Jak se vyrovnat s povislými prsy

Anonymní
12.9.20 20:54

Jak se vyrovnat s povyslýmy prsy

Ahoj holky,
přejdu hned k věci mám rok a půl starou dceru, půl roku kojená, potom už jsem neměla mléko. Kojení se podepsalo na mých prsou. Před otěhotněním jsem měla pěkný pevný dvojky ale teď mám sice dvojky ale hodně povyslý. Jasně počítala jsem s tím ale že to bude až tak zlý jsem nečekala. Jinak se na mě těhotenství moc nepodepsalo, cvičím mám zpátky svou váhu a docela jsem se i zpevnila. Plánujeme ještě druhé dítě. Chtěla bych potom plastiku, finančně na tom nejsme špatně, takže bych si našetřila ale říkám si že by odemě bylo docela sobecké utratit ty peníze za plastiku než investovat do dětí. Měla jste to nějaká stejně? Jestli ano vyrovnali jste se se vzhledem svých prsou. Nejsem troll, jen mě to trápí už dlouho. Přítel říká že se mu moje prsa pořád líběj ale že by nebyl proti kdyby byli zase pevný.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1780
12.9.20 20:58

Šla bych po dětech na plastiku. Spokojená maminka = spokojené děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9089
12.9.20 20:58

Nemám to stejně, mám dvě batolata, investuji do nich hodně, ale to neznamená, že budu zapomínat na sebe. Moje prsa jsou v katastrofálním stavu, mám je tedy obrovská a visí do pasu. Požádala jsem o proplacení pojišťovnu, čekám na verdikt. Když to nevyjde, nezbyde mi nic jiného, než si to zaplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
12.9.20 21:01

Já neměla nikdy velký prsa sotva jednicky :mrgreen: ale po dvou odkojenych dětech jsem ráda že mám bradavky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak neříkám že mi to nevadí ale je pro mě důležitejsi že mám zdrave děti… Teda aspoň to jedno a druhý snad bude vše v pořádku, manžel si nestěžuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1947
12.9.20 21:02

Taky o tom uvazuji, ale vadi mi viditelne jizvy a nutnost reoperaci, je to porad tak, ze se musi implantaty menit, ze? :roll: Ale jinak take zastavam nazor ze je dobre byt spokojena sama se sebou a ze utratis penize za operaci, bych si vubec nevycitala :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11722
12.9.20 21:07
@Helca83 píše:
Taky o tom uvazuji, ale vadi mi viditelne jizvy a nutnost reoperaci, je to porad tak, ze se musi implantaty menit, ze? :roll: Ale jinak take zastavam nazor ze je dobre byt spokojena sama se sebou a ze utratis penize za operaci, bych si vubec nevycitala :hug:

Zalezi na velikosti prsou. Pri modelaci, pokud nejde o zvetseni, se implantaty nedavaji.
Do implantatu bych nesla. Modelaci (zvednuti) bych nevylucovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 21:08

@Aduš8 já si budu muset jedině našetřit, protože mě to ze zdravotního hlediska nijak nevadí.
@mijala můj přítel si taky nestěžuje ale já nejsem spokojená sama se sebou. Taky jsem ráda že mám zdravé děti a to druhé ještě nemáme ale doufám že bude také zdravé, to je pro mě nejdůležitější.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 21:09

Ja nemam po trech odkojenych detech temer zadna prsa, i ackove kosicky mi kolikrat odstavaji. Ale manzel si nestezuje a nevzal by dobre, kdybych sla na plastiku. Takze jen trpelive vycpavam :lol: Ale vadi mi to, kazdy den kdy se vidim naha v zrcadle nebo koukam na prsatejsi mladsi kolegyne. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
24674
12.9.20 21:13

U mě to není žádná tragédie, ale věk a počet odkojených dětí taky udělal svoje. Řeším to šikovnou podprdou, která poprsí pěkně podepře. A manžel? Tomu to nijak nevadí, bere mě prostě takovou, jaká jsem. Nikdo nemládneme. Na jeho sexuálním apetitu se to nijak negativně nepodepsalo.

Příspěvek upraven 12.09.20 v 21:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 21:14

@Helca83 tak to nevim já jsem si o tom podrobnosti ještě nezjisťovala, jenom cenu a recenze od žen co to postoupili a tam o reoperaci nikdo nic nepsal.

Jinak jsem opravdu příjemně překvapená, čekala jsem že dostanu sodu jak jsem pitomá, že si nevážím toho co mám. Všem děkuju :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
7265
12.9.20 21:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
přejdu hned k věci mám rok a půl starou dceru, půl roku kojená, potom už jsem neměla mléko. Kojení se podepsalo na mých prsou. Před otěhotněním jsem měla pěkný pevný dvojky ale teď mám sice dvojky ale hodně povyslý. Jasně počítala jsem s tím ale že to bude až tak zlý jsem nečekala. Jinak se na mě těhotenství moc nepodepsalo, cvičím mám zpátky svou váhu a docela jsem se i zpevnila. Plánujeme ještě druhé dítě. Chtěla bych potom plastiku, finančně na tom nejsme špatně, takže bych si našetřila ale říkám si že by odemě bylo docela sobecké utratit ty peníze za plastiku než investovat do dětí. Měla jste to nějaká stejně? Jestli ano vyrovnali jste se se vzhledem svých prsou. Nejsem troll, jen mě to trápí už dlouho. Přítel říká že se mu moje prsa pořád líběj ale že by nebyl proti kdyby byli zase pevný.

Také jsem kojila dohromady 3a půl roku, prsa pevná. Asi zázrak. Na prsou mi hodně záleží nesnesla bych povadla prsa. Urcite bych do implantátů šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 21:17
@Anonymní píše:
Ja nemam po trech odkojenych detech temer zadna prsa, i ackove kosicky mi kolikrat odstavaji. Ale manzel si nestezuje a nevzal by dobre, kdybych sla na plastiku. Takze jen trpelive vycpavam :lol: Ale vadi mi to, kazdy den kdy se vidim naha v zrcadle nebo koukam na prsatejsi mladsi kolegyne. :oops:

Právě mě se taky pohled na moje prsa nelíbí. Přítel by s plastikou souhlasil

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 21:18
@pe-terka píše:
U mě to není žádná tragédie, ale věk a počet odkojených dětí taky udělal svoje. Řeším to šikovnou podprdou, která poprsí pěkně podepře. A manžel? Tomu to nijak nevadí, bere mě prostě takovou, jaká jsem. Nikdo nemládneme. Na jeho sexuálním apetitu se to nijak negativně nepodepsalo.Příspěvek upraven 12.09.20 v 21:14

Jenomže mě je 24

• Citovat
  • Nahlásit
1409
12.9.20 21:19

Po kojení mi zůstalo jedno velké prd, i podprsenka vel. 75 AA mi byla velká.. :zed:
Je to cca čtvrt roku co jsem augmentaci podstoupila a nestěžuji si ;)
Ale je důležité zvolit dobře plast. chirurga a koukat na recenze, na rádoby vyhlášené kliniky jsem se vyprdla, tam jde hlavně o peníze a marketing (dle mého názoru).

Přeji šťastnou volbu, pokud se pro nová prsa rozhodneš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 21:19

@Annabela11 tak to ti teda závidím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu