Jak se vyporadat se zvedavci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23
2.1.22 17:09

Jak se vyporadat se zvedavci

Ahoj maminky, dobré 3 roky čelím téměř denně otázkám, kdy už teda budeme mít to miminko. V prosinci se zadařilo, ale rozhodně to nemám v plánu říkat lidem na potkání, alespoň do te doby nez bude jistota, ze je vse ok.

Zajímalo by mě, jak jste se s takovými zvědavci vypořádaly v průběhu těhotenství vy? Já už z toho tolikrát byla zoufalá, že jsem lidi odpálkovala s tím, že děti možná ani nechci. Na jednu stranu nechci zapírat, to, co mě tak těší a co chci aby vyšlo, ale na druhou stranu si myslím, že do toho některým lidem zkrátka vůbec nic není.. a treba svagrova je schopna se me ptat na muj “stav” kazdy tyden 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
159
2.1.22 17:11

Úplně chápu, také jsem od prosince a neříkáme. Dokud nebude jistota po 12tt.Jiz jednou to nedopadlo, tak nechci pak vysvětlovat. A když se ptají, tak už jsem kolikrát hnusna a řeknu jim, že je to moje věc a že jim do toho nic není. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
2.1.22 17:12

@Kukaccka v kolikátém jsi týdnu? Já 6+3 a zítra mě čeká UTZ, tak snad vše bude ok :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.1.22 17:17

@ŠmolinkaJana ja uz hnusna jednou byla, ale pak mi to bylo lito. Oni to nijak zle třeba nemyslí, ale neuvědomují si, že se pouští na tenký led :zed: A jsem dva dny za tebou 6+1 :D ale doktorce budu volat az tenhle tyden asi. Tak to drzim palce, at je vse ok! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1481
2.1.22 17:21

Říkala jsem, že až bude ten pravý čas, tak se to dozvú. A říkala jsem to takovým tónem, který ukončoval veškerou diskuzi na tohle téma. Teď to dělám stejně :lol: Prostě se o tom odmítám bavit a tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159

@Kukaccka je tak to je super.Ja už byla na odběrech HCG, jelikož jsme v péči reprodukčního centra, již jsem jednou musela na revizi, tak mě hlídají. Mam bobanky, ale doufám, že bude vše ok. Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10493

To znám, jedna známá věděla že chceme mimi a ptala se mě třeba 2krat do měsíce už mě opravdu štvala. Nechapu že si ti lidé neuvědomují jak jsou otravní! Po půl roce jsem ji řekla ať už mě s tím přestane otravovat.Dama se ještě naštvala!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1884
2.1.22 17:24

:D já to vždy otočila na to, ze ani nevím jestli takovou zodpovědnost chci. Asi mi to šlo dobře, protože když jsem pak oznamovala těhotenství, ne jednou se divili, ze si mysleli, ze děti nechci přeci vůbec :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5100
2.1.22 17:24

@Kukaccka tak já u prvního rikala, ze my teď neplanujeme, protože už byl v břiše naplánovany. Oznamovali jsme nějak 16tt. Mezi detma jsem rikala, ze máme to první a ze nám to stačí. Když jsem otěhotněla tak zas jen, ze my už děti neplanujeme. Je to pravda, protože bude druhé a poslední. Pro me je to jednodušší než lhát. Teď to teprve začínáme říkat a to jsem 19tt. Mám za sebou loni biochemko, SP v 9tt a ZT s revizi 13tt takže mi dlouho trvalo se s tím srovnat, ze to muže byt tentokrat dobre

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5100
2.1.22 17:25

@Lily-of-the-valley no jako taky jsem dost překvapila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
2.1.22 17:26

@Kukaccka také ti připomínají toho oslíka ze Šreka :lol: už tam budem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.1.22 17:29

@fíkofka to je dobry, to si asi vypujcim! :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
2.1.22 17:29

Švagrová má děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.1.22 17:32

@Annabela11 to přesně tuším, že by se stalo u mé švagrové. Že je těhotná ona mi napsala v 6tt. A možná očekává, že jí to oplatím :roll: ale tak já to prostě necítím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7838
2.1.22 17:34

@Kukaccka
No tak odpovídej to, cos odpovídala celé 3 roky, ne? Proč to řešíš teď, když už jsi těhotná, co máš odpovídat? Těch pár týdnů do oznámení to ještě vydržíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat