Jak se zaručeně každý den vyprázdnit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 01:27
Jak se zaručeně každý den vyprázdnit

Ahoj.
Dali byste mi prosím tip, jak zaručeně chodit pravidelně každý den “na velkou?”
Většinou chodim každý den, ale pak třeba jeden den nejdu a mám břicho jak balon a vadí mi to. Mám hodně pohybu, dost piju a vlákniny jim taky dost, tak nevim, proč tohle občas nastane…
prosím o zachování anonymu - pro mě citlivé téma.
Děkuji předem za rady.

Reakce:
MisulkaP
Kecalka 181 příspěvků 31.01.19 01:31

Mě pomáhalo kafe s mlékem a cigareta :lol:

creaminess
Stálice 88 příspěvků 31.01.19 01:47

Ahoj. Zkus natrénovat tzv. defekační reflex. Prvních pár dnů to může dělat problém, ale časem se to stane rutinou. Rituálem je, že každé ráno jako první vypiješ vlažnou/teplou vodu a pak se pokusíš jít na wc i přesto, že se ti nechce. Prvních pár dnů si můžeš i sama pomoci glycerinovým čípkem. Jestliže tento rituál budeš dělat vždy po probuzení, budeš chodit pravidelně aniž bys musela použít čípek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 04:55

Lnene seminko a acidofilni mleko nebo kefir ke snidani.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 31.01.19 05:18

Na me ucinkuje domaci ledova kava s mlekem

Pajule25
Kecalka 225 příspěvků 31.01.19 06:01

Acidofilni mléko, piju téměř každé ráno a pomáhá mi, jelikož mám stim taky problémy..

Barčítko
Stálice 70 příspěvků 31.01.19 06:20

Mně taky vždycky pomohlo kafe, někdy stačilo jen uvařit a přičichnout a už jsem šla :lol:

Elin29
Kecalka 226 příspěvků 31.01.19 11:22

Kafe a cigáro..zaručený projímadlo.. :mrgreen:

tynapliskova
Nováček 8 příspěvků 31.01.19 12:17

Teď v těhotenství teda nepiju ani kávu ani nekouřím takže všechny denní zvyky šli do háje, ale co mi docela pomáhá je kompot, švestky nebo třešně :-)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29718 příspěvků 31.01.19 19:29
@Elin29 píše:
Kafe a cigáro..zaručený projímadlo.. :mrgreen:

dobře vylučuješ, ale zase si zaděláváš na raka :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 20:14

Na mě nezabírá už ani kafe a cígo :joy: ale co jsem vypozorovala, tak se mi dobře vyprazdňuje po pivu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >