Jak se vyrovnat s rozvodem?

154
26.4.17 20:34

jak se vyrovnat s rozvodem

Ahoj mám dotaz stručně řečeno jak vám dlouho trvalo než jste tuhle situaci překonaly nebo máte nějaké tipy co pomáhá?? Rozvod se teprv zařizuje ale táhne se to už dva měsíce o co horší máme spolu 5. měsíční miminko takže mu dovolím aby chodil 3× týdně na návštěvy ale asi to nezvládám. Před ním se držím ale pak se dávám zase dlouho do kupy a objeví se zase. Můžu s čistým svědomím říct, že opravdu nenesu vinu na rozpadu spíš na tom, že jsem to furt nějak snažila udržet a zkrátka mě neskutečně vytáčí když vidím jaký vždy na návštěvě hraje divadýlko a je to otec roku je mi z toho zle. :zed: Známí se tomu smějí a říkají, že to brzo pomine, že jen hraje ale žít v tom je něco jiného. děkuji za vykecání a případné rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.4.17 20:39

Normalne zacni myslet konecne na sebe! Mas pravo byt stastna a zaslouzis si jineho a ne tohodle.. udelej si cas na sve konicky a na zajmy. Zacni se bavit i s ditetem to nebude problem.. zacni si konecne vazit sama sebe nema cenu se trapit kvuli chlapovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
26.4.17 20:40

@VeronikaŠťastná Je mi to líto. Bude to chtít čas. Jen doufám, že je skoro bývalý na úrovni a nebude dělat naschvály. To mne vždycky neskutečně vytáčí, jak si lidi i v této fázi chtějí co nejvíc ublížit. Sama naštěstí nemám zkušenost. :srdce:

• Citovat
  • Upravit
4877
26.4.17 20:42

To je těžký. Záleží, proč k rozpadu došlo a taky na povaze člověka, jak se chová on teď atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
26.4.17 20:43
@monrom píše:
@VeronikaŠťastná Je mi to líto. Bude to chtít čas. Jen doufám, že je skoro bývalý na úrovni a nebude dělat naschvály. To mne vždycky neskutečně vytáčí, jak si lidi i v této fázi chtějí co nejvíc ublížit. Sama naštěstí nemám zkušenost. :srdce:

Můžu potvrdit. Je to hrozný. Muj ex mi dělá nepředstavitelné problémy uz vic jak 2 roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
26.4.17 20:47

Těžko říct, mění nálady a názory jak ponožky ale odehrálo se toho hodně a všechny důkazy jsem předložila jak právničce tak na sociálku- ospod, nic víc dělat nemůžu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9008
26.4.17 20:53

Zkušenost nemám, ale troufnu si napsat, že to chce čas, čas, čas a čas, držím palce, ať je brzy líp :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
26.4.17 20:54

Bylo toho opravdu dost… nemůžu tomu pořád uvěřit, že jsem s ním byla sedm let a on dělat to co dělal (stručně: lhal mi naprosto ve všech oblastech a já věřila, bral si za mými zády dluhy, jiná dívka, nemluvil se mnou, nežil se mnou jen se otočil na patě a šel pryč…atd. a táhlo se to už skoro 2 roky a já to furt omlouvala a hledala řešení…) vlastně teď je mi líp pořád jsem na všechno sama a hlavně nečekám kdy se ukáže a kdy odejde a co mi dělá za zády. Fakt se bojím budoucnosti, vidím to všechno černě a na jiný chlapy pomyšlení není. Vždyť já s tímhle blbcem chtěla zemřít a trvalo mi než jsem zjistila, že žiju v omylu. Byly i hezký chvíle ale po tom všem ve mě převládá nenávist.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
26.4.17 20:56
@VeronikaŠťastná píše:
Těžko říct, mění nálady a názory jak ponožky ale odehrálo se toho hodně a všechny důkazy jsem předložila jak právničce tak na sociálku- ospod, nic víc dělat nemůžu :nevim:

Takže je to hňup? No, buď ráda, že ses ho zbavila  :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
26.4.17 20:57
@VeronikaŠťastná píše:
Bylo toho opravdu dost… nemůžu tomu pořád uvěřit, že jsem s ním byla sedm let a on dělat to co dělal (stručně: lhal mi naprosto ve všech oblastech a já věřila, bral si za mými zády dluhy, jiná dívka, nemluvil se mnou, nežil se mnou jen se otočil na patě a šel pryč…atd. a táhlo se to už skoro 2 roky a já to furt omlouvala a hledala řešení…) vlastně teď je mi líp pořád jsem na všechno sama a hlavně nečekám kdy se ukáže a kdy odejde a co mi dělá za zády. Fakt se bojím budoucnosti, vidím to všechno černě a na jiný chlapy pomyšlení není. Vždyť já s tímhle blbcem chtěla zemřít a trvalo mi než jsem zjistila, že žiju v omylu. Byly i hezký chvíle ale po tom všem ve mě převládá nenávist.
:hug: nestojí ti za to, takovej zmetek. To je potřeba si uvědomit a to pomůže :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
26.4.17 20:59

Já vím, ulevilo se mi v mnoha ohledech ale momentálně mě tíží pocit zklamaní a selhání sama sebe jakto, jsem to proboha neviděla dřív a nechala to zajít až sem???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 21:05
@VeronikaŠťastná píše:
Já vím, ulevilo se mi v mnoha ohledech ale momentálně mě tíží pocit zklamaní a selhání sama sebe jakto, jsem to proboha neviděla dřív a nechala to zajít až sem???

Nevycitej si, ze si selhala, ze jsi to nevidela drive.. To on by si mel vycitat, jak se choval. Verim, ze je to tezke, zvlast, jestli sis myslela, ze je to do konce zivota. Bude to bolet, ale az to preboli, najde si te nekdo, kdo te bude na rukou nosit. Hlavne ho neber zpatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 21:11

@Kotatko03 cas? Kdyz jasne rekl ze to nechce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22171
26.4.17 21:27

Chápu jak to myslíš, jsou to rozbouřené emoce, pocit selhání, zklamání, i naštvání na sebe. Opravdu ale to chce čas a bude líp.
My jsme se rozváděli snad rok. Než jsme se na něčem dohodli..A pak od podání na soud do rozvodu 9měsíců. Už je to 2,5 roku a je to už dobrý, čas obrousil emoce.
Kdysi chodil taky často,2-3× týdně, teď už předáváme spíše přes školku, přes babičku, moc se nevidame, voláme si nebo napíšeme. o děti začal víc pečovat až od rozchodu. Jako mimina je v podstatě ignoroval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
26.4.17 21:41
@VeronikaŠťastná píše:
Já vím, ulevilo se mi v mnoha ohledech ale momentálně mě tíží pocit zklamaní a selhání sama sebe jakto, jsem to proboha neviděla dřív a nechala to zajít až sem???

Neobvinuj sebe, to nemá smysl. Je to jeho chyba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama