Jak se zachovat ke lháři?

21.1.21 05:31

Jak se zachovat ke lháři?

Kontaktovat jeho současnou a rict ji, ze nez se se mnou rozešel, tak to táhl s nami obema? Podotykam, ze ona urcite nevedela, ze jsme spolu byli v dobe kdy ji poznal. Nebydleli jsme dohromady. Takze me i ji lhal nejakou dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6715
21.1.21 05:46

Se mu chces pomstit, ze te nechal? No gratulace, to se snizis na uplne to nejhorsi dno. A vis co? Nepomuze ti to, jen ublizis nekomu dalsimu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2260
21.1.21 05:51

Nech to být. Vím, že uražená ješitnost docela bolí, ale nesnižuj se k tomu.
Pokud je ex nevěrníkem už z podstaty, odkope se sám, protože dřív, či později neodolá zase jiné samičce, a situace se bude opakovat. A pokud se tentokrát zamiloval osudově, přej mu, že má tu pravou.
Přej a bude ti přáno :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
21.1.21 05:57

Co z toho budeš mít? Další ponížení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
21.1.21 06:39

Ale ano, klidne ji napis hezky vzkaz, pokud jsi s tim mentalne srovnana ( coz se ovsem nezda!) Podivej nehledej zadnou pomstu! Nepis nic! Ostatne Ty nemas nemas duvod cokoliv vysvetlovat.
Proste se Nespin! Zivot jde DAL a Daaal :)

Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13231
21.1.21 06:51
@Barrbarella píše:
Kontaktovat jeho současnou a rict ji, ze nez se se mnou rozešel, tak to táhl s nami obema? Podotykam, ze ona urcite nevedela, ze jsme spolu byli v dobe kdy ji poznal. Nebydleli jsme dohromady. Takze me i ji lhal nejakou dobu.

Treba by ji potesilo, ze nad tebou vyhrala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13269
21.1.21 06:54

Kdysi jsem byla ve stejné situaci… Neudělala jsem nic :nevim: Nechala jsem ho být. Teď je mi spíš té holky líto, protože on se kupodivu nezměnil…Ale chápu tě, člověk má různé myšlenky… Každopádně přijde lepší, o nic jsi nepřišla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 06:57

@cecetka nejde mi o to ktera vyhrala, ja to s nim stejne nevidela dlouhodobý vztah :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
21.1.21 07:00

Nech pracovat karmu a kasli na nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 07:01

@Sonarka je mi lito, zes taky nemela dobrou zkusenost. Jak jsem psala vyse, ja to s nim stejne nevidela na svatbu a deti, z ruznych duvodu. Dokonce jsem mela i tušení predtim nez me zazdil, nekolikrat jsrm se ptala zda se neco zmenilo a pokud ano, zda je v tom jina. Ne, nikdy nepřiznal. A do posledni chvile mi kazdy den přál dobre rano, srdicka, milacek… chtela bych ho odhalit jaky je srac a lhář, ale tuším ze to za to nestoji :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
21.1.21 07:11
@Barrbarella píše:
@Sonarka je mi lito, zes taky nemela dobrou zkusenost. Jak jsem psala vyse, ja to s nim stejne nevidela na svatbu a deti, z ruznych duvodu. Dokonce jsem mela i tušení predtim nez me zazdil, nekolikrat jsrm se ptala zda se neco zmenilo a pokud ano, zda je v tom jina. Ne, nikdy nepřiznal. A do posledni chvile mi kazdy den přál dobre rano, srdicka, milacek… chtela bych ho odhalit jaky je srac a lhář, ale tuším ze to za to nestoji :?

Ta Tvoje potreba odhaleni je pouze potrba Tveho EGA. Aby jsi se moralne citila na vysi. Aby jsi se citila v Pravu! jo jinak neboj, timto si prochazeji i Chlapi, jen si to vyresime vnitrne, ci poresi s kamaradem u pivka. A Vlak jede Dal! Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 07:15

Proc vlastne je považované za snížení se na dno a ubohost kdyz clovek odhalí nefer praktiky a lži druheho? V obchodu je to bezne a lidi to chteji slyset, ze je nekdo lhář a okrádá lidi. Nebo v politice, odhalování korupce a lži je neco cemu se tleska. Ale kdyz by to chtel clovek udelat o jinem cloveku, tak je to ubohost a ponižování sam sebe? Ja nevim co nakonec udelam, premyslim o tom, o ruznych vecech jak se vyrovnat ani ne tak s rozchodem, jako s tim, ze tomu cloveku to bude zase x mesicu, let prochazet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 07:21

@Usmevavy to si pis, ze mas pravdu, je v tom ego :roll: A ano je tam samozrejme i ta chut ukazat, ze on je ten lhář a krivej clovek, zatimco ja byla uprimna a fer. Pomuze mi to v necem? Pravdepodobne vubec ne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 07:35
@Usmevavy píše:
Ta Tvoje potreba odhaleni je pouze potrba Tveho EGA. Aby jsi se moralne citila na vysi. Aby jsi se citila v Pravu! jo jinak neboj, timto si prochazeji i Chlapi, jen si to vyresime vnitrne, ci poresi s kamaradem u pivka. A Vlak jede Dal! Tom

To není pravda, chlapi jsou to samé. Já jsem udělala levárnu a podvedla přítele. Milenci jsem řekla, že tímto končíme. Ten to nemohl unést. Příteli jsem řekla, že taky končíme, i to že jsem ho podvedla… Jenže přítel mi po týdnu rozchodu odpustil a řekl, že na vztahu zapracujem a přeneseme se přes to.. To už se můj milenec dostal na mé FB a sledoval mě. Pak si zjistil i tel. číslo na přítele a psal mu nesmyslné zprávy „od anonyma“.
Pak si vyžadoval s ním schůzku.. Doslova nás všecky začal všemožnými způsoby obtěžovat. Nakonec se mu podařilo můj vztah rozbít. Pak mi řekl, že to všechno dělal proto, abych se k němu vrátila a že jsem mu ublížila a on mi chtěl ublížit taky. Podařilo se…

Takže zakladatelko, pokud jsi stejná DO TOHO!!!

• Citovat
  • Nahlásit
283
21.1.21 07:37

Neponižovala bych se. Nic neříkej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie