Jak se vyrovnat s potratem a zamlklým těhotenstvím?

Anonymní
22.11.15 12:08

Jak se vyrovnat s potratem a zamlklym tehotenstvim?

Jak se vyrovnat s potratem? Potratila jsem v 10.tydnu, potvrdilo se zamlkle tehotenstvi ze 6.tydne.
Jeden den jsem jakz takz vyrovnana a dalsi se mi ani nechce vylezt z postele. Uvedomuji si, ze svet nekonci a rozhodne nemam hystericke zachvaty kdyz vidim tehotnou zenu, ale mam neuveritelny pocit prazdnoty a nevim jak z toho ven.

Jak jste se vyrovnavaly s potratem by?

Prosim o zachovani anonymu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1544
22.11.15 12:16

Ahoj chce to čas nebo pokud ti to dovoluje zdravotni stav tak nove snazeni s nadeje ze ted uz to vyjde. Prisla jsem o chlapecka ve 24tt tehotenstvi a veř mi neda se ani popsat jak jsem se citila. Pomohlo otěhotnění 3mesice po tom co se mi to stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1677
22.11.15 12:20

Mě se ještě nepodařilo otěhotnět po zamlklém těhotenství a to už je to teĎ v listopadu rok, snažíme se každý měsíc dokola a když vidim nějakou těhuli tak mě to ještě teď pořád mrzí a není den kdy bych si an to nevzpomněla. Takže já radu jak se s tím vyrovnat nemám ně se to po roce ještě úplně nepovedlo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
22.11.15 12:20

A měla jsem to uplně stejně-jeden den jsem byla uz dobra a druhy den jsem nemela chut nic delat. Srovna se to chce to cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40557
22.11.15 12:23

Chce to hlavně čas a koukat do budoucnosti a snažit se k tomu nevracet.. Bohužel se tohle stává :hug:. Snaž se jít dál a připravovat se na další těhotenství :kytka: držím palce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9728
22.11.15 12:27

Asi pomůže až další těhu…ať se podaří brzo, nám se zadařilo po třičtvrtě roce od potratu. Teď, když se podívám na naši nádhernou dceru, tak si ani nevzpomenu :srdce: bude zase dobře :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 12:36

Na tohle pomuze jen cas.. Me zemrel dvoudenní zdravi syn v náručí a vim, ze to nikdy nepreboli, ale musis se s tim naucit zit.. Cas zahoji i velke rany a i kdyz jizvy zůstanou, tak se s tim zit naucis..
ZT jsem nezazila ale pred Matyaskem jsem 2× potratila v uplnych začátcích a nejvic jak tehdy tak teď pomohla rodina, prace a najede, ze jednou to prijde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
22.11.15 12:48

Ahojky,

mně můj doktor i primář řekl, vyplačte se, ale rychle na to zapomeňte. V dnešní době se to stává bohužel často. Hlavní je, že to jde!

Tyto slova mi pomohly, třeba i tobě pomohou. Hlavní je, že to jde a ve většině případů se stává, že otěhotníš brzy po revizi i my otěhotněli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
22.11.15 12:52

@Kattynka000 jestli to není moc osobní nebo se ti nechce odpovídat, tak nemusíš, ale zajímá mě co se stalo zdravému miminku, že ti umřelo v náručí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.15 12:59

Zakladatelko, chce to čas. Pokud možno začít s novým snažením co nejdřív, pokud to zdravotní stav dovoluje. Přesně jak píše @Mallorka, musíš jít dál. Pokud to bylo tahle v začátcích, tak za pár let už z toho budeš mít jen matnou vzpomínku, hrany se obrousí. Já vždycky vzpomenu ten den, kdy jsem byla na revizi (bylo to těsně před vánoci, tak se to pamatuje dobře), zapálím svíčku, přijmula jsem to tak, že to tak prostě mělo být a že příroda ví, co dělá. Znovu jsem otěhotněla těsně po revizi, do roka se dítě narodilo - a to předchozí snažení trvalo skoro dva roky.
Hodně štěstí a ať už je jenom líp :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
22.11.15 12:59

@Mallorka Syndrom nahleho úmrtí. Stalo se nam to jeste v porodnici.. Zrovna jsem ho ulozila, kdyz se po par minutach rozhoukal monitor. Reakce byla okamzita, hned byl resuscitovan, ale i kdyz ho rozdychali, 15 minut byl bez privodu kysliku do mozku.. Dva tydny byl na přístrojích, denne jsem za nim jezdila, ale nezvladl to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 13:01

Ahoj také jsem měla ZT v 11 týdnu. Pomohlo mi z toho až další těhotenství a teď se tu na mě culí tříměsíční děvčátko a jsem nejšťastnější člověk na světě. Zas bude dobře uvidíš :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
22.11.15 13:02
@Anonymní píše:
Zakladatelko, chce to čas. Pokud možno začít s novým snažením co nejdřív, pokud to zdravotní stav dovoluje. Přesně jak píše @Mallorka, musíš jít dál. Pokud to bylo tahle v začátcích, tak za pár let už z toho budeš mít jen matnou vzpomínku, hrany se obrousí. Já vždycky vzpomenu ten den, kdy jsem byla na revizi (bylo to těsně před vánoci, tak se to pamatuje dobře), zapálím svíčku, přijmula jsem to tak, že to tak prostě mělo být a že příroda ví, co dělá. Znovu jsem otěhotněla těsně po revizi, do roka se dítě narodilo - a to předchozí snažení trvalo skoro dva roky.
Hodně štěstí a ať už je jenom líp :mavam:

tak to máme uplně stejně. dva roky nic, poté revize a do 3 měsíců znovu těhotná. Jinak já si čas od času na to ještě vzpomenu :-( i když už mám syna 7 měsíců.

Zakladatelko, ono to půjde. :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
22.11.15 13:05

@Kattynka000 :andel: :kytka: :andel: tak to mě moc mrzí, opravdu hrozně moc. Držte se. Přeji Vám už jen samé štěstí a radost ze života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 13:07

@Mallorka Dekuji.. Je to hodně cerstve ale verim, ze po zvladnuti tohoto uz zvladnu vse..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama