Jak se vybírá výherce soutěží na emiminu?

57
26.10.20 13:16

Jak se vybírá výherce soutěží na emiminu?

Dobrý den,

ráda bych se zeptala (nejspíš adminů), jakým způsobem se vybírají výherci soutěží.

Přečetla jsem si instrukce k tomu, jak se soutěže zúčastnit a je tam napsané, že se vybere určitý počet výherců. Znamená to tedy, že se výherci losují nebo se vybírají podle odpovědí?

Díky za objasnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1548
26.10.20 14:35

Myslím že to vybírá náhodně počítač. A když někdo odpoví špatně na otázku, je vybrán další soutěžící. Ale někdy vyhrávají třeba jen samí nováčci. Asi je jich tu taky hodně.. Chce to mít štěstí a zkoušet dál soutěžit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2712
26.10.20 14:39

Nikdy jsem nic nevyhrála, tak buď jsem úplně blbá a neumím odpovědět na triviální otázku a nebo mám spíš štěstí v lásce, jinak si to nedokážu vysvětlit :mrgreen:

Tipla bych to, že se generují výherci na základě „náhodných čísel“ ze správných odpovědí.
Určitě nikdo nelosuje fyzicky z osudí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
26.10.20 15:21

Mně spíš jde o to, zda se výherce nevybírá podle „nejlepší“ odpovědi. Protože přemýšlím, ze bych se do soutěží zapojila. Ale pouze pokud náhodně generují výherce. Pokud bych musela přemýšlet, jak napsat něco originálního, tak to vzdávám… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.20 15:53

Dobrý den,

soutěže obvykle vybírá počítač, testování vybírám já, ale třeba u některých dražších věcí si netroufám o tom rozhodovat a nechávám rozhodnout náhodu, tedy nechám vylosovat testerky počítač. Někdy vyjdou nováčči, někdy spíš aktivnější uživatelé, je to různé. Rozhodně stojí za to se snažit s originálnější odpovědí, třeba to zrovna budu vybírat já. U testování koukám hodně na to, jestli daný člověk dává recenze, protože to je pro nás nejdůležitější, také se bohužel někdy zmýlím.

Krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
26.10.20 16:10

@admin skupin a soutěží díky za vysvětlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
18.11.20 13:03

@Katalie joo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
18.11.20 13:04

Vyhrci