Reklama

Jak se vzbudit, když neslyším budík?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 16.01.18 11:28
Jak se vzbudit, kdyz neslysim budik?

Dobry den, mam problem s tim, ze me nedokaze probudit budik. Davam si jich treba 10-15 a nic, porad zaspavam. Mate nejakou radu ci tip? :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2870 příspěvků 16.01.18 11:34

Jít spat dřív… Když budeš vyspana, vzbudíš se sama. Nebo už budeš spát dostatečně lehce, abys budík slyšela. Já když jdu spát po půlnoci a vstávám v 5, tak taky to prvotní pípání neslyším. Když chodím spát pravidelně a vstávám pravidelně, budím se chvilku předtím, než vůbec zazvoní. ;)

4u
Povídálka 45 příspěvků 16.01.18 11:36

Jine vyzvaneni/hla­sitost. Pokud mas nejakou pisnicku na kterou jsi vylozene alergicka, tak doporucuju tu :-).. A telefon dal od postele, aby clovek musel pro vypnuti vstat..

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 16.01.18 11:38

Napít se před spaním vody, abys musela brzy ráno na záchod. :)

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 16.01.18 11:40

@Helileli Moc casu nemam, mam moc skoly a prace a v tuto chvili nemohu ubrat.. :(

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 16.01.18 11:41

@4u Neslyším nic :nevim:

arinecka
Závislačka 4677 příspěvků 16.01.18 11:57

@Anonymniholka Tak si dej budík na talíř, to snad ani není možný že ho neslyšíš vůbec :think: to máš tak strašně tvrdý spánek nebo špatný sluch? Budit tě někdo nemůže?

blumen
Hvězda diskuse 41291 příspěvků 16.01.18 11:58

@Anonymniholka ja ho dneska neslysela vubec a to zvonil 5× :mrgreen: vedle hlavy. Dcera taky ne. Po 45 minutach nas vzbudil muz. Taky absolutne nechapu. Kazdopadne zvysim hlasitost na maximum, pak ho slyset proste musim.

Jestli pouzivas budik, ten bych preslechla asi taky, lepsi mobil na max.

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 16.01.18 12:03

Dej si ho třeba blíž k hlavě, vedle polštáře.. změň vyzvánění na nějaké hlasitější. A choď spát včas, očividně ti nestačí tolik hodin, kolik spáváš, ale potřebuješ víc. Vzbudit se nějak přece musíš ;)

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 16.01.18 12:07
@Anonymniholka píše:
@4u Neslyším nic :nevim:

Co vibrace? Existují tuším hodinky, co vibrují. Nebo něco pod polštář.
A jít včas spát, to je jasný. Taky jsem ráno jak prasklá palicí, když chodím pozdě spát. A nemůžu se vyhrabat a to ještě vytahuju z postelí 3 děti :zed: :mrgreen:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6419 příspěvků 16.01.18 12:17
@Aries6 píše:
Co vibrace? Existují tuším hodinky, co vibrují. Nebo něco pod polštář.
A jít včas spát, to je jasný. Taky jsem ráno jak prasklá palicí, když chodím pozdě spát. A nemůžu se vyhrabat a to ještě vytahuju z postelí 3 děti :zed: :mrgreen:

Taky jsem někde viděla nějaký vibrační budík pod polštář, tebe by měl vzbudit a zároveň nerušit okolí.

estrela
Závislačka 4488 příspěvků 16.01.18 12:21

Doporučuji budík na fotce, dát na talíř…vzbudí na 100% :D Bývala jsem spáč a tenhle byl jediný, který mě dokázal dostat z postele :D dělá příšerný rambajs… :lol:

Uživatel je onlineLeppäkerttu
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 16.01.18 12:27

Mne pomaha budik s takovym tim svetlem, co se treba 30 minut pred vstavanim zacne postupne rozsvecovat. Obvykle se vzbudim diky svetlu jeste pred samotnym budikem. Plus samozrejme dodrzovani spankove hygieny, zadna skola, prace, ukoly ani nic jineho nestoji za to mit dlouhodoby spankovy deficit, akorat si tim casem privodis dalsi problemy.

Markéta80
Hvězda diskuse 39681 příspěvků 16.01.18 12:35

@Anonymniholka :mrgreen: :mrgreen: jo znám to od školy, hodně jsme zaspávala :jazyk: a mám to pořád. Mám buzení na telefonu ale klidně to tady zvoní 10 minut :jazyk: a občas budík vypnu že ještě chvilku a pak zjistím že je pozdě :jazyk: Já jak usnu nevím o sobě :jazyk: Minulý týden manžel přišel v 7:15 a probudil mě a smál se že asi Tom zůstává doma :?. No zůstal protože do 8h bych ho nedovezla na druhý konec města a ještě vyvenčit psy. Tak jsem jen poslala sms učitelce že nepřijde, vyvenčila psy a těsně na 8h odvedla malou do mš. Buzení tel je slyšet do vedlejšího pokoje přes zavřené dveře :mrgreen:. Manžel říká že jednou zaspím i vlastní smrt. Ani přes den si moc nelehám protože bych usnula max do 5ti minut :mrgreen:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19598 příspěvků 16.01.18 12:44

Mě se osvědčilo si dát na telefonu dva budíky po pěti minutách, každý s jinou melodií (stáhni si z netu něco opravdu šíleného), zvonily pak s opakovačkama po deseti minutách, takže co pět minut rambajs a pokaždý jinej…a telefon je hlasitější, když ho dáš do skleničky
Jinak co psaly už ostatní, jít včas spát, necpat se na noc, vyvětrat si, neusínat u tabletu atp.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >