093 příspěvků 05.10.14 08:51

@Malaga jo? Mě se líbila. ;)

renda81
Kelišová 6540 příspěvků 05.10.14 08:53

Halinu mám ráda, a ty kila k ní patří, a sluší jí to - jen si myslím, že tento pořad jí nesedí - víc se mi líbí, když vypráví historky

ady01
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 05.10.14 08:54

Mě se líbila, bez těch kg by to nebyla ona. Vzpomněla jsem si na H. Růžičkovou, když zhubla kvůli nemoci, taky to už nebyla ona.

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 08:55

Jo, já se taky dívala. Závidím jí ten barák s venkovním posezením. My jsme ale sledovali hlavně její poprsí, protože to se fakt nedá přehlídnout :mrgreen: Králíka načerno bych si asi nedala. Nemám ráda povidla, ale ona se u toho vaření chová aspoň normálně.. a co se týká kil navíc. Já bych řekla, že hlavně ty prsa z ní dělají takovou almaru. Jak ukazovala fotky z mládí, byla poloviční.. ale mě k ní ta váha prostě sedí. Každej holt není jak proutek :D

Marcam
Kelišová 5093 příspěvků 05.10.14 08:57

Ale ty brambory chci zkusit. ;)

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 05.10.14 09:13

Mě se to nelíbilo, čekala jsem víc. Připadala mi, jak kdyby vařila poprvé.

tatranka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 09:37

Halinu mám ráda, ale měla by se držet toho co umí. Nemohla jsem se na ní koukat, pomalá byla děsně. Přepla jsem na Primu na tu Karolínu, to bylo o ničem jiném.

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 05.10.14 10:20

Já mám Halinu docela ráda, ale toto bylo teda katastrofální.
Ty dvě „věci“ co měla na prsou - nějaké bambulky nebo co, mě to rozptylovalo :mrgreen: pořád jsem na to musela zírat.
A hrozně mi vadil zvuk - půl pořadu jsem poslouchala, jak funí :roll:

Nějak se mi to nelíbilo.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30179 příspěvků 05.10.14 10:24

Nemám ráda Halinu obecně pro její afektovanost a králíky ze zásady nežeru. Inflace celebrit v kuchyni včetně Bohdalky, Hrubešové mi obecně vadí.

ivik21
Generální žvanilka 20833 příspěvků 05.10.14 10:31

NO nesedí mi k ní vaření, přestože její knížky-cestopisy jsou plné receptů z popisované země. Miluji její humor povídaný i psaný, mám ráda její styl oblékání, kdy se „nehalí do stanů xxxl-velikostí“, ale vaření, to fakt ne.

Zaujalo mě včera její oblečení „do kuchyně“ a ten obr výstřih :mrgreen: Navíc opravdu funěla :lol:

Marcam
Kelišová 5093 příspěvků 05.10.14 10:43

Jjo na dechu byla kila znát, hlavně když srážela ořechy. Ty jo, kde asi kupuje podprdy? :mrgreen: :lol:

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 10:52

Taky se mi líbilo jak máchala klackem aby srazila nějaký ořechy :D :oops: :lol:
S tím vařením, to je fakt.. že byla pomalá jak šnek a do pořadu o vaření se moc nehodí.

Podprsenky bych řekla, že si asi nechává šít namíru. Teta pracuje v Triumphu a tam taky občas zavítá nějaká paní na kterou už velikost fakt nemají tak by mě zajímalo kde ty ženy vlastně nakupují.. to musí být sranda sehnat takovou podprdu :think: 8)

Marcam
Kelišová 5093 příspěvků 05.10.14 10:57

@Hr4sek22 a tahat to poprsí… :mrgreen: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >