Jak se zachovat ve vztahu, kde mě partner podvádí?

Anonymní
2.1.20 14:14

Jak se zachovat ve vztahu kde mě partner podvádí?

Ahoj holky - mam problém a potřebovala bych poradit, zahlédla jsem zprávu u manžela na Messengeru, kde mu psal mladý kluk (kolem 18) cituji: Děkuji za krásný večer v autě, těším se na tebe znovu. Nevěděla jsem co dělat, nikdy bych neřekla že by mohl být bisexuální, a vůbec ne že tak na mladšího kluka o skoro 15 let. Máme spolu 2 deti, o VŠE se doma staram, i v sexu nám to klapalo. Jak by jste to řešili dál? Furt jen brečím. Natálie

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30311
2.1.20 14:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky - mam problém a potřebovala bych poradit, zahlédla jsem zprávu u manžela na Messengeru, kde mu psal mladý kluk (kolem 18) cituji: Děkuji za krásný večer v autě, těším se na tebe znovu. Nevěděla jsem co dělat, nikdy bych neřekla že by mohl být bisexuální, a vůbec ne že tak na mladšího kluka o skoro 15 let. Máme spolu 2 deti, o VŠE se doma staram, i v sexu nám to klapalo. Jak by jste to řešili dál? Furt jen brečím. Natálie

Zeptat se ho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30994
2.1.20 14:17
@Anonymní píše:

To fakt někdo napíše? Díky za krásný večer v autě?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 14:18

@Russet To dnes večer udělám, ale nemyslím si že to přizná. Natálie

• Citovat
  • Nahlásit
30311
2.1.20 14:19
@Anonymní píše:
@Russet To dnes večer udělám, ale nemyslím si že to přizná. Natálie

No, pusu bych mu asi nedala :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30311
2.1.20 14:20
@Bábrdl píše:
To fakt někdo napíše? Díky za krásný večer v autě? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak aby věděl, kterej to byl. Třeba měl spicha ještě s kámošem na záchodcích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 14:20

@Bábrdl Ano, tak jsem to četla..Natálie

• Citovat
  • Nahlásit
10697
2.1.20 14:21

Asi se nic nedozvíš, dokud se ho nezeptáš. Nedozvíš se to možná ani tak, když bude zatloukat. To jsi četla celou konverzaci, nebo jen tohle? A zahlédla jsi to jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
2.1.20 14:21
@Anonymní píše:

Doufam, ze nejsi ta Natalie, kterou znam. Jelikoz tam jsem vedel na prvni pohled, ze tvuj manzel je pretvarujici se buzik :lol: sory za OT, ale nejak mne to nedalo. Tohle je fakt gol :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 14:23

@Komsomol To je síla

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 14:24

@arinecka Jen toto, pak jsem si toho kluka našla na Facebook

• Citovat
  • Nahlásit
11625
2.1.20 14:24
@Komsomol píše:
Doufam, ze nejsi ta Natalie, kterou znam. Jelikoz tam jsem vedel na prvni pohled, ze tvuj manzel je pretvarujici se buzik :lol: sory za OT, ale nejak mne to nedalo. Tohle je fakt gol :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 14:25
@Anonymní píše:

A teď si představ, že je třeba dokonce homosexuální!
Popovídejte si a rozdělujte majetek a soužití. Jestli nechceš tedy žít s homosexuálem. Spousta žen (i slavných) takto žije a jsou spokojené. Já bych ho někdy taky brala. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 14:25

@Russet Je mi zle

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 14:28
@Anonymní píše:
A teď si představ, že je třeba dokonce homosexuální!
Popovídejte si a rozdělujte majetek a soužití. Jestli nechceš tedy žít s homosexuálem. Spousta žen (i slavných) takto žije a jsou spokojené. Já bych ho někdy taky brala. :lol:

A večety bude chodit za milencem? To bych nedala

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat