Jak se vypořádat s rozchodem a stát se zajímavější pro muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 15:40
Jak se vypořádat s rozchodem a stát se zajímavější pro muže

Ahoj, prosím vás o rady.. po šesti letech se se mnou rozešel přítel, což těžce nesu. On je vystudovaný a velmi vysoko postavený muž, já mám jen střední, ale jemu to nikdy nedělalo problém. Při poslední a konečné  hádce z něj vypadlo, že si našel jinou, které já se vzděláním a inteligencí nesahám ani po kotníky. Těžce to nesu, asi každý ví jak bolí rozchod/rozvod a teď mi zbyli jen oči pro pláč a volný čas, který trávím sama. Beru to ale jako výzvu a chtěla bych se něco přiučit.. na další studia ve třiceti opravdu nemám náladu a ani chuť, ale ráda bych třeba nějaký kurz, který se mi v životě bude hodit, mám ráda děti a zvířata, chtěla bych se něčemu ve volném čase věnovat, ale momentálně nevím co.. co pomohlo vám? Vyrovnával se někdo s rozchodem něčím úplně novým? Budu ráda za nápady a zkušenosti, jak zvládnout jedno z mých nejbolestivějších období.. zároveň bych se tak třeba stala o něco zajímavější pro muže. Teď už bývalý přítel mi sebevědomí srazil na nulu a pouze s maturitou a praxí v mém oboru si připadám nezajímavá.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
tasa
Echt Kelišová 9057 příspěvků 10.10.18 15:44

A jaky mas obor?

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 10.10.18 15:49
@tasa píše:
A jaky mas obor?

Střední :mrgreen:

tzipora
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 10.10.18 15:55

Mně by zajímalo, co dělá tvůj ex? Asi jsi nebyla v jeho očích dost reprezentativní. :roll: Buď ráda, že ses ho zbavila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 15:55

@tasa učitelka ve školce

Biancca
Kecalka 130 příspěvků 10.10.18 15:58

Začala jsem cvičit, jako odpůrce fitka jsem do něj začala chodit a super ;) …ono už tím rozchodem, jsem viditelně zhubla a taky mi spadl kámen ze srdce a to jde pak vidět, jak ta žena září.A celkem brzy po rozchodu se mi začali ozývat staří kamarádi a různě mě někam zvát (myslím, ty mužské) když zjistili, že jsem zase volná :lol: .Dokonce jsem se sama na FB přihlásila do sportovní skupiny, tam jsem našla vyžití i celkem dost přátel (volejbal,atd)
Taky mi pomohlo se začít kamarádit s jednou osobou co byla taky po rozchodu, tak jsme různě plánovali hory na víkend, koncerty, nebo různé akce…ale je fakt, že i když mě rozchod hodně bolel na druhou stranu jsem cítila i obrovskou úlevu.
Rozpřáhni sítě, ozvi se lidem, co jsi s nimi možná omezila kontakt během tvého vztahu-svobodné kamarádky, svobodné kamarády.Uvidíš, že bude hned na světě líp. :*

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20066 příspěvků 10.10.18 15:59

čemu se věnovat ti tu asi nikdo neporadí, záleží, co tě baví, na co máš čas, případně peníze, do fakt nesnášíš atd.
Zajímavá pro jiný chlapy budeš, když budeš v pohodě, milá, nebudeš všechno brát smrtelně vážně a budeš vypadat trochu k světu ;)
Jestli máš sebevědomí na nule, možná by bylo fajn začít tam - trochu na sobě zapracovat, třba začít běhat (dneska je běhacích skupin plnej facebook), tím si vyčistíš hlavu, shodíš nějaký kilo, posílíš svaly, narveš tělo endorfinama. A navíc to bejvají bezva party lidí, takže nová přátelství, nová krev ;)

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 10.10.18 16:00

Přece nezačneš studovat jenom proto, aby jsi se zavděčila ex 8o. Ve svém věku už přeci nějakou školu života máš takže za sebe bych ti doporučila třeba nějaký světový jazyk. Já se po rozchodu vždycky věnuji sama sobě, cvičím, klidně si zajdu do kina (i sama, když nikdo nechce), čtu, večer si zapnu film, který si zapnout chci…Prostě normálně funguju.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 2814 příspěvků 10.10.18 16:03

Co dela on za povolání? Učitelka ve školce je prece krasna prace.spis se te snazil pošpinit aby si nepripadal tak blbe,ze te opousti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 16:05

@tzipora Majitel dvou firem a pár menších podniků… nikdy mi nedal najevo, že jsem něco méně než on, jeho rodina nebo přátelé. Byli jsme skvělý a šťastný pár. Jen se objevila nějaká lepší prostě

sucuba
Kecalka 217 příspěvků 10.10.18 16:07

Já bych řekla že to pronesl jen proto aby se necítil trapně, aby tam nebylo to - já jsem blb a našel jsem si jinou, ale Ty, Ty Ty… Chápeš mě, učitelka ve školce je nádherné povolání, zkus se naučit na něco hrát a můžeš si zařídit svůj kroužek třeba :))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 16:09

@Mar__tanka1983 Na sport jsem nikdy nebyla, jsem kuřačka a navíc od rozchodu jsem výrazně zhubla. Se svojí výškou mám jen 56 kg, což se doktorce nelíbí a mě také ne, nevím zda by bylo dobré sportovat teď, když potřebuju nabrat kila

Biancca
Kecalka 130 příspěvků 10.10.18 16:13

Sportem nabíráš svalovou hmotu, postava se ti tvaruje…já na sport taky předtím nebyla.Co lezení po horách?Nebo si pořiď pejska na procházky-to je citová investice, která tě neodkopne ;)

Hroznej puberťák
Kelišová 5384 příspěvků 10.10.18 16:14
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 Na sport jsem nikdy nebyla, jsem kuřačka a navíc od rozchodu jsem výrazně zhubla. Se svojí výškou mám jen 56 kg, což se doktorce nelíbí a mě také ne, nevím zda by bylo dobré sportovat teď, když potřebuju nabrat kila

Ideální příležitost přestat hulit a začít se hejbat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 16:16

@sucuba Těžko říct, proč mi musel ublížit touhle větou, ale stalo se.. hrát umím na plno nástrojů, ale má práce ve školce s dětmi mi stačí a kroužek bych nervově asi nedala ????

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >