Jak se vyrovnat s takovým podrazem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.04.18 08:36
Jak se vyrovnat s takovym podrazem?

Zazil jste někdo? Pomuzete tomu druhemu ze dna, pomuzete mu dostat se z dluhu. delate vse jen pro nej a on se na vas z niceho nic vykasle a jde za jinou. Zazil jste to někdo? Jak jste se z toho dostali?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKobliha51
Neúnavná pisatelka 15888 příspěvků 09.04.18 08:39
@Anonymní píše:
Zazil jste někdo? Pomuzete tomu druhemu ze dna, pomuzete mu dostat se z dluhu. delate vse jen pro nej a on se na vas z niceho nic vykasle a jde za jinou. Zazil jste to někdo? Jak jste se z toho dostali?

Slavila bych tři dny. :potlesk: :dance: :pankac:

smurfka
Nadpozemská drbna 28940 příspěvků 09.04.18 08:41

BUD RÁDA..udělá dluhy jednou, udělá podruhé..
soustřed se na sebe, je pěkně, chod na vycházky, sluníčko dělá divi..sportuj, chod plavat, někdy není nad to být sám a starat se jen o sebe a pro sebe

inkakřivák
Extra třída :D 12019 příspěvků 09.04.18 08:41

Je to těžký, byla bych naštvaná a bylo by mi to líto. Ale zase na druhou stranu si můžeš říct - aspon se to, že je hajz. l projevilo hnedka, tak at si ho ta druhá sežere. On ji brzy podrazí taky - a možná i víc.

růžový achát
Závislačka 3442 příspěvků 09.04.18 08:42
@Kobliha51 píše:
:palec:

Samuše
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 09.04.18 08:45

Je to težký, zvlášť když je to čerstvý:-)…ale jak píšou předchozí nezbývá nic jiného, než si říct…stejně by mě taky podrazil, není to partner pro život..měj dobrý pocit, že jsi někomu pomohla.. ;) sice si to asi nezasloužil..ale to dopředu nikdy nikdo neví…ale sama si muzes rict sem dobrý člověk…hodně sil :*

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 09.04.18 08:48
@Kobliha51 píše:
:mrgreen:

Russet
Echt Kelišová 8398 příspěvků 09.04.18 08:49
@Anonymní píše:

Slavila bych, že jsem z toho vyvázla.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 09.04.18 08:49

Chceš, aby s tebou byl někdo z vděku? :think: Já jsem staromódní, jsem spíš na lásku.

pe-terka
Extra třída :D 14978 příspěvků 09.04.18 08:50

To mi připomíná jednu nedávnou diskusi…tam bylo společné dítě, nevěra z jeho strany, partnrka ho dostávala z dluhů a on nevěděl, jestli s ní chce být :think: Dluhy si nasekal letitými jízdami na černo 8)
V takovém případě bych slavila až do prázdnin, ptž tohle je teda charakter 8) Hlavně si, zakl, příště nenabrnkni nějakého podobného týpka :pankac: Některé ženy jsou totiž nepoučitelné :kytka:

novakova.t
Závislačka 3012 příspěvků 09.04.18 08:50

„snatkovy podvodník“? :lol:

vonajebohyne
Echt Kelišová 8704 příspěvků 09.04.18 08:56

Laska a vdek nejsou narokova davka. Chapu, ze te to boli a vidis v tom nespravedlnost, ale rozhodnuti pomoci mu bylo dobrovolne a nemuzes cekat, ze s tebou z vdecnosti vydrzi cely zbytek zivota.
Je to podobne, jako kdyz partnerovi odpustis neveru. Ani to ti nedava zaruku, ze on musi byt ve stejne situaci podobne velkorysy.

Navic pokud je to chronicky dluznik, bud rada, ze te nedostal do vetsich (a tezko resitelnych) problemu.

Doe_Jane  09.04.18 08:57

To brečíš po takovém chlapovi? nebud zoufalka

lilith1
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 09.04.18 08:58
@Anonymní píše:

Nezažila, ale kamarádka měla znánou s dvěma dětmi, která se zadlužila kvůli chlapovi koupi společného bytu a ještě mu půjčila a on se s ní rozešel, ted byt musela prodat a bydlí u rodičů, je na dně.

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 4702 příspěvků 09.04.18 08:59

No tak já bohudík nečekala až odejde za jinou a vykopla jsem ho sama. Holka neblbni, najdi si chlapa, co se bude starat o tebe a bude tobě oporou. Já jsem staromódní. Já chci chlapa, co domů dotáhne mamuta a ne chcíplýho zajíce. Co s takovým matrošem?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Bílá o comebacku ke švarnému příteli: Přešel hory doly a jako správný princ si mě zasloužil!

Ze známého lidového moudra „Co je v domě, není pro mě“ si Lucie Bílá (52) nic... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když k nám přišla Mandlová, začal jsem koktat, vzpomíná Petr Štěpánek

Každý čtenář bude bohužel o půlku rozhovoru s hercem Petrem Štěpánkem (69)... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama