Jak se vyrovnat se zatím nevyléčitelným stavem?

Anonymní
17.11.19 16:11

Jak se vyrovnat zatím s nevylecutelnym stavem?

Ahoj všem, chtěla bych vás zde oslovit a poprosit o radu, zkušenosti i pomoc s mým snad už neřešitelným stavem!
Napíši sem svůj příběh : Jmenuji se Jana a v říjnu mi bylo 46 let. Pracuji jako pečovatelka v pečovatelské službě v terénu u lidí doma (od posledního července jsem v pracovní neschopnosti). Pracuji tam 4 roky a za celou dobu jsem nebyla nemocná! V květnu jsem byla s klientkou v trhu a začalo hodně pršet. Promokla jsem, nastydla a v mokrém oblečení a obuvi jsem zůstala do večera, protože jsem měla odpolední službu. Začátkem června jsem začala pociťovat velkou únavu a pocit potřeby a nuceni často mocit. Hned druhý den jsem navštívila PL., který mi řekl, že mám v moci krev a bilkovinu a, že je to zanet mocovych cest a nasadil mi atb cotrimoxazol. Po dobrani atb se mi hned stav opět vrátil a já opět navštívila PL, který mi dal ATB furolin. Bylo mi hrozně zle, ale týden jsem atb brala. Navštívila jsem pohotovost a tam mi nasadili biseptol stale krev a bilkovina na 3 krize ????. V pondělí jsem hned zašla opět k PL, který mi řekl, že když to neprejde do středy, že mám přinést moc na kultivaci, což jsem udělala. V pátek po zavolani mi řekl, že jsem v pořádku. Jenže já nebyla curani po 20 minutach a nuceni téměř stale! Ve čtvrtek jsem opět navštívila pohotovost a opět bilkovina a krev ve stejném duchu. Nasadili amoksiklav. Pak jsem sama vyhledala urologa, který mi poslal moc na rozbory a zase krev, bilkovina a bakterie a opět 2 balení biseptolu, pak 3 balení doxybene, ale nic nepomohlo. Návštěva gynekologie, vše ok i delozni čípek. Jen některé bakterie ojediněle v pochve. To prý nic není dr to neřešila. Pak mě poslali na cytoskopii a prý v pořádku, ct s kontrastem i bez v pořádku. Týden na to hospitalizace a v mocove trubici nalezen enterokok. Nasazen augmetin 1g cca 5 dnů. No opět to nezabralo. Řekli mi, že v moci je krev a bilkovina (erytrocity) a mám se objednat na nefrologii (ledviny). Sbírala jsem moc za 24 hodin a vymocila 2420 ml! Erytrocity př (RBC) 5,27 dle laboratoře má být 3,80-5,20. Glukóza 6,00 ms být 3,90-5,60.chlesterol celkový 5,60 má být do 5,20.Moc 2420ml, má být 1000-1500. Urea 147,7 má být 220-400.Urea odpad 357,4 má být 430-720. Kvasinky 1,1 má být 0,0-1. Na nefrologii jdu 20 listopadu.. ???? V úterý jsem byla na kontrole na urologii kde mi řekli, že v nemocnici jsem z cevky dostala ještě bakterii klebsibela pneumoniae a, že na ni jsou všechna atb rezistentní. Moc budu mít až na té nefrologii. Chodím cca každou chvíli na malou, už mě to psychicky vyčerpává. Můžete někdo poradit ????. Nikdy jsem žádný zanet neměla a nevím jak s tím bojovat. Na uro mi neporadi ani na gynekologii a já už si nevím rady! Co mám dělat likviduje mi to osobní život a v práci už si myslí, že to hraji. Beru blokurima uro. Betmiga na noc, ale žádné zlepšení. Na záchodě bych mohla být stále… ???? ???? ????. Už je to od června. Děkuji za jakoukoliv radu.. Od ledna nemám ms, přechod to není jen zvyseny prolaktin.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

4580
17.11.19 16:22

Neumím poradit, leda se modlit a lítat po doktorech. Drž se. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
17.11.19 16:23
@Enmamma píše:
Neumím poradit, leda se modlit a lítat po doktorech. Drž se. :hug:

Děkuji ti moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21560
17.11.19 16:25

Neměla bys být s takovými nálezy doma, at si řádně odpočineš? Jinak co zkusit alternativy - teplo, brusinkové preparáty a tinktura z pupenů lichořeřišnice? Tu si na záněty močových cest hodně chválí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
17.11.19 16:26
@pe-terka píše:
Neměla bys být s takovými nálezy doma, at si řádně odpočineš? Jinak co zkusit alternativy - teplo, brusinkové preparáty a tinktura z pupenů lichořeřišnice? Tu si na záněty močových cest hodně chválí…

Děkuji, udělala bych cokoliv kdyby to přešlo!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
17.11.19 16:27

Vysadit cukry, pečivo, jíst hodně zeleniny, bílé jogurty, kefíry, probiotika!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21560
17.11.19 16:29
@Jeans píše:
Děkuji, udělala bych cokoliv kdyby to přešlo!

tak co začít s neschopenkou, at si tělo odpočine! V práci at se diví jak chtějí, jsi vážně nemocná! Přece si neodrovnáš ledviny! A jak píšu, zkusila bych různé bylinné preparáty, když klasická medicína selhala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6157
17.11.19 16:30

Za mě prohrivat, pít litry čaje ž brusinek, nebo brusinkovy vitamíny, můžeš zkusit lichorerisnici ta je mi zatím vždy pomohla, rozhodně neprochladnout od nohou, být doma na neschopence a ne lítat s duchodcema. Zkusit něco na posílení imunity, třeba infuze s vit C…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
17.11.19 16:32
@Pandemie píše:
Vysadit cukry, pečivo, jíst hodně zeleniny, bílé jogurty, kefíry, probiotika!

Děkuji budu se tím řídit. :kissing_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17800
17.11.19 16:32

Ureoplasmata ti vyloučili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11879
17.11.19 16:33

@pe-terka @Natálka26 vždyt píše, že je od 31.7. na neschopence :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
17.11.19 16:35
@pe-terka píše:
tak co začít s neschopenkou, at si tělo odpočine! V práci at se diví jak chtějí, jsi vážně nemocná! Přece si neodrovnáš ledviny! A jak píšu, zkusila bych různé bylinné preparáty, když klasická medicína selhala…

Děkuji, udělala bych všechno na světě kdyby něco zabralo. Právě těch ledvin se bojím už to trvá moc dlouho. Jsem v pn, ale řešení to není, když mám stále problémy. A některé dny fakt velké. Nikam nemohu, protože stále hledám wc :wc:. :sleepy: :anguished:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
17.11.19 16:36
@ka2ka píše:
Ureoplasmata ti vyloučili?

Ano všechny pohlavni nemoci. Nejdříve tedy řekla dr, že tam je ureaplazmata parvum, ale po dalším steru byla vyloučena. I tak mě dala doxybene na 15" dnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21560
17.11.19 16:38
@stinga píše:
@pe-terka @Natálka26 vždyt píše, že je od 31.7. na neschopence :roll:

je to dlouhý, tak mi to v tom slohu uniklo, soustředila jsem se na choroby…Upoutalo mě, že se na ni v práci zlobí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22912
17.11.19 16:39

@Jeans

Zkoušelas Uro-waxom?
Někomu dost pomůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek