Jak se vám podařilo zhubnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 15:56
Jak se vám podařilo zhubnout?

Zdravim :D Chtěla jsem se zeptat těch, kterym se podařilo zhubnout, jak jste toho docilily? Jak často jste cvičily, co jste jedly, v čem jste se musely omezovat apod. A pokud se i teď po zhubnutí musite hodně hlidat. Chtěla bych shodit tak 3-4 kila, cvičím už docela dlouho (tak 5 měsíců), ale hlavni problem u mě je jidlo, miluji sladke, takže je to pro mě boj :D Taky jsem se chtěla zeptat, pokud je pravda, že při hubnuti by člověk neměl po 7 hodině nic jist, a nebo si dopřavate i 2. lehčí večeři? Já mám hlavně večer hrozně hlad a přitom si dam fakt sytou večeři (obvykle celozrny chleba s vajíčkem a zeleninou). Budu moc rada i za přiklad, co všechno za den snite. Děkuji za jakoukoliv odpoved

Reakce:
Zumpa
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 15.08.19 16:09

A zase dokola. :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5782 příspěvků 15.08.19 16:11

Já chci taky zhubnout 3-4 kila, ale za tu námahu mi to nestojí.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 15.08.19 16:23

Tak mně se podařilo po třetím dítěti velmi intenzivním cvičením a lehce zdravějším jídelníčkem zhubnout a osvalit se tak parádně, že jsem si připadala skoro k sežrání 8) trvalo mi to dokonce jen asi půl roku (dejme tomu nějakých 10kg), pak jsem se další cca rok udržovala, pak jsem se nehlídala, povila čtvrté dítě a postava byla v kýblu… a je tam už tři roky :oops: takže jo, hlídat se pak musíš :lol:

peta1003
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 15.08.19 16:26

Ze 75kg = 65kg od unora do cervence…rano jsem vstala a 15minut jsem cvicila, udelala jsem si smoothie.
K svacine jsem si dala ovoce a k obedu vzdy dusenou zeleninu na masle a rybu nebo smakouna klasik :) k svacine ovoce…vecer u telky jsem 20minut cvicila, po cviceni proteinovy kokteil a k veceri jsem si dala treba testoviny s pestem…5× tydne :D zhubla jsem sice jen 10kg, ale mela jsem hezky pevny nohy a bricho…ruce moc ne, ale kvuli urazu to ani moc neslo

Alušáček
Závislačka 3945 příspěvků 15.08.19 16:31
@Anonymní píše:
Zdravim :D Chtěla jsem se zeptat těch, kterym se podařilo zhubnout, jak jste toho docilily? Jak často jste cvičily, co jste jedly, v čem jste se musely omezovat apod. A pokud se i teď po zhubnutí musite hodně hlidat. Chtěla bych shodit tak 3-4 kila, cvičím už docela dlouho (tak 5 měsíců), ale hlavni problem u mě je jidlo, miluji sladke, takže je to pro mě boj :D Taky jsem se chtěla zeptat, pokud je pravda, že při hubnuti by člověk neměl po 7 hodině nic jist, a nebo si dopřavate i 2. lehčí večeři? Já mám hlavně večer hrozně hlad a přitom si dam fakt sytou večeři (obvykle celozrny chleba s vajíčkem a zeleninou). Budu moc rada i za přiklad, co všechno za den snite. Děkuji za jakoukoliv odpoved

Jez o polovinu míň než do teď, večer po 19h už nic.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 15.08.19 16:37

Vyřadila jsem pečivo a sladké. A slo to samo. Jo a jim i v noci, taky mívám hlad 8)

jana.machalkova01
Nováček 2 příspěvky 15.08.19 16:39

Ahojky, přidám i mou zkušenost třeba se ti něco z toho zalíbí a vyzkoušíš ;)
Já nejsem na žádné diety, takže jsem vyzkoušela vynechat pouze sladké, pečivo a piji jen čistou vodu… Do toho tedy cca 4×-5× týdně cvičím nebo chodím běhat (jedno z toho). Pro mě naprosto TOP cvičení je podle Jillian Michaels. Její cvičení trvá 30 minut, takže ideální. Je to makačka a při jejím cvičení se spíše hubne na cm než na kg. ;)
Tak přeji úspěšné hubnutí. Jana

Bábrdl
Generální žvanilka 24453 příspěvků 15.08.19 16:50
@Anonymní píše:

Vždycky jsem byla štíhlá. Do 25 přirozeně, od té doby prostě díky tomu, že málo jím :lol:
Když jsem otěhotněla, začla jsem jíst „normálně“, po těhotenství zůstalo cca 10 kg. Zhubla jsem je tím, že jsem zase začla jíst málo a od té doby jím málo. Konec pohádky.

Mám efektivní metabolismus, stačí mu málo, hodně uloží. Kdybych jedla, jak by mi chutnalo, byla bych koule. :zed:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34896 příspěvků 15.08.19 17:20

Abych zhubla pár kilo, působí na mě přerušovaný půst, pro mě nejlepší že nejím po 17 hodině. Pečivo v mikroskopickém množství, žádné sladkosti, žádná tučná masa. Pohyb nepřidávám, při výrazné aktivitě potřebuju víc jíst.

jege
Závislačka 3585 příspěvků 15.08.19 17:25

Já hubnu leností! Jsem tak líný, že když nemusím, tak nejdu ani do práce a ani do obchodu, lednička i spíž prázdná, přes den mi to nevadí a večer i v noci zdlabnu na co přijdu, ale toho je pořád čím dál méně.

A když se už do obchodu dokopu, tak kupuji jenom proteiny a tuky, třeba maso, ale to pak zkažené vyhodím, jelikož se mi nechce připravovat. Takže spíše konzervy - čočku, fazole, párky, sekanou, uzeniny, občas grilované kuřátko, gyros a pod. :jazyk: :mrgreen:

Tina69
Stálice 99 příspěvků 15.08.19 17:26

Za seba Cambridge weight plan. Bolo to všetko pod profesionálnou kontrolou, chodila na kontrolu každý týždeň. Naučili ma správnemu stravovaniu žiaden jojo efekt. Teda po skončení som už bola naučená na pravidelné stravovanie, a vedela čo si môžem dovoliť a čo nie. Výživová poradkyna bola na telefone kedykolvek. Jediný problém že necháš každý týždeň asi 60-70eur (cca 1500 - 1800korun). Na začiatku proste treba kupovať tie sáčky plus je do toho započítana konzultácia, prístroj na ktorom ťa vždy pomerajú. ja za seba určite odporúčam. Konečne niečo u mňa zabralo a efekt pretrváva stále

dana.dv
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 15.08.19 17:40

SNIDANE- 50g celozrnneho peviva + zelenina + maslo/syr/sunka/lucina/vajicka
SVACINA - 200g ovoce
OBED - 100g prilohy, 200g masa, zelenina
SVACINA-jogurt /tvaroh /zelen. salat se sunkou a syrem/nanuk Misa
VECERE - bez sacharidu. Gril.syr se salatem/maso +zelenina /gril. jatra

Tina69
Stálice 99 příspěvků 15.08.19 17:42

https://cambridgeweightplan.cz/ v čechách je ešte viac rozšírenejší ako u nás. Cez net sa ale nič nedá kúpiť. Musíš sa objednať ku koordinátorovi (v každom meste sú) a až tam sa všetko dozvieš. Najskôr som sa toho bála, potom som ľutovala že som nezačala skôr

Váš příspěvek
Reklama