Jak se zbavit chlapa psychopata

13.6.21 08:04

Jak se zbavit chlapa-psychopata

Dobrý den, několikrát jsem tu našla odpověď na otázky, tak bych se chtěla s Vámi poradit i já. Bydlím v domku, který mi děda před smrtí daroval. Mám dvě děti a chlapa. Chlap chodí do práce, to je na něm jediné pozitivní, já jsem jeste na mateřské, v září jdu už do práce. A problém je v tom, že vždy, když má chlap volno pije a slibuje, že si dá jenom pár piv a konec. Ale každý týden je stejný scénář dá si pár piv, jde ven a slibuje, že jde jenom na půl hodinku a vrátí se až ráno. Dnes se vrátil v sedm. A potom prospí celý den. Dětem se vůbec nevěnuje, starší dcera má 8 a nikdy si s ní nehrál, nebavil, nečetl pohádku atd. Další věc je ta, že musí být vždy po jeho. Když mu řeknu svůj názor tak na mě nikdy nedá, vlastně mě ani neposlouchá. Tak na něj kolikrát řvu, že je blbec (i když ožralej prospí celý den tak mu nadávám). A on mě pak začne mlátit před dětma, dává mi pěsti do hlavy, kope mě do břichá, škrtí mě. Nedávno mi dal pěstí tak, že jsem spadla a nemohla jsem vstát a malá to viděla a zavolala další dcerku, že má rychle dojít, že umírám. Pro to všechno chci, aby od nás chlap odešel, ale on prostě neodejde. Říká mi, že odejde, když mu vrátím všechny jeho peníze co do nás vrazil(přitom já nemám ani v čem chodit) pak taky říká že odejde, když se vzdám dědictví a nebudu bydlet v tom domě po dědovi atd. A když říkám, že ať odejde, že s ním nechci být a že si najdu jiného chlapa, tak mě bud zbije, nebo vyhrožuje, že jestli si chlapa najdu tak ho zapíchne, nebo nám pustí doma plyn a vyletíme do vzduchu. Mohla bych zavolat policii už několikrát jsem ji měla vytočenou, ale zase nechci, aby šel sedět(už má i jiné činy řízení v opilosti atd.), protože moje děti nemají nikoho jiného jenom mě a jeho. Rodiče ani jinou rodinu nemám, měla jsem jenom dědu, ale ten umřel. Nemám vlastne ani kamarády, ten dům kde bydlím je asi 300km od místa kde jsem vyrůstala a s chlapem jsem 8let a za tu dobu jsem žila jak vězeň jenom s dětma, i Facebook jsem si vymazala, protože mi ho furt prohlížel a vztekal se a já, aby deti nemuseli videt zbytečné hádky, ho vymazala. Kdybych aspoň měla nějakou kamarádku, nebo třeba, kdyby se našla nějaká náhradní babička a já věděla, že holky nebudou úplně sami jenom se mnou, tak bych hned šla na policii a dala bych mu zákaz se ke mě přiblížit. Už mám těch jeho slibů po krk, i dnes došel domů ožralý v 7 ráno a to mi večer v 22hod sliboval, že jde jenom na pulhodky ven. Vstane kolem 17hod budeme se hádat(holky zase vse uvidí) a zítra se mi bude zase omlouvat, že už to nikdy neudělá. A další týden to samé(teda pokud budou peníze, je schopný propit poslední 100vku) Je to fakt hrozné a jsem strašná matka, že v tom nechám děti žít. Přemýšlela jsem i o tom že je dám do děckého domova, aby nebyli traumatizované, ale srdce mi to nedovolí. Mohl by mi prosím někdo poradit, nebo má někdo podobnou zkušenost? Moc Vám děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2319
13.6.21 08:15

Jakoze deti das do domova a agresivniho ozralu si nechas? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26648
13.6.21 08:17

Já vlastně moc nevím co chceš, necháš se mlátit, ale policajty volat nechceš aby ho nezavřeli? Sám neodejde :nevim: a že se děti boji že jsi mrtvá ti nevadí, hlavně že mají „tatínka“ :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30936
13.6.21 08:18
@Mamka112233 píše:
Dobrý den, několikrát jsem tu našla odpověď na otázky, tak bych se chtěla s Vámi poradit i já. Bydlím v domku, který mi děda před smrtí daroval. Mám dvě děti a chlapa. Chlap chodí do práce, to je na něm jediné pozitivní, já jsem jeste na mateřské, v září jdu už do práce. A problém je v tom, že vždy, když má chlap volno pije a slibuje, že si dá jenom pár piv a konec. Ale každý týden je stejný scénář dá si pár piv, jde ven a slibuje, že jde jenom na půl hodinku a vrátí se až ráno. Dnes se vrátil v sedm. A potom prospí celý den. Dětem se vůbec nevěnuje, starší dcera má 8 a nikdy si s ní nehrál, nebavil, nečetl pohádku atd. Další věc je ta, že musí být vždy po jeho. Když mu řeknu svůj názor tak na mě nikdy nedá, vlastně mě ani neposlouchá. Tak na něj kolikrát řvu, že je blbec (i když ožralej prospí celý den tak mu nadávám). A on mě pak začne mlátit před dětma, dává mi pěsti do hlavy, kope mě do břichá, škrtí mě. Nedávno mi dal pěstí tak, že jsem spadla a nemohla jsem vstát a malá to viděla a zavolala další dcerku, že má rychle dojít, že umírám. Pro to všechno chci, aby od nás chlap odešel, ale on prostě neodejde. Říká mi, že odejde, když mu vrátím všechny jeho peníze co do nás vrazil(přitom já nemám ani v čem chodit) pak taky říká že odejde, když se vzdám dědictví a nebudu bydlet v tom domě po dědovi atd. A když říkám, že ať odejde, že s ním nechci být a že si najdu jiného chlapa, tak mě bud zbije, nebo vyhrožuje, že jestli si chlapa najdu tak ho zapíchne, nebo nám pustí doma plyn a vyletíme do vzduchu. Mohla bych zavolat policii už několikrát jsem ji měla vytočenou, ale zase nechci, aby šel sedět(už má i jiné činy řízení v opilosti atd.), protože moje děti nemají nikoho jiného jenom mě a jeho. Rodiče ani jinou rodinu nemám, měla jsem jenom dědu, ale ten umřel. Nemám vlastne ani kamarády, ten dům kde bydlím je asi 300km od místa kde jsem vyrůstala a s chlapem jsem 8let a za tu dobu jsem žila jak vězeň jenom s dětma, i Facebook jsem si vymazala, protože mi ho furt prohlížel a vztekal se a já, aby deti nemuseli videt zbytečné hádky, ho vymazala. Kdybych aspoň měla nějakou kamarádku, nebo třeba, kdyby se našla nějaká náhradní babička a já věděla, že holky nebudou úplně sami jenom se mnou, tak bych hned šla na policii a dala bych mu zákaz se ke mě přiblížit. Už mám těch jeho slibů po krk, i dnes došel domů ožralý v 7 ráno a to mi večer v 22hod sliboval, že jde jenom na pulhodky ven. Vstane kolem 17hod budeme se hádat(holky zase vse uvidí) a zítra se mi bude zase omlouvat, že už to nikdy neudělá. A další týden to samé(teda pokud budou peníze, je schopný propit poslední 100vku) Je to fakt hrozné a jsem strašná matka, že v tom nechám děti žít. Přemýšlela jsem i o tom že je dám do děckého domova, aby nebyli traumatizované, ale srdce mi to nedovolí. Mohl by mi prosím někdo poradit, nebo má někdo podobnou zkušenost? Moc Vám děkuji

Moc nevim, co chceš slyset. Chudaci děcka, az bude mlatit i je, zavolas konečně polici? Nebo je taky obetujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17479
13.6.21 08:25

Tím že zůstáváš v domácím násilí s alkoholike, vychováváš svoje dcery k tomu, že tohle je ten správný rodinný model a zajišťuješ jim do budoucna stejně těžký osud.
a v tuhle chvíli je pro tebe důležitešjí aby nezavřeli recidivistu, než to co způsobuješ dětem.

Ta správná cesta je začít hleda, jak odejít a naučit se fungovat bez něj.

Což je dost těžké - začni tím, že se ozveš buď nějaké oranizaci která pomáhá lidem co žjí v domácím násiíí a nebo organizaci co pomáhá lidem co žijí s alkoholikem., A začni s nimi řešit, jak vrátit svůj život do nějaké podoby, co se dá přežit.

A teda to co popisuješ, tak azylák na rok a mezi tím se srovnat a pak si najít bydlení a práci je pro vás výrazně lepší život, než to co máte teď.

https://www.mvcr.cz/…-nasili.aspx

a nebo tady hledej adiktologickou ambulanci

https://www.drogy-info.cz/mapa-pomoci/?…

hele pro začátek najdi nějakou poradnu kam zkusíš poslat mail, když odpoví tak že ti to bude vyhovovat, tak jim zavolej a pak se tam stav.

Ale fakt potřebuješ ochránit jak sama sebe, tak holky, potřebuješ odtama odejít, jak jen to bude možné. Neděláš to pro ně, že tam zůstáváš, to co popisuješ jim opravdu hodně ubližuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.6.21 08:28
@FlorenceF Jenkins píše:
Jakoze deti das do domova a agresivniho ozralu si nechas? 8o 8o 8o

Ne, že dám děti do decaku a budu si někde hledat pronájem a pak si je vezmu, hlavne ať nevidí co se děje…ale v životě bych je do decaku nedala, jenom už jsem neviděla východisko..ale máte pravdu zajdu na policii..už toho mám plne zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32569
13.6.21 08:30
@Mamka112233 píše:
Dobrý den, několikrát jsem tu našla odpověď na otázky, tak bych se chtěla s Vámi poradit i já. Bydlím v domku, který mi děda před smrtí daroval. Mám dvě děti a chlapa. Chlap chodí do práce, to je na něm jediné pozitivní, já jsem jeste na mateřské, v září jdu už do práce. A problém je v tom, že vždy, když má chlap volno pije a slibuje, že si dá jenom pár piv a konec. Ale každý týden je stejný scénář dá si pár piv, jde ven a slibuje, že jde jenom na půl hodinku a vrátí se až ráno. Dnes se vrátil v sedm. A potom prospí celý den. Dětem se vůbec nevěnuje, starší dcera má 8 a nikdy si s ní nehrál, nebavil, nečetl pohádku atd. Další věc je ta, že musí být vždy po jeho. Když mu řeknu svůj názor tak na mě nikdy nedá, vlastně mě ani neposlouchá. Tak na něj kolikrát řvu, že je blbec (i když ožralej prospí celý den tak mu nadávám). A on mě pak začne mlátit před dětma, dává mi pěsti do hlavy, kope mě do břichá, škrtí mě. Nedávno mi dal pěstí tak, že jsem spadla a nemohla jsem vstát a malá to viděla a zavolala další dcerku, že má rychle dojít, že umírám. Pro to všechno chci, aby od nás chlap odešel, ale on prostě neodejde. Říká mi, že odejde, když mu vrátím všechny jeho peníze co do nás vrazil(přitom já nemám ani v čem chodit) pak taky říká že odejde, když se vzdám dědictví a nebudu bydlet v tom domě po dědovi atd. A když říkám, že ať odejde, že s ním nechci být a že si najdu jiného chlapa, tak mě bud zbije, nebo vyhrožuje, že jestli si chlapa najdu tak ho zapíchne, nebo nám pustí doma plyn a vyletíme do vzduchu. Mohla bych zavolat policii už několikrát jsem ji měla vytočenou, ale zase nechci, aby šel sedět(už má i jiné činy řízení v opilosti atd.), protože moje děti nemají nikoho jiného jenom mě a jeho. Rodiče ani jinou rodinu nemám, měla jsem jenom dědu, ale ten umřel. Nemám vlastne ani kamarády, ten dům kde bydlím je asi 300km od místa kde jsem vyrůstala a s chlapem jsem 8let a za tu dobu jsem žila jak vězeň jenom s dětma, i Facebook jsem si vymazala, protože mi ho furt prohlížel a vztekal se a já, aby deti nemuseli videt zbytečné hádky, ho vymazala. Kdybych aspoň měla nějakou kamarádku, nebo třeba, kdyby se našla nějaká náhradní babička a já věděla, že holky nebudou úplně sami jenom se mnou, tak bych hned šla na policii a dala bych mu zákaz se ke mě přiblížit. Už mám těch jeho slibů po krk, i dnes došel domů ožralý v 7 ráno a to mi večer v 22hod sliboval, že jde jenom na pulhodky ven. Vstane kolem 17hod budeme se hádat(holky zase vse uvidí) a zítra se mi bude zase omlouvat, že už to nikdy neudělá. A další týden to samé(teda pokud budou peníze, je schopný propit poslední 100vku) Je to fakt hrozné a jsem strašná matka, že v tom nechám děti žít. Přemýšlela jsem i o tom že je dám do děckého domova, aby nebyli traumatizované, ale srdce mi to nedovolí. Mohl by mi prosím někdo poradit, nebo má někdo podobnou zkušenost? Moc Vám děkuji

Právě že kvůli těm dětem musíš při napadení zavolat policii, je dost možné, že i tak Ti to budou jednou vyčítat, v čem jsi je nechala vyrůstat.

Nějak nechápu, tu myšlenku, dát děti do DD, aby nešel chlap do lochu a Ty sis mohla dál nerušeně užívat těch vašich hádek? :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549

Zavolej normálně policii výhrůžky si nahraj na telefon a toho magora pošli do oběhu… Jako sorry ale já nevím co se většina žen v dnešní době boji vyhodit chlapa… Máš dve děti a necháš je koukat na to jak tě chlap bije?? Tak jako sorry ale na prvním místě jsou děti a pak je tady nějaký notor co se neumí chovat.. Zbav se ho hodně rychle než se něco stane tobě nebo dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26648
@Mamka112233 píše:
Ne, že dám děti do decaku a budu si někde hledat pronájem a pak si je vezmu, hlavne ať nevidí co se děje…ale v životě bych je do decaku nedala, jenom už jsem neviděla východisko..ale máte pravdu zajdu na policii..už toho mám plne zuby.

A co chceš teď na policii řešit? To není že si tam zajdeš jen tak a oni ho vyhodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19327
13.6.21 08:34

Jsi sama režisérkou svého života, jestli kašleš na své štěstí, budiž, ale to, že v tom necháváš své dcerky je trestuhodné. Zvedni zadek a začni to okamžitě řešit. Máš odpovědnost za své děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1606
13.6.21 08:35

Jak jako ze maji jen tebe a jeho. Jen at jde sedet. Bez nej bude tvym detem rozhodne lip. Jak je muzes nechat zit v takovem prostredi? To si ponesou cely zivot. Mozna si ani neuvedomujes, jak moc je ovlivnujes. Radeji zadny tata, nez tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.6.21 08:35
@Ou píše:
Tím že zůstáváš v domácím násilí s alkoholike, vychováváš svoje dcery k tomu, že tohle je ten správný rodinný model a zajišťuješ jim do budoucna stejně těžký osud.
a v tuhle chvíli je pro tebe důležitešjí aby nezavřeli recidivistu, než to co způsobuješ dětem.

Ta správná cesta je začít hleda, jak odejít a naučit se fungovat bez něj.

Což je dost těžké - začni tím, že se ozveš buď nějaké oranizaci která pomáhá lidem co žjí v domácím násiíí a nebo organizaci co pomáhá lidem co žijí s alkoholikem., A začni s nimi řešit, jak vrátit svůj život do nějaké podoby, co se dá přežit.

A teda to co popisuješ, tak azylák na rok a mezi tím se srovnat a pak si najít bydlení a práci je pro vás výrazně lepší život, než to co máte teď.

https://www.mvcr.cz/…-nasili.aspx

a nebo tady hledej adiktologickou ambulanci

https://www.drogy-info.cz/mapa-pomoci/?…

hele pro začátek najdi nějakou poradnu kam zkusíš poslat mail, když odpoví tak že ti to bude vyhovovat, tak jim zavolej a pak se tam stav.

Ale fakt potřebuješ ochránit jak sama sebe, tak holky, potřebuješ odtama odejít, jak jen to bude možné. Neděláš to pro ně, že tam zůstáváš, to co popisuješ jim opravdu hodně ubližuje.

Děkuji za to info o poradnách. Těch azylaku se bojím, kór v našem kraji, asi tam buď hodně Romů. Ale i kdybych do toho azylaku šla on se z mého domu neodstehuje. vážně asi zkusím tu policii. Když jsem si po sobě četla ten svůj příspěvek, tak jsem vážně narušená, že jsem policajty nevolala dřív..ale holky ho mají celkem rádi a je nikdy nebil..chuderky nemají ani babičky, ani dědečky ani tety a ted už nebudou mít ani otce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6074
13.6.21 08:36
@Mamka112233 píše:
Ne, že dám děti do decaku a budu si někde hledat pronájem a pak si je vezmu, hlavne ať nevidí co se děje…ale v životě bych je do decaku nedala, jenom už jsem neviděla východisko..ale máte pravdu zajdu na policii..už toho mám plne zuby.

Proč si budeš hledat pronájem? Mas svůj dům a budeš někomu zbytečně platit? Jinak jak bylo receno nahravej, zavolej na něj policii, udělej to pro své děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
13.6.21 08:39

@Mamka112233 jakýho otce… Otec je ten co se stará nechlastá, věnuje se dětem a rozhodně nebije jejich matku🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️udělej to dřív než se něco stane pak budeš litovat… Měla sem doma magora.. Tenkrát mě málem uskrtil.. Byla jsem i v nemocnici zavolala sem okamžitě policii jsem ženská a nenechám se mlátit nejsem hadr mám svoji hrdost… Letěl z bytu jak namydlenej blesk. Nelituji toho. Teď mám. Skvělého muže čekáme rodinu.. A až teď vím co je to opravdu spokojený život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19327
13.6.21 08:39
@Mamka112233 píše:
Děkuji za to info o poradnách. Těch azylaku se bojím, kór v našem kraji, asi tam buď hodně Romů. Ale i kdybych do toho azylaku šla on se z mého domu neodstehuje. vážně asi zkusím tu policii. Když jsem si po sobě četla ten svůj příspěvek, tak jsem vážně narušená, že jsem policajty nevolala dřív..ale holky ho mají celkem rádi a je nikdy nebil..chuderky nemají ani babičky, ani dědečky ani tety a ted už nebudou mít ani otce..

Jakého otce, proboha, to jako toho, co si s osmiletou ještě nikdy nehrál? Ožralec primitiv, co vypije i poslední stovku asi nikdy dobrý táta nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat