Jak se zamilovat/zacit novy vztah?

Anonymní
26.5.21 22:27

Jak se zamilovat/zacit novy vztah?

Ahoj holky, s ex co mam syna nejsme spolu uz 2 roky. Ale ja si porad nemuzu najit nekoho nového. Proste mi to nejde, jakmile nekoho poznam, tak mi to dal nejde. Ani na sex ne… ex je kre*en, alkoholik a proste hnus. Ale nejde mi to. Co stim?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2133
26.5.21 22:33

A co se deje, ze Ti to nejde?

Nikoho nepotkavas? Z chlapu se pupinkujes? Kazdeho vedome/podvedome odezenes, aby ses zase citove nezranila?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 22:50

@FlorenceF Jenkins odzenu.. proste mi v necem vadi a nedokazu to posunout dal. Proc to nevim. Sama uz bejt nechci, chci nekoho mit, zas to cejtit. Ale nejde mi to, dela mi problem se i nekoho dotknout, ikdyz se mi vzhledove libi.

• Citovat
  • Nahlásit
32821
26.5.21 22:59
@Anonymní píše:
@FlorenceF Jenkins odzenu.. proste mi v necem vadi a nedokazu to posunout dal. Proc to nevim. Sama uz bejt nechci, chci nekoho mit, zas to cejtit. Ale nejde mi to, dela mi problem se i nekoho dotknout, ikdyz se mi vzhledove libi.

S hledáním bych počkala. V lásce neplatí, kdo hledá, najde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3916
26.5.21 23:02
@Anonymní píše:
@FlorenceF Jenkins odzenu.. proste mi v necem vadi a nedokazu to posunout dal. Proc to nevim. Sama uz bejt nechci, chci nekoho mit, zas to cejtit. Ale nejde mi to, dela mi problem se i nekoho dotknout, ikdyz se mi vzhledove libi.

A nebo máš nos na pitomc* a proto se jim vyhýbáš.

Pokud nejsou v okolí je potřeba vystoupit ze své „bubliny“ a zkusit seznamku.
A nečekat, že to sedne hned na poprvé - chce to vědecký - statistický přístup :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 23:05

Mám to asi stejně. S ex nejsme rok, ale máme spolu dítě. Nějak cítím, že s ex a dítětem jako rodina je mi nejlépe, ale zároveň vím, že se k němu vrátit nemůžu, protože bych se s ním trápila.
Mám možnost být s úžasným mužem, který má rád i mé dítě. Je úplný opak ex a je to takový ten muž, který by vám snesl i modré z nebe, ale citum nemůžu porucit. Chci se zamilovat a zkusit to s nim, ale zároveň cítím, že tam nikdy nebude takové to waaau co jsem měla s ex.
Podle mě to chce čas, až bude ten správný, tak se určitě jednou zamiluješ.

• Citovat
  • Nahlásit
2133
26.5.21 23:27
@Anonymní píše:

To chce čas, neboooj, nespechej, jen abys nekoho mela. Potrebujes zahojit rany :hug: nekdo to proste neumi, z vetve na vetev…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
27.5.21 03:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, s ex co mam syna nejsme spolu uz 2 roky. Ale ja si porad nemuzu najit nekoho nového. Proste mi to nejde, jakmile nekoho poznam, tak mi to dal nejde. Ani na sex ne… ex je kre*en, alkoholik a proste hnus. Ale nejde mi to. Co stim?

Co ti jako nejde? Co s tim ten alkac ma spolecneho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat