Jak se zbavit chloupků v intimních partiích bez žiletky?

7.4.17 09:06

Jak se zbavit chloupků v intimních partiích bez žiletky?

Ahoj, mohli byste mi poradit, jak se holit, aby to tak rychle nerostlo? :roll: Teď se holím žiletkou, ale to je děs teda.. :think: nohy bych si mohla holit obden a tam dole to třetí den už taky není ono a pak musím čekat tak týden, abych se mohla znovu oholit, jinak to dost bolí, protože tou žiletkou mi chloupky zesílily a zhoustly :zed: :zed: Zkoušela jsem cukrovou pastu, na nohy dobrý, dá se vydržet, ale na pipku to dost bolí a navíc mi příjde, že to dost trvá :? :nevim: asi je to o cviku, ale na tyhle věci nejsem šikovná. Přemýšlela jsem o epilátoru má tady nějaká zkušenosti? :kytka: děkuji za odpovědi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14262
7.4.17 09:09

Já trpím na zarůstání a jediné co se mi opravdu osvědčilo je ta cukrová pasta. Po ní nemám žádné problémy a bolí to o dost míň než epilátorem (po kterém mi chloupky zarůstaly opravdu hrozně). Trháš jenom sama nebo jsi zkoušela v kosm. salónu? Já ze začátku chodila k profíkovi a až jsem to trochu okoukala tak jsem začala doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5693
7.4.17 09:09

Nevím, jestli se to pořád vyrábí, ale kamarádka používala Opilcu a moc si to pochvalovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
7.4.17 09:11

Cukrova pasta je top :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
7.4.17 09:13

Epilatorem jsem to delala dřív, ale bolí to podstatě vic, než pastou. Pasta chce jen cvik :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
7.4.17 09:13

Zajít si na brazilku k někomu, kdo to umí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 09:14

Depilační krémy. Napatláš, necháš působit, setřeš stěrkou. Prodávají se speciální přímo na oblast genitálií.

Jinak, jakou žiletku používáš? Po zkušenosti bych si už nohy neholila ničím, co má méně než čtyři břity, radši pět. To oholení je rychlejší, bezpečnější, déle vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 09:26
@terien píše:
Já trpím na zarůstání a jediné co se mi opravdu osvědčilo je ta cukrová pasta. Po ní nemám žádné problémy a bolí to o dost míň než epilátorem (po kterém mi chloupky zarůstaly opravdu hrozně). Trháš jenom sama nebo jsi zkoušela v kosm. salónu? Já ze začátku chodila k profíkovi a až jsem to trochu okoukala tak jsem začala doma.

Mě se ta pasta taky zamlouvá více, ale nejde mi to, nedostanu všude :(
Chtěla jsem zajít, akorát tady v okolí to nikdo nedělá, takže bych musela jezdit trochu dál, ale to by nebyl takovej problém, spíš se bojím, že to bude pekelně bolet a já tam budu křičet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 09:29
@SlečnaDahlia píše:
Depilační krémy. Napatláš, necháš působit, setřeš stěrkou. Prodávají se speciální přímo na oblast genitálií.Jinak, jakou žiletku používáš? Po zkušenosti bych si už nohy neholila ničím, co má méně než čtyři břity, radši pět. To oholení je rychlejší, bezpečnější, déle vydrží.

mám venus, ten si myslím určitě 5 břitů má, ale nevydrží to bohužel :( jak jsem psala nohy bych mohla holit každý druhý den :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
7.4.17 09:30

Nebo laserový depilátor. Nemáte některá zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
7.4.17 09:31
@Karolina1993 píše:
mám venus, ten si myslím určitě 5 břitů má, ale nevydrží to bohužel :( jak jsem psala nohy bych mohla holit každý druhý den :roll:

Venus je k ničemu, já se holím pánským Gilette :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
7.4.17 09:32

@Karolina1993 A jinak, holit si nohy ob den, pokud je chci mít dokonalé je podle mě běžné a zabere to míň jak 5 minut…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 09:32
@Moniňoň píše:
Epilatorem jsem to delala dřív, ale bolí to podstatě vic, než pastou. Pasta chce jen cvik :)

Nohy si myslím, že jsem dala v pohodě a teď už to jde, ale na pipce mi to nejde, tahá mi to kůži a nejde mi škubnout :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 09:48

Já si všechno depiluju, jinak jsem dříve holila denně. Mám tmavé vlasy, a proto mi rostly černé, tlusté chlupy. Už druhý den jsem si nemohla vzít kratasy. :zed: K Vánocům jsem dostala depilator a konečně mám klid. Jen jsem se musela několik týdnů připravovat, než jsem ho mohla používat všude. Teď to ale stojí za to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
2308
7.4.17 09:53

@radkka taky jsem přešla z venus na pánský Gillete. ale stejně mi poslední dobou přijde že je brzo otupený. jakože na nohy ještě dobrý ale na intimo už ne. Já už to pak odložim do krabičky na vyhození a přítel pak přijde ještě stím co děláš dyť je to ještě docela dobrý! :mrgreen:

Jinak byla jsem jednou u kosmetičky na brazilku, po prvních dvou strhnutích jsem zaječela :-D a hned nato se začala smát že se děsně omlouvám :-D pak jsem se hlídala…Byla jsem hladká jak dětská prdelka to jo.tak Pak jsem si pastu vařila několikrát i sama a párkrát se tím odepilovala..dokonce i přítele to chytlo :-D ale vadilo mi že člověk musí delší dobu vytrpět ten intrval mezi tím kdy to začne růst než to doroste do te patřičné strhavací délky. a pak taky že si na to člověk musí vyhradit delší dobu..no takže po šesti depilacích jsem stím sekla.
Holím se klasicky, chloupky rostou rovnou po dvou najednou z jednoho kořínku, je to děs, ale co nadělám. Hlavně na to musí být ostrá žiletka. Takže mám dvě a jakmile je ta na intimo otupělá přehodím hlavice a dojedu sní jen ty nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama