Jak se začít oblékat víc elegantně?

Anonymní
19.7.19 22:00

Jak se začít oblékat víc elegantně?

Zdravím, možná pro někoho triviální otázka, ale stejně. Nevíte mi poradit, co se dnes nosí? Nikdy jsem toto moc neřešila, můj standard jsou rifle, sportovní tričko, mikina. Chtěla bych to už trochu oživit směrem ke sportovní eleganci až eleganci, ale nevím, čím začít. Jak jste to udělali vy? Nechat rifle a změnit svršek, nebo? Děkuji za jakoukoliv radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26272
19.7.19 22:02

Tak ono i záleží na tom, jaký jsi typ. Zkus se k někomu připodobnit ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
19.7.19 22:03

Já začala hodně nosit dlouhé sukně. K nim tričko, tilko, cokoli. Na nohy espadrilky. Také jsem byla kalhotova a teď kalhoty téměř nenosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7104
19.7.19 22:10

Kup si klasické kalhoty a sako. Tím nahradíš rifle a mikinu a nebude to pro tebe takový šok, jak kdyby sis měla ze dne na den zvykat na pouzdrové sukně nebo šaty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19988
19.7.19 22:10

Tak ja bych pro uplny zacatek vymenila mikinu za pohodlne sako… pak bych vymenila dziny za elegantnejsi kalhoty, pak sukni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
19.7.19 22:13

Já jsem byla to samé co ty. Začala jsem nosit sáčka, pak hodně šaty - kvůli práci. Ale stejně nejpohodlněji se cítím v džínách a tričku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18090
19.7.19 22:18

Džíny bych nechala, k tomu klasické tričko a sáčko, dělají moc hezké i z mikinoveho materiálu. Na nohu baleríny, espadrilky, elegantní sandálky,… To pro začátek. Pak doplnit šatník o šaty, kalhotový kostým, třeba se zkrácenou délkou nohavic vypadá k lodičkám moc hezky. Mě se líbí chino kalhoty s jednoduchým tričkem a lehkým šátkem. Musíš zkoušet a hledat co ti sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44999
19.7.19 22:22

@janoma @terien vám opravdu přijdou espadrilky elegantní? Mně připomínají bačkory :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18090
19.7.19 22:23
@lucenka píše:
@janoma @terien vám opravdu přijdou espadrilky elegantní? Mně připomínají bačkory :nevim:

Tak záleží, jaké vybereš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
19.7.19 22:25
@lucenka píše:
@janoma @terien vám opravdu přijdou espadrilky elegantní? Mně připomínají bačkory :nevim:

Přesně tak, to jsou boty „chudák vkus“, k eleganci to má hodně daleko… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.19 22:25
@Malaga píše:
Tak ono i záleží na tom, jaký jsi typ. Zkus se k někomu připodobnit ;).

Malá, tenká, spíše až hubená bloncka :) Něco jako Reese Witherspoon, ale vychrtlá verze. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1142
19.7.19 22:26

@lucenka podle toho k čemu je nosis a jaký celkový dojem uděláš. Na druhou stranu asi mame každý jiný pohled na eleganci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44999
19.7.19 22:29
@terien píše:
Tak záleží, jaké vybereš

Zatím jsem neviděla žádný, o kterých by se dalo říct, že to je elegantní obuv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129

Porid si na zacatek cerne rifle, bile tricko a sportovni sacko - dnes se delaji i z materialu teplakoviny - zvyknes si na strih a nebudes si v tom pripadat upnuta.. Na nohy pohodlne balerinky. Hrozne ale zalezi na postave, co si muzes dovolit.
A casem muzes prejit na svetriky, obcas halenky, klasicke kalhoty a sukne. Ale sla bych pozvolnou cestou, at nosis to, co je ti prijemne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2089
@Anonymní píše:
Malá, tenká, spíše až hubená bloncka :) Něco jako Reese Witherspoon, ale vychrtlá verze. :mrgreen:

Tak to si muzes dovolit i obtazeny veci ;)
Ja mam rada obchod Mohito- jsou tam super slevy a hezky saty :dance: velikosti opravdu sedi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama