Jak se zabavit při čekání na 1.screening?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicki007
Povídálka 30 příspěvků 08.01.19 09:26
Jak se zabavit při čekání na 1.screening

Ahoooj holky, Jsem dnes 9+1 a jsem objednaná na 1. screening na odběry jdu za 17dní a na UZ za 23 dní. Přijde mi, že se to strašně vleče. Mám obavy, aby bylo vše v pořádku a nemůžu se zároveň dočkat, až to budeme moct rodině oznámit, čekáme totiž na výsledky ze screeningu. Jak to utíká vám, pojďme to trošku prodiskutovat, ať nám to uteče :lol: :oops:

Přečtěte si článek: Jak probíhá screening v prvním trimestru?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7045 příspěvků 08.01.19 09:33

@Nicki007 to uteče ani nebudeš vědět jak ;) já v té fázi co jsi už musela ležet doma, neskutečná nuda, říkala jsem si že se snad screeningu nedočkám a hele už jdu za týden na druhý :mrgreen: ono to těhotenství utíká šíleně rychle, já si to chtěla užívat dokud nemám břicho, není to vidět, dokážu se vyspat a houby, všechno přišlo tak hrozně rychle že už se budu další 4 a půl měsíce jenom valit a hledat do čeho se este vejdu :lol:

tynapliskova
Nováček 4 příspěvky 08.01.19 09:35

Ahoj, zkus na to méně myslet a víc se zabavit. Mě pomohlo ( protože jsem od začatku doma) si na každý den něco naplánovat. Ať už doma nebo návštěvy kamarádek atd. Teď jsem 27+6 a raději bych ten čas trochu zastavila. Utíká to hrozně rychle. Šíleně se bojím, ale na druhou stranu se hrozně těším. A hlavně už víme že je vše v pořádku včera jsme byli na 3D ultrazvuku :blush:

debra.morgan
Kelišová 5193 příspěvků 08.01.19 09:41

ja jdu na 1.screening za 22 dní ;) tak to jsem na tom skoro stejne, mě teda krátí čas zkoušky ve skole a to celkem zásadně :lol: + k tomu mam jeste navstevu zubare a endokrinologie, to utece ani nebudem vedet jak :D jinak my rodine vse rekli, possrrat se to muze stejne kdykoli :nevim:

Aneta.vecerova
Povídálka 50 příspěvků 08.01.19 09:42

Ani se nenaděješ a budeš mít po! Všechno bude tak, jak má, neboj!
Já už čekám po třetí a je to vždy stejné :D vždycky tam ta myšlenka stejně zabloudí!
Já když mám teď chvilku, chytnu po nějaké knížce nebo se naložím do vany a relaxuji. Takocých chvilek už moc nemám, takže to možná beru trochu jinak :zed:
Zajdi si s kamoškou na kafčo, na nákupy , je toho hromadu :oops:

Nicki007
Povídálka 30 příspěvků 08.01.19 10:08

@Kriss Tina věřím, že to pak bude utíkat strašně rychle, jen jsem se teď na to datum upnula, takže počítám každý den :D @tynapliskova jako já chodím do práce každý den od 8- 17 h, ale stejně na to prostě myslím, doma zkouknu prostřeno něco navařím pustíme si filmek a jdeme spát. :lol: holky, jaktože jste od začátku doma? to jste měly nějaké rizikové zaměstnání nebo rizikové těhotenství? netušila jsem, že někdo může být doma už od tak brzké chvíle.. @debra.morgan jee tak to je supr, si potom můžeme dát vědět jak to dopadlo, my jsme si hráli s myšlenkou, že to dáme rodině pod stromeček, jenže nám to přišlo brzy a teď bych už to řekla v tom 10 tt, ale přítel zas, že počkáme na ten screening. a odkud jsi? to věřím, že příprava na zkoušky tě pěkně zabaví :lol: to já už mám „naštěstí“ za sebou :D @Aneta.vecerova holky, já vím, že toho je hromadu, když jdu s kamarádkou, tak myslím na to, jak bych ji to nejraději už taky řekla a pak počítám zase dny, kdy už budu moct :lol: :lol: :lol: :lol: kdy jste to tedy oznámily svým blízkým vy?

tynapliskova
Nováček 4 příspěvky 08.01.19 10:13

Já jsem doma od začátku kvůli tomu, že jsem pracovala ve výrobě jako montážní dělník, a hlavně jsem měla šilené stavy na začátku, každou chvíli se mi chtělo omdlít, nebo zvracet, tak mě doktorka nechala doma, navíc v té době bylo venku dost teplo, na dílně v práci 38stupňů a nevětratelno. Byla jsem úplně vyřízená :-) My protože bydlíme zatím s mými rodiči tak jsme jim to řekli hned na začátku asi v 7. týdnu. Ale jen jim protože jsem okamžitě přestala kouřit a jim to bylo stejně jasné a jinak jsme to ostatním taky řekli až po prvním screeningu. Tak ať ti to hezky utíká :-)

Kriss Tina
Kelišová 7045 příspěvků 08.01.19 10:23

@Nicki007 tak já jsem doma od 9tt, jak kuli těžkému zaměstnání (i když sem chtěla dělat dyl, dr mi to vymlouvala) tak z důvodu rizikového, už sem loni prodělala 2 potraty tak se nechtělo nic riskovat, protoze v práci sem se tahala s nemohoucíma lidma a stejně mi to sezení doma moc nepomohlo ve 13tt sem skončila v nemocnici s krvácením a od té doby klidový režim což je teda strašná nuda, měsíc sem jenom ležela, teď už aspoň zvládnu doma uklidit, dojdu si s přítelem pár metrů do krámu a moje jediná pořádná zábava je počítat dny do další kontroly :lol: kdybych mohla do práce, nebo aspoň nebyla omezena vycházkama tak se zabavim daleko líp a utíká to ještě rychleji :) jinak ja to oznámila příteli ještě s vlhkým testem, potom nejlepší kamarádce, protože si prostě říkáme vše a chtěla sem to s někým sdílet a ona si to taky prožila a je taková podpora i když to třeba nevyšlo, no a kolem 10tt jsem to musela říct mámě a ségře, protože jsou hrozně všímavé, došlo jim ze jsem na nemocenské a navíc jsem teda ten první trimestr vypadala děsně, zvracela, nejedla, sotva sem stála, bílá jak stěna, hubla sem, takže mi zbývalo jim buď vyklopit pravdu nebo je nechat v obavách že mám nějakou smrtelnou nemoc :mrgreen: ono by to okolí stejně poznalo kdyby to nevyšlo, ono to s člověkem dost zamává psychicky, mě po druhém potratu skoro rozbrečelo vidět miminko v telce nebo venku maminku s kočárkem, takže okolí by si stejně všimlo že se něco děje…

Nicki007
Povídálka 30 příspěvků 08.01.19 10:48

Právě mám pocit, že pokud by to nevyšlo, že stejně bych se šla vyplakat i za rodiči. Takže ve finále je to asi jedno, holky přeju Vám všem, ať jsou naše babetka zdravé :srdce:

Venesí
Kecalka 498 příspěvků 08.01.19 10:56

Ahojky, já jdu teď ve ctvrtek :) jak na krev tak na utz. Holky byl nebo jdete někdo do FN Olomouc? :) a jinak já nato ani nemyslela a moc nemyslim.. Ja totiž jen ležím a zvracim uz asi od 4tt.. dnes 12+1. :zed:

Venesí
Kecalka 498 příspěvků 08.01.19 10:58

Jinak moje rodina a kamaradky semnou zkoumali duchy na testu :lol:

Lychee13
Závislačka 3104 příspěvků 08.01.19 10:59

Ahoj,já jsem taky v 9tt. Ale do práce chodím,i když mě mudr chtěla poslat na neschopenku kvůli rizikovému zaměstnání. Nemůžu si dovolit mít vycházky 6 hodin denně,protože musím fungovat jako taxi pro syna na kroužky atd. :) Takže zatím celkem trpím,bývá mi dost špatně a jsem strašně unavená. Tak uvidíme,co mi řeknou na 1.screeningu. Držím všem pěsti. :kytka:

Aneta.vecerova
Povídálka 50 příspěvků 08.01.19 17:02

@Venesí
Budou ti brat krev a utz v jeden den? Nejdes k dr.Mracké? :)

Aneta.vecerova
Povídálka 50 příspěvků 08.01.19 17:03

@Nicki007
My vždy až po 1.screeningu, ikdyz u druheho to vetsina tusila driv. Ted to netusi nikdo , i pro nas to bylo prekvapeni :lol:

Venesí
Kecalka 498 příspěvků 08.01.19 17:08

@Aneta.vecerova Jj krev i utz v jeden den :) a ke komu jdu to nemám tušení :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >