Jak se vyrovnat se zatím nevyléčitelným stavem?

Napsat příspěvek
259
17.11.19 19:34

Najdi si na youtube - relaxace a mluvené slovo. Vyber si, které se ti bude líbit, a jednou až dvakrát denně relaxuj. Je to tak 10 - 20 minut. Udělá ti to dobře, vyklidníš se.
Chápu, že tě mrzí, jak se odkopaly tvé kolegyně, ale bohužel je to tak a nic s tím nenaděláš. Já bych jim řekla, kam si s těma řečma a poznámkama na mou adresu mohou jít, ale já jsem holt držka, no :mrgreen: Aspoň budeš do budoucna vědět, co jsou zač, a nebudeš na ně spoléhat nebo jim věřit, to je taky bonus (smutný, vím, zažila jsem taky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
17.11.19 19:35
@pe-terka píše:
hlavně si nenech podsunout pocity viny, jak se oni nejspíš snaží. Jsi vážně nemocná, nejspíš za to může i vražedný způsob tvého pracovního nasazení. Je na čase zvolnit a začít myslet hlavně na sebe. Zdraví máš jenom jedno :hug:

Díky moc, už jsem si toho vědoma. Myslela jsem si, že pomohu jak lidem (klientům). Tak vedení, pokud se nemýlím měli mě rádi, ale teď je to na prd. Jo každý jsme jen kus. Ona mi kolegyně řekla v dobrém slova smyslu, že blokují místo v práci… :anguished:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
17.11.19 19:41

Trpěla jsem na to roky a co mi pomáhalo hodně - Lichořeřišnice, Uroval manosa Akut a Rowatinex. No a nakonec teda nejvíc porod, ale to není rada pro tebe. :-) Antibiotika jsou k ničemu, v tomto stadiu se ti to stejně po dobrání hned vrátí. Jeden čas jsem měla udržovací antibiotika rok a stejně k ničemu. Rozumím, jak děsně se cítíš. Zkus ty tři doplňky výše, to mi fakt dost pomohlo. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
17.11.19 19:44
@Mondousek píše:
Trpěla jsem na to roky a co mi pomáhalo hodně - Lichořeřišnice, Uroval manosa Akut a Rowatinex. No a nakonec teda nejvíc porod, ale to není rada pro tebe. :-) Antibiotika jsou k ničemu, v tomto stadiu se ti to stejně po dobrání hned vrátí. Jeden čas jsem měla udržovací antibiotika rok a stejně k ničemu. Rozumím, jak děsně se cítíš. Zkus ty tři doplňky výše, to mi fakt dost pomohlo. Držím palce.

Děkuji zkusím :kissing_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
17.11.19 19:45
@Mosie píše:
Najdi si na youtube - relaxace a mluvené slovo. Vyber si, které se ti bude líbit, a jednou až dvakrát denně relaxuj. Je to tak 10 - 20 minut. Udělá ti to dobře, vyklidníš se.
Chápu, že tě mrzí, jak se odkopaly tvé kolegyně, ale bohužel je to tak a nic s tím nenaděláš. Já bych jim řekla, kam si s těma řečma a poznámkama na mou adresu mohou jít, ale já jsem holt držka, no :mrgreen: Aspoň budeš do budoucna vědět, co jsou zač, a nebudeš na ně spoléhat nebo jim věřit, to je taky bonus (smutný, vím, zažila jsem taky).

Díky za podporu, ano trápí mě to, ale s tím stejně nic neudělám chjo :kissing_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 21:04

Mě pomáhají brusinky a litry co nejteplejšího čaje. K tomu nahřívací lahev na břicho, opět nejteplejší, co lze snést+zabalit do deky. Tohle teplo z lahve a deky i hodně pomáhalo proti pocitu pálení a tlačení.

A pak mi taky pomáhá masturbace a orgasmus. Uvolnily se svaly a hned přišla úleva aspoň na chvíli.

• Nahlásit
  • Citovat
716
17.11.19 21:07
@Anonymní píše:
Mě pomáhají brusinky a litry co nejteplejšího čaje. K tomu nahřívací lahev na břicho, opět nejteplejší, co lze snést+zabalit do deky. Tohle teplo z lahve a deky i hodně pomáhalo proti pocitu pálení a tlačení.A pak mi taky pomáhá masturbace a orgasmus. Uvolnily se svaly a hned přišla úleva aspoň na chvíli.

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
17.11.19 21:39

Moc Ti držím palce, ať aspoň něco zabere a jsi zase zdravá ;)
A asi by nebylo špatný v tvém případě najít si nějaké bylinky na zklidnění, ať už čaj, nebo kapsle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
17.11.19 21:46
@Mosie píše:
Moc Ti držím palce, ať aspoň něco zabere a jsi zase zdravá ;)
A asi by nebylo špatný v tvém případě najít si nějaké bylinky na zklidnění, ať už čaj, nebo kapsle…

Děkuji kéž kdyby, jsi fakt hodná :kissing_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
626
17.11.19 23:58

A máte styk s ochranou? Jinak můj muž měl ureaplazmata a příznaky žádné neměl, jen já. Taky jsem slyšela, že některé ženy mají záněty po sexu a musí si brát vždy atb, jsou na dlouhodobé léčbě. Možná změnit urologa. Jinak s tebou soucítím, taky jsem si s tím užila, s psychikou to dokáže zamávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
626
18.11.19 00:01

A napiš jak na té nefrologii, přeju ti ať ti tam pomůžou :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
18.11.19 07:24
@Helen78 píše:
A máte styk s ochranou? Jinak můj muž měl ureaplazmata a příznaky žádné neměl, jen já. Taky jsem slyšela, že některé ženy mají záněty po sexu a musí si brát vždy atb, jsou na dlouhodobé léčbě. Možná změnit urologa. Jinak s tebou soucítím, taky jsem si s tím užila, s psychikou to dokáže zamávat.
jo jen teď s ochranou, ale on byl i na steru a vše v pořádku. Psychika mě ničí. Změnit dr by chtělo. Je toho už na mě moc.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
18.11.19 07:24
@Helen78 píše:
A napiš jak na té nefrologii, přeju ti ať ti tam pomůžou :srdce:

Děkuji, dám vědět. Jsi hodná :kissing_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
19.11.19 10:58
@Anonymní píše:
Dobrý den.
tuto potvoru jsme řešili u 5 leteho dítěte také 4 měsíce bez efektu. Jen to byla klebsiella s jiným příjmením a měla to v plicích. My ji měli od července. Měla hustý kašel co nešel vykaslat a průběh to mělo jako zápal plic bez teplot. 6 tero antibiotik zničené všechny kultury ve střevech a klebsiella stále s nama. Až doktoři rezignovali a poslali nás i na potni testy, ze neví co s nama tak jak přišla tak odešla. Nevím co za vylecenim stalo, ale léto v pr… a nervy v kýblu. Jeden den ležela jako hadrova panenka a jen blinkala hleny. Druhy den úplně v pohodě. Což u dítěte znamenalo aktivita a opětovné zahleneni s těmi vedry fakt úžasná kombinace.
Držte se ta potvora je odolná. Ale jistě ji taky nějak prekonate.

Děkuji tak ráda bych se toho zbavila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
21.11.19 09:21

Holčičky tak na té nefrologii to dopadlo dobře. No na jednu stranu díky bohu. Na druhou stranu pořád nevím čím by to bylo? Ještě mi jedna holčina psala, že měla stejné potíže a přísahala by, že je to mocak a byla to kvasinka v pochve a mykoza a z toho to curani. No příští týden jdu na gyndu. Zmemila jsem gynekologa, protože moje dr gynekolozka mě nic neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama