Jak se zachovat? Chování může být různé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 14:58
Jak se zachovat? Chování může být různé

Děvčata,
půl roku jsem byla milenkou zadaného muže. Náš vztah však byl citový a nešlo jen o postel (jaké klišé, že?). Jeho partnerka vše zjistila a udeřila na něj. Rozhodli se, že na vztahu chtějí zapracovat a zachránit ho, přeju jim to, ale samozřejmě mě to velice mrzí. Božský se teď ozval (po cca 14 dnech), že se chce vidět a musíme si všechno vyříkat.

Má otázka zní…Proč? Rozhodnutý je a plně to respektuji. Teď mám týden a něco se připravit, jestli vůbec je jak. Chci být silná, ale zároveň ukázat, že ho mám velmi ráda. Hlavně nevím, s čím přijde on. Bylo to hezký, ale ahoj? Bylo to hezký, tak to zkusíme znovu a opatrněji? Bude se litovat? Nechci ani jedno.

Mám to na něj zkusit přes city? Nebo hrát tvrďačku?

Prosím vynechat řeči, co jsem jako čekala a že si za to můžu sama, toto všechno si uvědomuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Paoloska
Echt Kelišová 8412 příspěvků 08.07.19 15:02

Protiřečíš si. Tak přeješ jim to nebo ho chceš urvat zpátky? Respektuješ jeho rozhodnutí nebo ne?

Kokolina29
Kecalka 175 příspěvků 08.07.19 15:03

Proč hrát druhé housle. Podváděl jí, vás bude taky a hlavně on neví co chce. Někteří muži toto praktikují az do důchodu. Nekdo třetí nevyřeší problémy jeho manželství. Promiňte děláte tam… A co vaše sebeucta.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 08.07.19 15:03

Já jsem teda nepochopila, co si od toho setkání kdokoliv z vás slibuje. Ty ho teda chceš zpátky? A on se chce rozloučit, nebo o co jde?

lamicina
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 08.07.19 15:08

Já bych se nescházela. Co byste si jako měli vyříkávat? Prostě on ukončil milenecký vztah, ty píšeš, že to respektuješ. Tak co na tom budete řešit? Podle mě není o čem…

pikola
Generální žvanilka 21421 příspěvků 1 inzerát 08.07.19 15:09

On si chce zapr.at, možná to líp utajit.. Vyříkat si vy dva nemáte co, ty jsi měla svoji roli jasnou, prasklo to a měl být konec i v komunikaci.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53814 příspěvků 08.07.19 15:10

A co chceš ty? Jestli ho chceš, tak si za tím jdi. J8 myslím, že nastávající x pomůže a ty budeš mít to, co chceš. ;) Každému poprávu. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 15:11

Já s tím jsem smířená a bojím se, že to schůzka mě vrátí do toho hnusného stavu. O čem se máme jako bavit? Milenku už mu dělat nebudu a kamarádkou taky nebudu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 15:12

Není o čem, ale jak jsem psala, bylo to opravdu hodně citové.

DanielaS
Kecalka 124 příspěvků 08.07.19 15:12

Schuzku bych neprijala. A neodpovidala na telefonaty, zpravy a podobne. Kdyz rozchod, tak rozchod. Takhle by se to mohlo tahnout furt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 15:15

Spíš bych od vás potřebovala jen takové povzbuzení. Že to zvládnu a ukážu mu, že s tím jsem smířená :?.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 08.07.19 15:15

Tak když od něj už nic nechceš tak se s ním nescházej. A nelži si, že šlo o city. Když dostal na výběr, tak si vybral jinou.

Šáruší
Závislačka 3560 příspěvků 08.07.19 15:16

Božský? Tahle kreautura a ty mu říkáš božský? To nemyslíš vážně. Vymaž ho. A najdi alespoň minimální množství své hrdosti.

KoKoCoCo
Nováček 5 příspěvků 08.07.19 15:16

Popravdě, ano, myslela jsem si, že mě upřednostní a budeme spolu, ale taky nejsem malý cucák a vím, že lásku si nevydupu.

Příspěvek upraven 08.07.19 v 15:21

Lama Lama
Hvězda diskuse 53814 příspěvků 08.07.19 15:16
@Anonymní píše:
Spíš bych od vás potřebovala jen takové povzbuzení. Že to zvládnu a ukážu mu, že s tím jsem smířená :?.

Když ho nechceš, tak proč se scházet?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama