Jak se vyrovnat s úmrtím kočky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katchenka94
Povídálka 15 příspěvků 25.02.18 12:34
jak se vyrovnat s umrtím Kočky ?

Zdravím, chtěla bych se vás zeptat jak ste se vyrovnali s úmrtím domácího mazlíčka?
Je to 10 dní co děda našel našeho kocourka mrtvého v uličce u jejich baráku, někdo ho zřejmě v noci srazil autem a ani mu nepomohl nebo o tom ani nevěděl to už se bohužel nedopátrám. Je mi z toho strašně nedokážu se s tim vyrovnat. Stále čekám že přiběhne nebo si zamnouká že chce domů. Pořád mám před očima jak sem ho brala a dávala do deky. Všechno mi ho připomíná a všude ho vidím. Pozn. typu že sem ho neměla pouštět ven atp. mi nepomůžou jsme v baráčku na vesnici a ven chodily spolu s druhou kočičkou. Doma byl delší dobu aby si zvyknul a věděl kam se vracet. Ven úplně poprvý zdrhnul z balkonu po fasádě dolů na zahradu za druhou kočičkou a pak už chodily ven spolu.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9782 příspěvků 25.02.18 12:37

Časem to přejde, ale chvilku to bolet bude. Jinak třeba pořídit si jiného aby vám dělal společnost? :) jinak je mi to líto..

Katchenka94
Povídálka 15 příspěvků 25.02.18 12:43

To právě nechci, necháme si už jen tu jednu. Trpíme my a hlavně i ona

Russet
Echt Kelišová 9245 příspěvků 25.02.18 12:48
@Katchenka94 píše:
Zdravím, chtěla bych se vás zeptat jak ste se vyrovnali s úmrtím domácího mazlíčka?
Je to 10 dní co děda našel našeho kocourka mrtvého v uličce u jejich baráku, někdo ho zřejmě v noci srazil autem a ani mu nepomohl nebo o tom ani nevěděl to už se bohužel nedopátrám. Je mi z toho strašně nedokážu se s tim vyrovnat. Stále čekám že přiběhne nebo si zamnouká že chce domů. Pořád mám před očima jak sem ho brala a dávala do deky. Všechno mi ho připomíná a všude ho vidím. Pozn. typu že sem ho neměla pouštět ven atp. mi nepomůžou jsme v baráčku na vesnici a ven chodily spolu s druhou kočičkou. Doma byl delší dobu aby si zvyknul a věděl kam se vracet. Ven úplně poprvý zdrhnul z balkonu po fasádě dolů na zahradu za druhou kočičkou a pak už chodily ven spolu.
Časem to přejde. Kocouři takhle končí poměrně často a to auto, co ho nejspíš srazilo, nemohlo nic dělat, pokud mu tam v poslední chvíli skočil. Bohužel, odchod někoho blízkého je jednou z těch negativních stránek života :nevim:

zudina
Ukecaná baba ;) 1991 příspěvků 25.02.18 12:57

Chapu te a vin jak to boli, kdyz mi umrel pes bolelo to strasne a po vecerech jsem brecela pul roku. Mysli na to co jste s kocourkem hezkeho zazili, ted na tebe kouka z kocouriho nebicka a ochranuje te

lachtanice86
Kelišová 5425 příspěvků 25.02.18 13:08

Bohužel to tak je. Bude to bolet, časem ne tolik. Je mi to líto.

Katchenka94
Povídálka 15 příspěvků 25.02.18 13:14

Já pořád přemejšlim jestli sem s nim neměla jet na vetrinu co když šel ještě zachránit :(

Katchenka94
Povídálka 15 příspěvků 25.02.18 13:15

Pro mě je to nejhorší večer a když přijedu domů čekám že přiběhne :/

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22806 příspěvků 25.02.18 16:26

@Katchenka94 v dubnu to budou 2 roky, co náhle umřel náš Kocour a do dneška s tím nejsem smířená, do dneška mi tu chybí a to i přes to, že už máme novýho i přes tu, že tu zůstala jeho kočičí parťačka, tak tu prostě zrovna ta jeho osobnost chybí…

Katchenka94
Povídálka 15 příspěvků 25.02.18 16:58

@lleennttiillkkaa
je to strašný :/ nedokážu se s tim vůbec smířit

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22806 příspěvků 25.02.18 17:47
@Katchenka94 píše:
@lleennttiillkkaa
je to strašný :/ nedokážu se s tim vůbec smířit

Ono je to umocněný tím, že mi umřel v náručí, naštěstí to bylo rychlý, ale nečekaný(nejspíš mu selhalo srdíčko). Jako jasně, čas je milosrdný a není to už tak hrozný, ale prvního půlroku jsem bulela hodně.

Katchenka94
Povídálka 15 příspěvků 25.02.18 18:02

@lleennttiillkkaa
můžu napsat do zpráv?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22806 příspěvků 25.02.18 18:04

@Katchenka94 určitě můžeš

Uživatel je onlineMagdaleeena
Kelišová 5606 příspěvků 25.02.18 18:12

Já Ti rozumím, nám jedna kočenka umřela 1. května 2014. Ráda fotím, obrázků je spousta, malá s ní má fotku na svém oblíbeném hrníčku, vlastně každý den si na ni vzpomenu. :srdce: Zvířena jsou pro mě takový „malý“ lidi :srdce:

Katchenka94
Povídálka 15 příspěvků 25.02.18 18:18

@Magdaleeena
Pro mě také :srdce: o to je to pro mě horší. Kocourkovi bylo +/- 9 měsíců ted v březnu měl jít na kastraci ale té už se bohužel nedožil :( Fotek mám mnoho ale jen se na nějakou podívám tak brečim jak želva :( Dala bych cokoliv za to aby tu byl..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama