Jak se vyhrabat z hádek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 11:42
Jak se vyhrabat z hádek?

Ahoj holky (nebo i kluci)! Jdu se hlavně vypovídat a zkusit, jestli nemáte nějakou radu. S přítelem nám vše krásné funguje vždycky do doby, než se začneme hádat. Takové období je zhruba jednou za 3/4 roku a spouštím ho v převážné většině já. Začnu mu vyčítat i to, co mi normálně nevadí, začnu říkat blbosti jako že se k sobě nehodime a měli bychom se rozejít apod.. Přitom to tak vůbec nemyslím a strašně mě to mrzí. Jenže přítel to úplně dobře nesnáší a vždycky o nás začne pochybovat, jestli to, co říkám, opravdu není pravda a já si to doopravdy nemyslím. Teď to zase přišlo, bylo nám krásně, společne plány, všechno fajn, jen já jsem zase začala vyvádět a čím víc vyvadim, tím víc se mi přítel vyhýbá a je to ještě horší. Včera jsme si o tom promluvili a on řekl, že si myslím, že bysme se měli rozejít a on o tom taky začíná přemýšlet. Vím, že je to moje chyba a že by nebyl problém, kdybych tohle nedělala. Jsem domluvená na konzultaci u psychologa ale až na příští měsíc bohužel. Nevmate někdo nějaký typ, jak se z toho zase celého vybabrat, jak mu dokázat, že ten vztah není tak špatný, že jen já potřebuju pomoct? :,( prostě, že to bude zase dobré a není důvod se rozchazet?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 2543 příspěvků 05.05.19 11:51

Ještě kromě psychologa doporučuji gyndu a kontrolu hladiny hormonů. Jez béčko a hořčík. A příteli vysvětli, že máš problém a byla bys ráda, kdyby po nějakou dobu, co řekneš nebral osobně. Víc mě nenapadá. Jak to nese on a jak dlouho to bude snášet, je těžko odhadnout.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 05.05.19 12:08

Hele sorry. Mám problémy různý, taky jsem se roky krmila hořčíkem, později bylinkama… co dělají hormony, to nekomentovat.
Ale dop…e práce, nic z toho, NIC!!! není omluvou, aby ses chovala jak hulvát!!!
Pokud to tak nemyslíš, tak si dej pár facek před zrcadlem a příště udrž h..u zavřenou, to je poměrně spolehlivej a jednoduchej recept.
Jako fakt žádná duševní nemoc a žádné problémy - a kurňa že bych mohla vyprávět z rodiny i blízkého okolí - nejsou omluvou pro verbální excesy tohohle typu.
Jsi člověk, ne zvíře. Máš vůli a mozek, tak se podle toho chovej. :poblion:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 12:20
@Kfětoslava píše:
Ještě kromě psychologa doporučuji gyndu a kontrolu hladiny hormonů. Jez béčko a hořčík. A příteli vysvětli, že máš problém a byla bys ráda, kdyby po nějakou dobu, co řekneš nebral osobně. Víc mě nenapadá. Jak to nese on a jak dlouho to bude snášet, je těžko odhadnout.

Dekuju, zajdu tam, zkusím, co se dá :) nese to špatně a myslím si, že už je to na hraně.. Vím, že mě má rád a že se mnou chce být a chce, aby to bylo dobrý, ale tohle se snášet nedá, to chápu, proč to chci řešit..

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 05.05.19 12:23

Pořiď si psa a partnera nech jít. Pes bude snášet ty tvoje nálady, ale muž tohle nezvládne žádný. A až jednou opravdu dospěješ a budeš vědět, co vlastně chceš, pak si najdi partnera.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 12:24
@LAlezane píše:
Hele sorry. Mám problémy různý, taky jsem se roky krmila hořčíkem, později bylinkama… co dělají hormony, to nekomentovat.
Pokud to tak nemyslíš, tak si dej pár facek před zrcadlem a příště udrž h..u zavřenou, to je poměrně spolehlivej a jednoduchej recept.
Jako fakt žádná duševní nemoc a žádné problémy - a kurňa že bych mohla vyprávět z rodiny i blízkého okolí - nejsou omluvou pro verbální excesy tohohle typu.
Jsi člověk, ne zvíře. Máš vůli a mozek, tak se podle toho chovej. :poblion:

Dík za ne úplně prinosnou radu, ale tvůj názor samozřejmě respektuju. Ano, já si to nijak ne omlouvám, taky bych si ráda nafackovala. Každopádně ten problém je, že já s těma emocema prostě neumím pracovat a potřebuju se to naučit a přijít na to, proč se to děje, ale o to tady teď tak úplně nejde.

divine woman
Extra třída :D 11561 příspěvků 05.05.19 12:24

To neumíš být zticha? 8o

DustInTheWind
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 05.05.19 12:25

Jak dlouho jste spolu, tedy kolikrát už to kolečko „zhruba jednou za 3/4 roku“ proběhlo?

Psycholožka je skvělá volba, třeba ti potvrdí něco jako, že máš nízké sebehodnocení a podvědomě se snažíš ten vztah zničit, protože víš, že si ho nezasloužíš.

Přítel jistě uvítá informaci, že doteď nežil s obyčejnou citovou vyděračkou, ale regulérním bláznem, který neví, co říká a proč to říká. :think:

Kfětoslava
Závislačka 2543 příspěvků 05.05.19 12:25

Možná tě podvědomě i baví jít na hranu a zkoušet, kam až můžeš. Ale určitě to znáš s tím džbánem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 12:26
@smutny klaun2 píše:
Pořiď si psa a partnera nech jít. Pes bude snášet ty tvoje nálady, ale muž tohle nezvládne žádný. A až jednou opravdu dospěješ a budeš vědět, co vlastně chceš, pak si najdi partnera.

Dík za názor :)

ivculka
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 05.05.19 12:26
@LAlezane píše:
Jsi člověk, ne zvíře. Máš vůli a mozek, tak se podle toho chovej. :poblion:

A to chování, které tu předvádíš, to ti přijde v pořádku? :lol: :think:
Snad se to dá napsat i jinak, slušně 8o Zakladatelka si to uvědomuje a chce pomoc a radu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 12:29
@Kfětoslava píše:
Možná tě podvědomě i baví jít na hranu a zkoušet, kam až můžeš. Ale určitě to znáš s tím džbánem

Podvědomě nevím, vědomě se mi to teda vůbec nelíbí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 12:31
@divine woman píše:
To neumíš být zticha? 8o

Asi prostě ne :nevim:

Kfětoslava
Závislačka 2543 příspěvků 05.05.19 12:32
@Anonymní píše:
Podvědomě nevím, vědomě se mi to teda vůbec nelíbí.

Tak snad ti to psycholog pomůže rozkličovat. A do té doby vždy, když se budeš chtít pohádat, řekni - miluju tě a jdi si zaběhat nebo udělej 20 dřepů. Prospěje to fyzičce i ovzduší doma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 12:35
@Kfětoslava píše:
Tak snad ti to psycholog pomůže rozkličovat. A do té doby vždy, když se budeš chtít pohádat, řekni - miluju tě a jdi si zaběhat nebo udělej 20 dřepů. Prospěje to fyzičce i ovzduší doma.

To, že raději odcházím už jsem se naučila, bohužel ne vždy to jde.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama