Jak se vám věnuje partner?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 14:31
Jak se vám věnuje partner?

Ahoj, prosím anonym nebo smazat. Mám manžela a sním dvě děti. Budeme spolu 7 let. Vše je jak má být až na jednu věc. Můj manžel mi věnuje málo pozornosti, není ten typ, že by přišel, objal mě, dal pusu(občas když přijde z práce tak to udělá, pak už ne) žádná snídaně do postele, ale mě ta něha chybí, včera jsem si mu lehla u telky na stehna ani mě nechytil. Jinak vše klape, rozumíme si, ale tohle mi prostě chybí, cítím se nechtěná…ví o tom, říkala jsem mu to, ale pořád stejný, co děláte ženy vy, když váš muž to nedělá a vám to chybí. Jsem mladá (24) takže samo, že tohle potřebuji, jen nechci chodit první já pokaždé

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Venetia
Hvězda diskuse 39674 příspěvků 11.02.19 14:35
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonym nebo smazat. Mám manžela a sním dvě děti. Budeme spolu 7 let. Vše je jak má být až na jednu věc. Můj manžel mi věnuje málo pozornosti, není ten typ, že by přišel, objal mě, dal pusu(občas když přijde z práce tak to udělá, pak už ne) žádná snídaně do postele, ale mě ta něha chybí, včera jsem si mu lehla u telky na stehna ani mě nechytil. Jinak vše klape, rozumíme si, ale tohle mi prostě chybí, cítím se nechtěná…ví o tom, říkala jsem mu to, ale pořád stejný, co děláte ženy vy, když váš muž to nedělá a vám to chybí. Jsem mladá (24) takže samo, že tohle potřebuji, jen nechci chodit první já pokaždé

Nedělám to taky a hlavně se nevnucuju

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 11.02.19 14:35

To mě mrzí, já bohužel neznám odpověd.Jsme s manželem 19 let a tohle jsme nikdy nemuseli řešit, manžel se mi věnuje stále hodně, ikdyž je vytížený.Snad jen, mluvit o tom spolu otevřeně a dokola.Jinak opravdu nevím.

Tichošlápek
Extra třída :D 12274 příspěvků 11.02.19 14:35

Jsem rada, nesnáším otlapkávání 8) obavám se, ze proste budeš muset začínat ty, pokud to nema v sobě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 14:38

@Jančakecalka Je to těžké,mě to prostě chybí,nechci chodit pořad první já,navíc nic se na tom nemění protože to dělám já jemu,ne on mě … :think:

Macik.S
Kecalka 356 příspěvků 11.02.19 14:39

Tak v tomhle neporadím. Ale manžel zase není na slova, aby mi vyznal lásku nebo něco, jsme spolu 10 let a řekne mi „jenom“, že mě miluje, to zase chybělo mě, prostě občas něco hezkého aby mi řekl, že mi to sluší to mi řekne až když se ho zeptám :mrgreen: Naučila jsem se s tím žít, je takový, miluju ho, vím, že i on mě, dokazuje mi to činy. :kytka: Tak na tom tak nelpi, když víš, že takový není. :nevim:

Příspěvek upraven 11.02.19 v 14:43

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 11.02.19 14:40
@Anonymní píše:
@Jančakecalka Je to těžké,mě to prostě chybí,nechci chodit pořad první já,navíc nic se na tom nemění protože to dělám já jemu,ne on mě … :think:

No, věřím, že nechceš chodit první pořád ty, ale když to nejde z jeho strany, tak je to pak těžké, těžko poradím, jak jsem psala, říct mu to narovinu, ale pokud jsi to už několikrát udělala, tak je chyba asi někde jinde :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 14:41

@Macik.S No to my si zase říkáme často,také vím,že mě miluje. No já se nemaluji,protože ,když se namaluji,řekne mi proč to na sebe patlám :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 14:42

@Jančakecalka Zase si denně říkáme,že se milujeme,když jdeme třeba spát,nebo když jde do pracé,tak mi to řekne. Spíš na to není,nevím jestli se stím smířím

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 11.02.19 14:43

A už jsi mu to řekla? Že ti to chybí? Když jsem měla první vztah, který skončil, tak jsme se potom bavili, po delším čase. A on mi řekl, že se mu na další holce líbilo, že třeba šla kolem a pohladila ho po zádech. Pro mě to byl šok, já vůbec nevěděla, že mu něco takového chybí. Ty neotlapkávající typy to třeba fakt ani nenapadne, je potřeba se vyjádřit, aby s tím mohl něco dělat. Pokud na to i přesto bude dlabat, tak je to blbý. Ale aspoň mu nebudeš vyčítat zanedbávání potřeby, o které nemá tucha.

tatranka999
Kecalka 177 příspěvků 11.02.19 14:44
@Anonymní píše:

A nemuze byt odtazity, protoze ma strach, ze snis i jeho?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 14:46

@tatranka999 Jak myslíte ,že ho sním?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 14:46

@Čičorečka Ano řekla,nijak se na to ani nevyjadřil,zase ho do toho nechci nutit,vše jinak klape jak má,jen nevím ,jak se s tím smířím …

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 11.02.19 14:47
@Anonymní píše:
@Jančakecalka Zase si denně říkáme,že se milujeme,když jdeme třeba spát,nebo když jde do pracé,tak mi to řekne. Spíš na to není,nevím jestli se stím smířím

Tak to je hlavní, že si říkáte, že se milujete ;) Ono, ne každý chlap je schopný tohle ženě říct ;) Pokud na to není, tak ho do toho netlač :hug:

Lujza031
Kecalka 159 příspěvků 11.02.19 14:48

V noci si mě někdy přitulí, když to už dlouho neudělal jednou jsem dělala že tvrdě spím a moc jsem se tulila, pousmál se a pohladil mě. Je to moc uklidňující. Někdy je on naštvaný, když se v noci odtáhnu, ale je to tím, že mě třeba tlačí jeho ruka nebo se chci rozvalovat :) Jsme spolu 13 let. Chlapi nejsou moc mazliví, mě stačí ho objímat a líbat kdy chci a myslím, že mu to dělá dobře, tak to pak moc nedělá sám. Ale je pravda, že si mě vždy, když někam jdeme sednout k sobě blíže přisune, někdy se na procházce držíme za ruce.
Není důležité, kdo začne, ale jak se u toho oba cítíte.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >