Jak se vám žije v Kutné Hoře?

195
28.7.20 13:19

Jak se vam zije v Kutne hore?

Ahoj maminky, manzel si vzal do hlavy, ze se prestehujeme do Kutne hory. Mohly byste mi tady napsat, jak se vam tam zije? Divala jsem se, ze školek je tam vice, ale moc krouzku pro male deti (nasi 5&3) tam teda neni :think: moc dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1967
28.7.20 13:30

Kutná Hora je menší město, tudíž pokud se tam přestěhujete z velkého města, tak ti to bude připadat jako zapadákov. Školek a škol je tam dost, co se týče kroužků, tak záleží, co si představuješ. Je tam hodně sportovních klubů pro děti (plavání, házená, karate,…), potom jsou nějaké v domu dětí a mládeže (tanečky, tvoření,…), A pro nejmenší je tu dětské centrum Špalíček. Já bydlím kousek od KH a mé děti chodí do plaveckého oddilu, ale třeba na tancování vozím dceru do Kolína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
28.7.20 14:26

Ve 4 odpoledne tam chcíp pes… teda mimo turistů :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.7.20 13:32

Kutná Hora je malé příjemné městečko. Bydlíme ve vesnici kousek od KH, chodila jsem tam do školy, na základku i gympl. Co se kroužků týče, já chodila do hudebky, vím, že mají v té ZUŠce i snad výtvarku, nebo kdysi alespoň byla. Mají hokejový kroužek, tam chodí ségry děti, na tancování jezdí do Kolína do klubu Crossdance, ale myslím, že v Kutné Hoře mají taneční školu manželé Novákovi - jestli ještě fungují. Okolí Kutné Hory je fajn na výlety, o kulturu není nouze, každý rok je tam o velikonocích pouť, přijde mi to dostatečné…ale samozřejmě Praha to není. Mně to stačí, ale samozřejmě otázka, co od svého bydliště očekáváš.
V Kutné Hoře na Karlově se dalo i jezdit na koni, nevím, jestli to jde pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama