Jak se zbavit chlapa - spolubydlícího?

Anonymní
15.5.16 21:18

Jak se zbavit chlapa - spolubydlícího?

Ahoj. Jak už název tématu napovídá, potřebovala bych poradit, jak se mám zbavit chlapa, který se z přítele stal pouhým spolubydlícím.

Jsme spolu téměř dva roky, z počátku vše vypadalo báječně, trochu to začalo skřípat, když jsem začala řešit bydlení. Dokonce už to párkrát vypadalo na rozchod, ale vždy z toho sešlo… Cca od Velikonoc spolu bydlíme a dá se říct, že od prvního týdne vím, že to nemá smysl. Nic nefunguje tak jak bych si představovala. Když si zkusíme promluvit, vždy to dopadne tak, že slíbí, že se to změní. Někdy před měsícem jsem už řekla, že to chci ukončit, že to dál nejde, ale přemlouval mě dlouho do noci, že o nás nechce přijít, že se přeci nerozejdeme kvůli nějaké hlouposti. Snaží se nás kupovat dárky mému synovi, ale nikam s námi nejde, mým rodičům se vyhýbá, nechce abych mu vařila (i když vařím pro sebe a pro syna)… takže i přesto, že žijeme společně, mám pocit, že žijeme každý zvlášť.

Dá se takového chlapa vůbec zbavit?

Díky za Vaše názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
917
15.5.16 21:43

Rozchod je rozchod, nepotřebuješ od něj nějaké svolení. Pokud bydlíte ve tvém bytě, tak si zjisti, jak to máte s vystěhováním a předej mu nějaký papír o tom, že s ním přerušuješ smlouvu o bydlení (nevím, jak se tyhle věci přesně nazývají). Taky jestli je syn váš společný bylo by dobré vzít si právníka a poradit se s ním o těhle věcech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 21:58

Syn je pouze můj, ale chová se k němu úžasně, to je asi i důvod, proč s ním zatím zůstávám… bydlení nemáme ošetřené smlouvou…nastěhoval se pouze na zkoušku, jemu to však vyhovuje…já šílím.

• Citovat
  • Nahlásit
8054
15.5.16 22:00

Byt je čí??? má tam nějaké věci jako nábytek apod.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
15.5.16 22:02
@Anonymní píše:
Syn je pouze můj, ale chová se k němu úžasně, to je asi i důvod, proč s ním zatím zůstávám… bydlení nemáme ošetřené smlouvou…nastěhoval se pouze na zkoušku, jemu to však vyhovuje…já šílím.

Tak můžete to třeba zkusit zachránit nějakou manželskou poradnou. Jestli ale nechceš, tak běž za nějakým právníkem a zeptej se ho co a jak. Pokud s tebou nemá smlouvu a ani není zapsaný třeba v nájemní smlouvě, tak by neměl být problém dostat ho ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
15.5.16 22:03

Pokud na zkoušku, řekni, co ti nevyhovuje, nedej na přemlouvání JEDNODUŠE MU OZNAM, ŽE S NÍM UŽ BYDLET NECHCEŠ. Dej mu termín na vystěhování, klidně se domluvte, že se sse synem může občas vidět..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
15.5.16 22:04

Pokud by to ani tak nepochopil, vystěhovala bych mu věci do sklepa a jemu pouze předala klíč, ať si je vyzvedne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 22:14
@pannda píše:
Pokud by to ani tak nepochopil, vystěhovala bych mu věci do sklepa a jemu pouze předala klíč, ať si je vyzvedne..

Tak tahle varianta bohužel není možná, nemáme tak velký sklep…sice tu má jen pár věcí, které má částečně stále ještě v krabicích, ale do sklepa by sem je nacpat nedokázala.

Už jsme o tom mluvili několikrát, vždy to zabere tak na tři až čtyři dny, ale pak se vše vrátí do „normálu“.

• Citovat
  • Nahlásit
917
15.5.16 22:18
@Anonymní píše:
Tak tahle varianta bohužel není možná, nemáme tak velký sklep…sice tu má jen pár věcí, které má částečně stále ještě v krabicích, ale do sklepa by sem je nacpat nedokázala.Už jsme o tom mluvili několikrát, vždy to zabere tak na tři až čtyři dny, ale pak se vše vrátí do „normálu“.

Opravdu zkus toho právníka. Bude vědět co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
15.5.16 22:18
@Anonymní píše:
Tak tahle varianta bohužel není možná, nemáme tak velký sklep…sice tu má jen pár věcí, které má částečně stále ještě v krabicích, ale do sklepa by sem je nacpat nedokázala.Už jsme o tom mluvili několikrát, vždy to zabere tak na tři až čtyři dny, ale pak se vše vrátí do „normálu“.

Tak asi nejsi důsledná… Zkus přitvrdit, po termínu, který mu stanovíš, mu věci dáš za dveře tedy a vyměníš zámek. Je to typ člověka, který si s tebe nic nedělá, když mu nic nehrozí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69415
15.5.16 22:22
@Anonymní píše:

Co zabere na 3-4 dny? Ze se zmeni? Tak se nebavte o zmene, ale o vystehovani :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 22:23
@pannda píše:
Tak asi nejsi důsledná… Zkus přitvrdit, po termínu, který mu stanovíš, mu věci dáš za dveře tedy a vyměníš zámek. Je to typ člověka, který si s tebe nic nedělá, když mu nic nehrozí.

Důsledná jsem, jen tomu PC nedokážu konkurovat :-(

• Citovat
  • Nahlásit
8054
15.5.16 22:25
@Anonymní píše:
Důsledná jsem, jen tomu PC nedokážu konkurovat :-(

Pardon, nepochopila jsem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
15.5.16 22:27

Jako že prosedí celé dny u pc??? Jaj, to vadí i mě, alemůj muž u toho pracuje, nejde to bez toho, zpracovává videa a reportáže. Už jsem si na ledacos zvykla, ale věřím ti, že kdyby jen zbůhdarma vysedával u pc, bylo by to terčem konfliktů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 22:27
@pannda píše:
Pardon, nepochopila jsem…

Omlouvám se, nevšimla jsem si, že hlavní důvod, který mi vadí jsem v úvodu neuvedla. 2/3 dne tráví na počítači. Zbytek je v práci a nebo spí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat