Jak se vyrovnat s manželovou nevěrou, když se manžel nesnaží?

LB1
1
11.8.13 20:48

Jak se vyrovnat s manželovou neverou

Ahoj,
Pisu poprvé, jelikož už nevím co mám dělat. zhruba před 2tydny jsem přišla partnerovi na nevěru. Mame spolu 3maly deti a moje první reakce byla ať se zbali na nejaký čas, urovna si v hlave co vlastně chce a pak si sedneme. Bohužel v okamžiku odchodu se zacal omlouvat, sliboval, ze se bude snažit, děti zacali se ptat, kam jde tatínek…a já ucukla. Od té doby zádný snažení není, je jak telo bez duše, pry ví, ze by se měl snažit, ale nemá na to silu. obvinuje mě, ze jsem si to nenechala pro sebe a řekla to rodičům. a mě se jen honí hlavou, jak je mozny ze mu stále nedochází, ze se mu starám o děti, domácnost, chodím do práce a on se po nocích za to všechno tahá po hotelech s nějakou dvacítku…nevím, jak to mám vymazat, zůstat bych chtěla hlavně kvůli dětem, ale on se vůbec nesnaží.
Děkuju za radu či zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JedenTypan
11.8.13 20:53

Na to je podle me nejlepsi najit si nejakeho sveho milence, nebo to aspon predstirat, dat mu navecer decka na hlidani a rict, ze tedka jses na rade ty. :mrgreen: To by cumel. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
12757
11.8.13 20:56
@JedenTypan píše:
Na to je podle me nejlepsi najit si nejakeho sveho milence, nebo to aspon predstirat, dat mu navecer decka na hlidani a rict, ze tedka jses na rade ty. :mrgreen: To by cumel. :mrgreen:
:palec: dobrý tip
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
11.8.13 21:02

V prvni rade by jsi mela taky obcas myslet sama na sebe!!! Takze obvolej kamosky a vyraz za zabavou a on at se snazi. Tohle sis mela nastavit hned od zacatku.ne ze ty delas vse a on se chodi bavit!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
11.8.13 21:02

@LB1
tak v prvé řadě se nestaráš o děti a domácnost JEMU ale vám oběma když tak. taky nevím, proč jsi to říkala rodičům. a zbytek je jen na tobě. stanov si co chceš, aby udělal a pokud to nesplní, tak odejdi.

• Nahlásit
  • Citovat
31603
11.8.13 21:03

S tímhle chlápkem tě nic dobrého nečeká. Dotáhni to tentokrát do konce, ať si dělá chcíplinu té nádheře a vzdychá jí, že kvůli ní přišel o rodinu.
Děti se samozřejmě zpočátku hodně ptali, kde je tatínek (nebo lépe řečeno se nejstarší ptal a prostřední vyhlížel z balkonu), dávala jsem mu starší dva tak, že jsme je měli prakticky napůl, on někdy i trochu dýl jak já - děti se ptát přestali, tatínka se nabažili, když byli s ním a hotovo, mají s ním hezký vztah, tatínek je schopen se o ně komplet postarat a děti novou situaci akceptovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537
11.8.13 21:04

On je nevěrnej a nesnaží se nijak to urovnat a obviňuje tebe žes to řekla rodičům, to je dobrý je to blb, asi fakt zkus někam chodit a nechat mu děti ať se stará, a ten milenec by taky nebyl k zahození, jak se říká oplatit mu to stejnou mincí :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
11.8.13 21:09

Tak si mysli jen jako, ze to je tvůj spolubydlici, neobsluhuj ho a zij si po svém… :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
11.8.13 21:10
@JedenTypan píše:
Na to je podle me nejlepsi najit si nejakeho sveho milence, nebo to aspon predstirat, dat mu navecer decka na hlidani a rict, ze tedka jses na rade ty. :mrgreen: To by cumel. :mrgreen:

Přesně takhle bych to asi řešila já :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
janka234
11.8.13 21:11

Ahoj-v první řadě ti napíšu že mě to je líto ale to asi nepotřebuješ. Další věc je asi ta že manžel moc dobře ví co má-uklizeno, vypráno, navařeno-veškerý servis a co si budem povídat dvacítka je tak maximálně do té postele ale že se nesnaží a ještě tě obviňuje jen naznačuje že mu na tobě nezáleží-čekala bych kytku že se postará o děti prostě bude dělat vše aby chybu napravil a dokázal ti že tě má stále rád a tak, ale tohle bych řekla k ničemu není-toť můj názor-promiň a drž se vím jaké to je :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
17215
11.8.13 21:21

Vyrazit z baráku, aby pochopil, že to myslíš vážně :cert: ona mu žádná dvacítka servis dělat nebude, neboj :mrgreen:
Když ho necháš doma, pěkně v klídečku, nač by se snažil :zed: Jestli chodí jako tělo bez duše, tak je v tom podle mě až po uši a to se určitě snažit nebude, takže mu momentálně nahráváš, aby nebyl chudáček ve stresu :roll: To žes to řekla rodičům je dobře, asi se chlapec stydí, tím líp.
Znám to, zažila jsem, takže jako bych viděla sebe :? Buď silná a nic mu nedávej zadarmo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17215
11.8.13 21:22
@JedenTypan píše:

Dneska s tebou musím souhlasit :mrgreen:…super tip :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
janka234
11.8.13 21:34
@Katchus píše:
Dneska s tebou musím souhlasit :mrgreen:…super tip :potlesk:

Možná by mu dala o důvod víc aby se nesnažil-vytloukat klín klínem to bych nedělala máte tři děti tak bych se chovala dospěle a ne jak dítě-když ty tak já taky-to je ubohý.

• Nahlásit
  • Citovat
130
11.8.13 21:39
@JedenTypan píše:
:palec: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1484
11.8.13 21:40
@JedenTypan píše:

buď chladná, jdi ven s holkama an vinko. On at hlídá a přijd domu rano. Nic nevysvetluj a uvidíš jako e pak bude snažit. ( moje zkušenost) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama