Jak se vyhnout tanečním

9.9.21 21:24

Jak se vyhnout tanečním

Nuže, taneční se blíží a jako sociální introvert tam nechci, avšak rodiče prarodiče a vlastně celé okolí mě nutí. Naštěstí ještě nejsem zapsán ani přihlášen ale ani nechci poraďte prosím jak, ve třídě je asi polovina lidí se kterými jsem ještě nevedl konverzaci. Vždyť jen když jsem v davu tak mám pocit že mě všichni probodávají pohledy pozorují a soudí, soudí za to jak vypadám co dělám atd., chápu že vesmír se netočí kolem mě a nikdo si mě asi ani nevšimne ale oni zírají a soudí, pořád a pořád. Viděl jsem video první lekce v tanečních a nezvládnu to, krom mých pár přátel sice k lidem emoce necítím ale i tak bych tam zůstal stát a zíral vždyť by se mnou stejně žádná skončit nechtěla protože nejsem zrovna pěknej nemluvím a jen by zírali a soudily jako všichni lidi, normálně mi to nevadí naučil jsem se ten pocit ignorovat ale tohle je šílená situace kterou bych nebyl schopen zvládnout, vždyť nezvládnu ani pozdravit řidiče autobusu a i kdybych něco k nějaký holce cítil tak by to jen zhoršilo. Co můžu udělat aby mě tam přestali tlačit? Mluvit o sociální fobii není cesta když mě doma mají za bezchybného člověka a jinde mi vyšlo drž hubu a krok a všechno bude dobrý, jenže to teď nejde a já tohle nezvládnu, co mám dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27058
9.9.21 21:27

Tam se ještě chodí? U nás chodila fakt menšina lidí. Prostě řekni, že nechceš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
9.9.21 21:29

Já bych se na taneční vyprdla. Každý na to není. Jestli o to rodiče tolik stojí, tak ať tam chodí sami. Ty jim přece nemusíš poskytovat zábavu na vlastní úkor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25849
9.9.21 21:31

Ač bych chtěla, aby moje děti jednou taneční absolvovaly, nějak si neumím představit, že bych je přinutila je přihlásit a chodit tam proti jejich vůli. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25370
9.9.21 21:34

@404_page_not_found zlom si nohu, to zabere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.21 21:37

.

To není tak jednoduchý, pro ně je to samozřejmost jako jít do školy nebo na maturitní ples, je jasné že na sílu mě tam nedotáhnou ale nechci dělat moc dusno( to tady znamená hádka) protože kdykoliv to zmíním tak řeknou že prostě jdu protože je to zážitek pro ně i pro mě, nemůžu upřít že by to dopadlo přinejmenším zajímavě. Ten komický oblek mi taky moc nepomáhá, ale + je že na můj problém s nízkým tlakem tam nemodlím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.21 21:38

.

@stinga to je poslední možnost, zajímá mě jak daleko to v životě dotáhnu bez zlomeniny, ale musím uznat že mě to taky napadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
340
9.9.21 21:38

Ostatní jsou taky nervózní. U nás se teda dalo krásně zdrhnout do hospody.No a jinak si myslim, že když vyzveš k tanci nějakou ne uplně krásnou holku, tak taky bude ráda, že má tanečníka. A komunikují přece oba, tak třeba narazíš na ukecanou holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
9.9.21 21:41

Já jsem nebyla, bo se mnou nikdo nechtěl tancovat. :mrgreen: Když se dívám na fotky ze základky, tak se ani nedivím. :think: Nechoď tam a máš klid. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.21 21:42

@Psylocke bože jen to ne, jak jsem říkal i když chci říct dobrý den řídiči autobus tak ze mě vyjde jen jakési mumlání takže si nedokážu představit jak někoho vyzvu k tanci natož když bude chtít mluvit dál. S tím že ostatní jsou nervózní taky na mě taky už šli, ale pomohlo mi to asi jako ten pavouk se tě bojí víc než ty jeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27058
9.9.21 21:42
@404_page_not_found píše:
@stinga to je poslední možnost, zajímá mě jak daleko to v životě dotáhnu bez zlomeniny, ale musím uznat že mě to taky napadlo

Stačí se naučit říkat taky ne bez toho, aby jsi z toho měl špatný svědomí co na to řekne někdo jiný.
Rodiče tě asi chtějí socializovat když ti to dělá takový problém. Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.21 21:43

@Myšák24 kdyby to šlo, nejít tam když mě okolí nutí, kdykoliv to vytáhnu tak se nenajde jediný člověk co mě podpoří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.21 21:45

@pikola 15, svoje kamarády ale mám a nerad vylézám z ulity mezi lidi. Ne jsem jim řekl docela dost důrazně po 5. bych řekl až drze či neslušně a mám jediný špatný pocit a to ten že to nic nezmění, jsou stejně zatvrzelí jako já
Edit: teda 16 nikdo tady podmínky neporušuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
9.9.21 21:49

Do tanečních je nejlepší jít s partou lidí ze třídy. Na videu to možná nevypadá, ale ve výsledku si to všichni celkem užívají, je sranda, někdo zažije první zakoukání - lásky.
Být tebou bych odmítla doprovod maminky a babiček na lekce…občas to některé napadne a to by bylo trapný.
Z toho co píšeš, by ti právě socializovat se určitě pomohlo, copak nikdy nechceš v budoucnu kamarády nebo holku? Že by pro tebe žádná nepřišla? Ono dámská volenka moc často není, často je pánská nebo není ani na výběr, taneční mistr ti někoho přidělí, kluků bývá méně. A během tance si tam řeknete jak se jmenujete, co studujete a pak počítáte kroky.
Nevím v jakém jsi ročníku, chodí se většinou v prváku nebo v druháku, kurzy bývají zimní a jarní. Pokud jsi v prváku, můžeš odložit až za rok nebo na jaro (to by snad mamka zkousla)
Výmluvu třeba na covid :D že předchozí rok kurzy nebyly a bude moc nával.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25370
9.9.21 21:50
@404_page_not_found píše:
@Myšák24 kdyby to šlo, nejít tam když mě okolí nutí, kdykoliv to vytáhnu tak se nenajde jediný člověk co mě podpoří

no ale bude ti neznalost klasických tanců celý život vadit, já jsem také nechodila a teď ani nemůžu jít na ples, teda na jeden - hasičský chodím, ale jinam si netroufám, nezatančím si na svatbě atd. atd. - prostě to v životě chybí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat