Jak se vyspat v 37.tt? Stlačený hrudník

542
14.6.13 08:00

Jak se vyspat v 37.tt? Stlaceny hrudnik.

Zdravim zkusene tehulky. Urcite nejsem jedina, ktera se ted ke konci tehotenstvi neni schopna vyspat 8o
Muj problem je, ze mam otlacena zebra a malo misto na hrudnik a kdyz lezim na strane, do pul hodiny me ta cast hrudniku/zeber, na ktere lezim, zacne bolet, takze se vzbudim, pretocim, musim na WC…no, hruza. Na zadech spat nemuzu vubec.
Mate/mely jste to nekdo podobne? A co vam pomohlo? Nejak se podlozit polstarema?

Zajimave je, ze jsem tehotna podruhe a poprve me to vubec netrapilo, asi mam tentokrat mimi nejak jinak polozene.
Predem diky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9191
14.6.13 08:30

Podložila jsem se polštářema, abych nebyla moc v rovině nebo zkusila na boku pod sebe namuchlat deku, aby se do ní zabořilo břicho. Taky můžu spát občas jen na jednom boku a pořád se budím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
14.6.13 08:33

Ja spala s kpjicim polstarem a byla to vyrazna uleva. Jeden kobwc jsem mela mezi koleny a dtuhou pod brichem.
Bylo to pro me o dost pohodlnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5158
14.6.13 08:43

Mám smotanou peřinu do housenky a spíme v noci v objetí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14033
14.6.13 08:48

Přes den relaxuju na kojícím polštáři - na zádech, vrchol toho „účka“ pod hlavu a konce stočit jakoby z části pod lopatky, z části pod paže. V noci stejně jako holky, zmuchlat si peřinu, lehnout na bok s jako by s ní podložit (obestlat) bříško a ještě ji rukou obejmout :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
14.6.13 08:52

V prvním těhotenství jsem taky spala dobře, teď mě už snad od začátku děsně bolí kyčle, tahá podbřišek, v noci mám neklidný nohy, takže taky spaní nic moc, podkládám se polštářema, mezi kolena a pod břicho, střídám strany podle potřeby, ale otáčení je fakt utrpení a to nemluvím o tom, než se někdy ráno rozchodím. Jsem momentálně ve 33.týdnu, takže ještě mám pár týdnů před sebou, ale asi to budeme muset nějak vydržet. Na zádech se ani v pokročilém týdnu spát nedoporučuje, utlačují se nějaké cévy, nehledě na to, že mě je to teda dost nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
14.6.13 08:54

Ještě jsem přemýšlela, že malýmu ukradnu takový oválný metrový polštář z ikei a vyzkouším spát s ním, kojící polštář mi nevyhovoval, tak jsem ho po prvním těhotenství prodala, asi jsem měla špatnej, byl naplněnej těma kuličkama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
15.6.13 15:25

Moc dekuju za rady!!! Tehotensky polstar sice mam, ale asi nejaky divny, protoze je dost tlusty, pod bricho by se mi teda nevesel. Nicmene jsem se v noci podlozila malym polstarem a bylo to mnohem lepsi. Idealni to asi bude leda az po porodu a to zas dalsi rok budu vstavat k malymu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
15.6.13 15:27

@Verunka.T Citim s tebou, toto tehotenstvi me vsechno boli uz tak od pulky, minule jsem nemela jediny problem! Snad budeme mit aspon porod lepsi nez poprve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
15.6.13 15:30

Tak jsem na dnešek spala podložená tím polštářem z ikei, holky, takhle jsem se dlouho nevyspala, fakt paráda, nic mě nebolelo, polštář jsem měla hezky mezi kolenama a pod břichem a fakt super, navím, proč jsem ho nevyzkoušela už dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat