Jak se zabavit po rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monikap3
Kecalka 336 příspěvků 11.03.19 09:43
Jak se zabavit po rozchodu

Ahoj všem,
jsem dva týdny po kopačkách, které mě poměrně zasáhly a snažím se nějak zabavit. Samozřejmě kamarádi fungují na plné obrátky, ale musím se taky zase naučit žít sama se sebou :) Koníčky moc nemám, kromě sledování filmů, čtení knížek a pití vína :D Máte nějaký tip na fajn činnost, která by mě mohla bavit? Jen předem avizuju, že nejsem moc sportovní typ, takže běhání a podobný asi nevyhrajou :) Jinak už jsem přístupná snad všemu, nebo mi hrábne…Díky :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17671 příspěvků 11.03.19 09:59
@Monikap3 píše:
Ahoj všem,
jsem dva týdny po kopačkách, které mě poměrně zasáhly a snažím se nějak zabavit. Samozřejmě kamarádi fungují na plné obrátky, ale musím se taky zase naučit žít sama se sebou :) Koníčky moc nemám, kromě sledování filmů, čtení knížek a pití vína :D Máte nějaký tip na fajn činnost, která by mě mohla bavit? Jen předem avizuju, že nejsem moc sportovní typ, takže běhání a podobný asi nevyhrajou :) Jinak už jsem přístupná snad všemu, nebo mi hrábne…Díky :)

Najít si druhou práci, našetřit a vyrazit do ciziny za zkušenostmi?

Orochimaru12
Stálice 87 příspěvků 11.03.19 14:57

Ja navrhuji vratit se do dětských let, nakoupit tempery, vodovky, štětce a skicak a zacit si malovat. Me to nesmírně pomáhá, uvolní to hlavne od stresu a myšlenek :kytka:

Saulus
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 11.03.19 17:28

Promiskuita

Honza82
Kecalka 222 příspěvků 11.03.19 17:45

Tak ze sebe trochu zkus udělat sportovní typ ;-) Ono unavit to tělo není není občas tak špatný, spíše naopak; tohle zrovna je příležitost ke změně. Za mne sport ;-)

růžový achát
Kelišová 7117 příspěvků 11.03.19 17:46

Jsem pro běhání :mrgreen:

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 11.03.19 17:47

Tak se zabav jiným chlapem.

Venetia
Hvězda diskuse 41499 příspěvků 11.03.19 18:20

@Monikap3
Vytlouct klín klínem, randicka, zábava :D

Honza82
Kecalka 222 příspěvků 11.03.19 18:27

@Venetia
pokud jí nebyl ex lhostejný, jakože zřejmě nebyl, alespoň podle toho co píše, tak „klín klínem“ velmi pravděpodobně nepomůže ;-)

Venetia
Hvězda diskuse 41499 příspěvků 11.03.19 18:29
@Honza82 píše:
@Venetia
pokud jí nebyl ex lhostejný, jakože zřejmě nebyl, alespoň podle toho co píše, tak „klín klínem“ velmi pravděpodobně nepomůže ;-)

Asi ne… Mně to pomohlo, ale jsem v tomhle jiná. Zase by mi určitě nepomohl sport nebo vzdělávací kursy

Saulus
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 12.03.19 03:29
@Venetia píše:
Asi ne… Mně to pomohlo, ale jsem v tomhle jiná. Zase by mi určitě nepomohl sport nebo vzdělávací kursy

Sex je lepsi nez sport.. ;)

Freeandwild
Kecalka 155 příspěvků 12.03.19 07:01

A Ty sama nevíš? Nic Tě nebaví, nezajímá, neláká? To mi přijde dost zvláštní…
Nejlepší je podle mě začít s nějakým sportem, budeš pak i mít lepší postavu, zdraví, sex… :D Je jich nepřeberný množství, něco tě určitě bavit bude. Běh, kolo, plavání, squash, bojové sporty, crossfit, lezení na stěně/skále, jízda na koni, někde se dá určitě ještě i lyžovat…
Jinak mě třeba napadá nějaké dobrovolnictví - v domově pro seniory, v útulku pro psy…

Monikap3
Kecalka 336 příspěvků 12.03.19 07:53

Tak vám všem děkuju :D Hlavně tipům na sex a chlapy, na to mám dva týdny po rozchodu s někým, koho jsem měla ráda, fakt náladu :D Zkusím asi nějaký ten sport, třeba se na stará kolena (haha, je mi 28) hecnu a začnu hýbat zadkem. Možná plavání mi vždycky vadilo nejmíň… A na dobrovolnictví už jsem se dala- ve zvířecím útulku :D

Honza82
Kecalka 222 příspěvků 12.03.19 12:56
@Monikap3 píše:
Tak vám všem děkuju :D Hlavně tipům na sex a chlapy, na to mám dva týdny po rozchodu s někým, koho jsem měla ráda, fakt náladu :D Zkusím asi nějaký ten sport, třeba se na stará kolena (haha, je mi 28) hecnu a začnu hýbat zadkem. Možná plavání mi vždycky vadilo nejmíň… A na dobrovolnictví už jsem se dala- ve zvířecím útulku :D

Mám známého, který je moc fajn, ale byl dlouho takový tlustší, dělal si sám ze sebe legraci, že má okrasný tukový pás, hrál hry na počítači, nehýbal se a sport pro něj bylo sprosté slovo. Jeho přítelkyně do něj s tím aby se hýbal šťourala tak dlouho a on na to tak dlouho kašlal, až ho asi po 2,5 letech opustila. To ho, samozřejmě, dost zlomilo, začal sám od sebe sportovat, což mu po rozchodu dost pomáhalo. Nakonec se pro něj stal ze sportu velký koníček a dnes (po cca 3 letech) je z něj udělaný, pěkný chlap s postavou atleta. Tedy zabil dvě mouchy jednou ranou ;-)

Lexter
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 3 inzeráty 12.03.19 13:07

No tak sleduj filmy a pij víno jestli tě to tak baví.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama