Jak se zachovat jako žena?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 14:46
Jak se zachovat jako žena?

Ahoj holky, mám takový dotaz a potřebu se vypovídat. Předem chci říct, že nejsu žádný troll ani nějaká puberťačka.. jen mě tato situace trápí :think:
Skoro rok jsem si psala s jedním klukem, spíše on psával často mně. Rok se i tak trochu snažil se se mnou vidět, ale já vždy tak nějak setkání uhla.. až před nějakou dobou jsme se teda sešli. (Má můj obdiv, že rok vydržel a furt měl zájem :D )Bylo vidět, že se mu fakt líbím a sám mi řekl, že jsem krásná, hezky voním a přesně takovou si mě i představoval.. Dokonce po pár minutách mi dal polibek, což mě zaskočilo :D po dlouhé době se ke mně někdo jako chlap choval fakt hezky a slušně :andel: domluvili jsme se ke konci schůzky, že se opět uvidíme.. jenže - on má sexuální úchylku na ženské nohy a silonky, to já věděla už předem a docela bylo milé, že se mi na ně hnedka vrhl.. :D :oops: kdybych tohle o něm nevěděla, asi bych rychle utekla.. Navíc on má přítelkyni, ale naivně si myslí, že já o tom nevím… Když jsem si zpětně vše uvědomila, tak mi nebylo nejlíp, začlo mi být jeho holky líto. Jenže si myslím, že díky jeho úchylce a celkově, že se mu líbím, tak chce i mě.. Jak mám dále reagovat? Mám v tomhle pokračovat? Být jeho plán B? Často si říkám, že kdyby jí miloval, tak tohle neudělá… nechci se s někým dělit o chlapa a dělat ze sebe blbku :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 26.02.19 14:54

Tak když ze sebe nechceš dělat blbku,tak ji nedělej.To je přece ten nejmenší problém.Vžij se do situace jeho přítelkyně a představ si tam sebe,jak Ti za zády tenhle Romeo olizuje nohy v punčochách nějaké jiné.Kopni ho s rozběhem,takových najdeš všude dost.Má Tě akorát na zářez na pažbě,nic víc.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18470 příspěvků 26.02.19 14:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový dotaz a potřebu se vypovídat. Předem chci říct, že nejsu žádný troll ani nějaká puberťačka.. jen mě tato situace trápí :think:
Skoro rok jsem si psala s jedním klukem, spíše on psával často mně. Rok se i tak trochu snažil se se mnou vidět, ale já vždy tak nějak setkání uhla.. až před nějakou dobou jsme se teda sešli. (Má můj obdiv, že rok vydržel a furt měl zájem :D )Bylo vidět, že se mu fakt líbím a sám mi řekl, že jsem krásná, hezky voním a přesně takovou si mě i představoval.. Dokonce po pár minutách mi dal polibek, což mě zaskočilo :D po dlouhé době se ke mně někdo jako chlap choval fakt hezky a slušně :andel: domluvili jsme se ke konci schůzky, že se opět uvidíme.. jenže - on má sexuální úchylku na ženské nohy a silonky, to já věděla už předem a docela bylo milé, že se mi na ně hnedka vrhl.. :D :oops: kdybych tohle o něm nevěděla, asi bych rychle utekla.. Navíc on má přítelkyni, ale naivně si myslí, že já o tom nevím… Když jsem si zpětně vše uvědomila, tak mi nebylo nejlíp, začlo mi být jeho holky líto. Jenže si myslím, že díky jeho úchylce a celkově, že se mu líbím, tak chce i mě.. Jak mám dále reagovat? Mám v tomhle pokračovat? Být jeho plán B? Často si říkám, že kdyby jí miloval, tak tohle neudělá… nechci se s někým dělit o chlapa a dělat ze sebe blbku :roll:

tak to nedělej :mrgreen: Ano, charakter to zjevně nebude a na oblbovací řečičky, jaká jsi kost snad neskočíš :roll: Jinak nevím, jestli fascinace ženskýma nohama (v silonkách) je až taková úchylka. Ženské tělo v sexy prádle rajcuje kdejakého chlapa a nic úchylného v tom nespatřuji.

PetuleS1
Stálice 85 příspěvků 26.02.19 14:56

Mohl by být hodný sebevíc a i úžasný, do zadaného chlapa bych teda nešla :nevim: a o to víc že ti to ani neřekl. Udělal to jiné, udělá to i tobě ;)

cecetka
Echt Kelišová 8063 příspěvků 26.02.19 14:56

A tobe samotne nevadi hrat druhe housle? :nevim:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9452 příspěvků 26.02.19 15:02

Ježíš od zadaného chlapa dej ruce (v tomhle případě teda spíš i nohy) pryč. Už jenom z respektu k jeho přítelkyni, k tomu že chlap co podvádí jednu bude podvádět i tebe, bych o něj neměla zájem i kdyby byl sebevíc vytrvalý.

Katy 7
Kelišová 5384 příspěvků 26.02.19 15:02
@Anonymní píše:
Skoro rok jsem si psala s jedním klukem, spíše on psával často mně. Rok se i tak trochu snažil se se mnou vidět, ale já vždy tak nějak setkání uhla.. až před nějakou dobou jsme se teda sešli. (Má můj obdiv, že rok vydržel a furt měl zájem :D )Bylo vidět, že se mu fakt líbím a sám mi řekl, že jsem krásná, hezky voním a přesně takovou si mě i představoval.. Dokonce po pár minutách mi dal polibek, což mě zaskočilo :D po dlouhé době se ke mně někdo jako chlap choval fakt hezky a slušně :andel: domluvili jsme se ke konci schůzky, že se opět uvidíme.. jenže - on má sexuální úchylku na ženské nohy a silonky, to já věděla už předem a docela bylo milé, že se mi na ně hnedka vrhl.. :D :oops: kdybych tohle o něm nevěděla, asi bych rychle utekla.. Navíc on má přítelkyni, ale naivně si myslí, že já o tom nevím… Když jsem si zpětně vše uvědomila, tak mi nebylo nejlíp, začlo mi být jeho holky líto. Jenže si myslím, že díky jeho úchylce a celkově, že se mu líbím, tak chce i mě.. Jak mám dále reagovat? Mám v tomhle pokračovat? Být jeho plán B? Často si říkám, že kdyby jí miloval, tak tohle neudělá… nechci se s někým dělit o chlapa a dělat ze sebe blbku :roll:

Tak už se o chlapa dělíš. Myslíš si, že nad jeho přítelkyní vyhraješ, protože máš hezčí silonky? :lol: :roll:

Helca83
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 26.02.19 15:04
@smutny klaun2 píše:
Tak když ze sebe nechceš dělat blbku,tak ji nedělej.To je přece ten nejmenší problém.Vžij se do situace jeho přítelkyně a představ si tam sebe,jak Ti za zády tenhle Romeo olizuje nohy v punčochách nějaké jiné.Kopni ho s rozběhem,takových najdeš všude dost.Má Tě akorát na zářez na pažbě,nic víc.
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
sucuba
Kecalka 306 příspěvků 26.02.19 15:19

Mě teda dost přijde, že jsi mu skočila na špek.. Takového chalapa by jsi chtěla doma? Když má přítelkyni, a olizuje nohy cizím ženskám? :poblion: :poblion:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 15:22

@sucuba No já s ním ani žádný vztah nechtěla a nechci.. Jen teda nechápu, kdyby mě chtěl na to jedno, proč by čekal skoro rok a nenašel si další? :think:

Ba-stet
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 26.02.19 15:27

Anonymní, a víš jistě, že další nemá? ;)

Hanka1
Extra třída :D 14316 příspěvků 26.02.19 15:28
@Anonymní píše:
@sucuba No já s ním ani žádný vztah nechtěla a nechci.. Jen teda nechápu, kdyby mě chtěl na to jedno, proč by čekal skoro rok a nenašel si další? :think:

Co jako chces slyset? Ze te miluje a s pritelkyni se rozejde a vy dva spolu budete stastni az na veky? 8o
Priste bych na nej vybalila, ze vis o pritelkyni a jak si to jako predstavuje do budoucna?

Příspěvek upraven 26.02.19 v 15:29

Prigionia
Kecalka 165 příspěvků 2 inzeráty 26.02.19 15:29
@Anonymní píše:
@sucuba No já s ním ani žádný vztah nechtěla a nechci.. Jen teda nechápu, kdyby mě chtěl na to jedno, proč by čekal skoro rok a nenašel si další? :think:

A jak víš, že si další nenašel? :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 15:30

@Prigionia I tohle mě samozřejmě napadlo, ale nějak si to nepřipouštím :? :D ach jo.. jsem koza…

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 26.02.19 15:58
@Anonymní píše:
@sucuba No já s ním ani žádný vztah nechtěla a nechci.. Jen teda nechápu, kdyby mě chtěl na to jedno,proč by čekal skoro rok a nenašel si další? :think:

Ale děvče,takových naivek jako jsi Ty-promiň-může mít rozděláno několik.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama