Jak se zachovat - zakázaný vztah

Anonymní
14.5.20 14:35

Jak se zachovat - zakázaný vztah

Dobrý den, potřebovala bych poradit od nezaujatých lidí. Je to tak intimní, že se to neodvážím říct žádné kamarádce. Zajímá mě, jak by jste se v naší situaci zachovali vy, co by jste dělali a ještě úplně nejvíc by mě zajímalo jak by jste na to reagovali, kdyby jste se to dozvěděli o vašich dětech. Teď napíšu o co jde i když se stydím a moc se mi do toho nechce, jiná možnost není. Třeba se mi uleví. Už rok chodím s mým nevlastním bratrem. Nejsme pokrevní příbuzní. Vyrůstáme spolu až od 11 let, dříve byl u svoji pravé mámy, k nám chodil jen občas, ona mu to moc nedovolovala, protože je zlá a blázen. Od 11 soud povolil, že může být u nás a mamku bere jako svou mamku a já zase tátu, vychovává mě od mala a s pravým se nestýkám vůbec už hodně let, je to alkoholik. I když nejsme příbuzní, jsme vychováváni jako sourozenci, všichni tři, máme ještě bráchu. Je to celý divný a zamotaný a nejhorší je, že teď v neděli na to přišla mamka. Od té doby brečí a je moc smutná. Nám je to oběma líto. Nechtěli jsme našim ublížit a dělat ostudu a tak, ale moc se milujeme a já nikoho jiného nechci, on taky ne. Já ho miluju už od nějakých 14,to nevěděl a já se to snažila maskovat. Měla jsem i kluka, s ním jsem nic neměla, bylo to jen proto, abych nebyla podezřelá, protože kámošky už kluky měly. On měl taky holku dva roky, já strašně trpěla v tý době, pak jim to nějak nevyšlo a brzy na to poznal, že k němu cítím něco víc než k bráchovi, tak se mě zeptal. Já se přiznala. Chvíli se mi vyhýbal až se priznal, že se mu také líbim až jednou jsme se spolu vyspali, bylo to krásný a od té doby spolu tajně chodíme. Stojí to hodně úsilí, lží a přetvářek, ale nikdo nic netušil. S našima máme senzační vztah, mají v nás důvěru a nás mrzí, že jsme takto vše zkazili. Nevíme co teď dělat, táta to ještě neví, je ve špitále od minulého čtvrtka a zítra nebo nejpozději v pondělí jde domů a my mu to musíme říct. Strašně se toho bojím. Mamka už mu to chtěla říct, ale nechce ho stresovat, říkala ale, že hned mu to řekneme až přijde a že se máme na co těšit. Bojím se co se stane a také se hrozně stydím, co mám dělat, jak to máme vysvětlit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34458
14.5.20 14:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, potřebovala bych poradit od nezaujatých lidí. Je to tak intimní, že se to neodvážím říct žádné kamarádce. Zajímá mě, jak by jste se v naší situaci zachovali vy, co by jste dělali a ještě úplně nejvíc by mě zajímalo jak by jste na to reagovali, kdyby jste se to dozvěděli o vašich dětech. Teď napíšu o co jde i když se stydím a moc se mi do toho nechce, jiná možnost není. Třeba se mi uleví. Už rok chodím s mým nevlastním bratrem. Nejsme pokrevní příbuzní. Vyrůstáme spolu až od 11 let, dříve byl u svoji pravé mámy, k nám chodil jen občas, ona mu to moc nedovolovala, protože je zlá a blázen. Od 11 soud povolil, že může být u nás a mamku bere jako svou mamku a já zase tátu, vychovává mě od mala a s pravým se nestýkám vůbec už hodně let, je to alkoholik. I když nejsme příbuzní, jsme vychováváni jako sourozenci, všichni tři, máme ještě bráchu. Je to celý divný a zamotaný a nejhorší je, že teď v neděli na to přišla mamka. Od té doby brečí a je moc smutná. Nám je to oběma líto. Nechtěli jsme našim ublížit a dělat ostudu a tak, ale moc se milujeme a já nikoho jiného nechci, on taky ne. Já ho miluju už od nějakých 14,to nevěděl a já se to snažila maskovat. Měla jsem i kluka, s ním jsem nic neměla, bylo to jen proto, abych nebyla podezřelá, protože kámošky už kluky měly. On měl taky holku dva roky, já strašně trpěla v tý době, pak jim to nějak nevyšlo a brzy na to poznal, že k němu cítím něco víc než k bráchovi, tak se mě zeptal. Já se přiznala. Chvíli se mi vyhýbal až se priznal, že se mu také líbim až jednou jsme se spolu vyspali, bylo to krásný a od té doby spolu tajně chodíme. Stojí to hodně úsilí, lží a přetvářek, ale nikdo nic netušil. S našima máme senzační vztah, mají v nás důvěru a nás mrzí, že jsme takto vše zkazili. Nevíme co teď dělat, táta to ještě neví, je ve špitále od minulého čtvrtka a zítra nebo nejpozději v pondělí jde domů a my mu to musíme říct. Strašně se toho bojím. Mamka už mu to chtěla říct, ale nechce ho stresovat, říkala ale, že hned mu to řekneme až přijde a že se máme na co těšit. Bojím se co se stane a také se hrozně stydím, co mám dělat, jak to máme vysvětlit?

Je to divný, pokud jste spolu žili a jste vychováváni jako sourozenci. Ve 14 nemáš co chrnět se svým bratrem. Vysvětlovat můžeš horem dolem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 14:44

Já s ním nespala ve 14, ale skoro až v 17. Miluju ho od 14, to neznamená, že jsme spolu v tý době něco měli, to trvalo vše dlouho. I každý první vztah jsme měli, já s tím klukem ale nic neměla, nejsem taková.

• Citovat
  • Nahlásit
5287
14.5.20 14:45

Já nevím co bych dělala, asi nic. :nevim: Příbuzní vlastně nejste.

Tohle je podle mě i celkem možná realita spousty patchworkových rodin. :nevim: Nijak mě to nepohoršuje, poznali jste se vlastně už jako puberťáci, tohle není případ, kdy jste spolu vyrůstali od mimin. :nevim: Že je to pro rodiče může být šok ale chápu. Pro ně jste hlavně děti, sourozenci, prostě vás tak berou a že se stane tohle, je holt nenapadlo. Šoku se nedivím.

Příspěvek upraven 14.05.20 v 14:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24694
14.5.20 14:46

A kolik vám je?
Nejste pokrevní příbuzní, ani polorodí, pokud to správně chápu, takže čistě teoreticky vašemu vztahu nic nebrání, krom společenských konvencí. Asi byste nebyli jediní, kteří takhle skončili - povětšinou bývá vhodné, abyste se odstěhovali úplně pryč a nemuseli řešit řeči lidí, kteří ví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
14.5.20 14:46
@Anonymní píše:
Já s ním nespala ve 14, ale skoro až v 17. Miluju ho od 14, to neznamená, že jsme spolu v tý době něco měli, to trvalo vše dlouho. I každý první vztah jsme měli, já s tím klukem ale nic neměla, nejsem taková.

Je to divný. Co chces slyšet? Mám syna. Kdybych zjistila, že spí v pokojíčku s dcerou mého muže, tak bych nevřískala blahem. Dceru bych asi vypakovala k mamince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2321
14.5.20 14:48

Takže kolik je tobě a jemu let teď? Bydlíte oba spolu ještě u rodičů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1632
14.5.20 14:51

A o co jde? Vždyť pokrevní příbuzní nejste, cekala jsme něco mnohem horšího :mrgreen:
Kdo vi kolik rodin to takhle ma, akorát se o tom nikde nezmiňují :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 14:52

Mě bude 18 tenhle měsíc, jemu o prázdniny. Ano u rodičů bydlíme, chodíme do školy a ještě příští rok budeme chodit na střední.

• Citovat
  • Nahlásit
5287
14.5.20 14:53
@Mar__tanka1983 píše:
A kolik vám je?
Nejste pokrevní příbuzní, ani polorodí, pokud to správně chápu, takže čistě teoreticky vašemu vztahu nic nebrání, krom společenských konvencí. Asi byste nebyli jediní, kteří takhle skončili - povětšinou bývá vhodné, abyste se odstěhovali úplně pryč a nemuseli řešit řeči lidí, kteří ví…

No jo, spousta dokonalých lidí s dokonalými životy na nich nenechají nit suchou :mrgreen:, přestože je to vlastně úplně v pohodě, žádné „královské křížení“ se nekoná.

Příspěvek upraven 14.05.20 v 14:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6923
14.5.20 14:54
@Russet píše:
Je to divný. Co chces slyšet? Mám syna. Kdybych zjistila, že spí v pokojíčku s dcerou mého muže, tak bych nevřískala blahem. Dceru bych asi vypakovala k mamince.

A mohl by do toho mluvit i manžel? Jeho dcera a tvůj syn jsou na stejné úrovni. On by mohl chtít, ať se syn vypakuje k otci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
14.5.20 14:56

Znám případ, kdy se zamilovala sestřenice a bratranec. Už jsou manželé, mají spolu dvě děti :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
@Kfětoslava píše:
A mohl by do toho mluvit i manžel? Jeho dcera a tvůj syn jsou na stejné úrovni. On by mohl chtít, ať se syn vypakuje k otci.

Kdybych se to řízením osudu dozvěděla jako první, vypakovala bych dcerunku. Nejsem holt dokonalá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6923
@maky 1993 píše:
Znám případ, kdy se zamilovala sestřenice a bratranec. Už jsou manželé, mají spolu dvě děti :nevim:.

To bych řekla, že tam už to krevní pouto je větší překážka než v uvedeném případě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6923
14.5.20 14:58

Vzhledem k umělému oplodňování a darování spermií a vajíček si myslím, že nevědomých
opravdových sourozencopartnerů bude asi více. Tady v tomhle případě jde jen o takové to „to se nehodí“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat