Jak se zbavit ,,babsky” nemoci v těhotenství?

Anonymní
27.11.19 15:55

Jak se zbavit ,,babsky” nemoci v těhotenství ?

Dobrý den drahé maminky,
Chtěla bych Vás mooc poprosit o radu. Taky o babskou radu, jsem v 17.týdnu těhotenství ale bohužel na mě přišla takzvaná rýmečka a kašlíček ???? nemáte prosím nějaké dobré rady a typy jak se toho zbavit tak abych nemusela užívat nějaké léky nebo něco čím bych mohla ohrozit miminko?
Mockrát děkuji za nějaké ty odzkoušené rady????
(Nojo prvorodička se pozná ;) )

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
152
27.11.19 16:03

Mě pomohlo ležet, odpočívat a pít čajíky:-) a brala jsem jen nejaky salvejove pastilky pro těhotné na bolení v krku a přírodní kapky do nosu. Když v lékárně rekneš, co ti je a že jsi těhotná, tak to určitě něco dají :-) a chce to čas, já se z rýmičky a kašlíku v těhotenství léčila skoro 14 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
27.11.19 16:06

Já už s kašlem bojuju 3 týden. Hodně si chválí cibuli s cukrem, mě po tom pálila žáha. Zabral mi homeopatický sirup stodal, v těhotenství je vhodný, mám to potvrzený od obvoďáky i na gyndě. A vitamin C. Na rýmu asi nic, vydžet. Ale když už jsem 3 noc nemohla spát tak jsem si tam stejně stříkla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19409
27.11.19 16:08

Zkusila bych ty domácí babské recepty na bázi cibule, cibulová šťáva s medem, ale jak se to přesně vyrábí, nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 16:08

@Ilse22
No tak u nás v lékárně mi nebyla schopna poradit 😇 tak proto to zkouším zde

• Citovat
  • Nahlásit
19409
27.11.19 16:09

@zuza92 tak do nosu můžeš stříkat i mořskou vodu ve spreji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
27.11.19 16:17

Vincentka do nosu a mořská voda mi nepomáhalo, musela jsem pretrpet. Na kašel a krk v lékárně ti něco dají. Jinak já si udělala med s cibuli. Nakrájet cibuli a zalít medem, nechat přes noc a cca 3-5 lžiček denně. Cibuli druhý den můžeš vyndat, já nechávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
27.11.19 16:19

Pak jsem si ještě napařovala obličej, v konvici uvařit vodu a nalít do hrnce do kterého přidáš třeba 2 pytlíky heřmánkoveho čaje, obličej nad hrnec a zakrýt se ručníkem, inhalovat cca 10min. Nebo i můžeš naparovat nohy v lavoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3525
27.11.19 16:29

Dobra je na vyplach dutin konvicka. Jinak ja si strikam na noc do nosu neco normálního, treba olynth. Tehotenstvi netehotenstvi, dusit v noci zaziva se nehodlam.. Na boleni v krku je dobry septilen pro tehotne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9093
27.11.19 16:46
@Anonymní píše:
Dobrý den drahé maminky,
Chtěla bych Vás mooc poprosit o radu. Taky o babskou radu, jsem v 17.týdnu těhotenství ale bohužel na mě přišla takzvaná rýmečka a kašlíček ???? nemáte prosím nějaké dobré rady a typy jak se toho zbavit tak abych nemusela užívat nějaké léky nebo něco čím bych mohla ohrozit miminko?
Mockrát děkuji za nějaké ty odzkoušené rady????
(Nojo prvorodička se pozná ;) )

Doporučuji směs strouhaného zázvoru, citronu a medu a pro netěhotné slivovice. Používá se to jako pečený čaj. Myslím si, že když do litrové sklenice směsi dáš pro konzervaci malého panáka a pak to po troškách zaléváš horkou vodou, že toho alkoholu tam bude minimum. Ale to je samozřejmě na tobě. Funguje to skvěle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15404
27.11.19 17:50

Klid, hodně vitamínu C z ovoce a zeleniny, chroupat dýňová semíka kvůli zinku, hodně čaje, třeba bezinkového, nebo zázvorového, na krk priessnitzvův obklad. To samé co se při viroze aka rýmičce má dělat i normálně :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 21:57

Mockrát děkuju za rady😇 vyzkouším snad všechno😇

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie