Jak se zbavit chuti na kávu?

17
20.11.19 20:19

Jak se zbavit chuti na kávu?

Ahoj všichni, chtěla bych opět zhubnout, před rokem se mi povedlo dát dolů asi 13 kilo. A režim jsem měla krásný, motivovaná až za ušima. Kávu jsem si dala tak 1-2× denně, a to bez cukru. Prostě jsem to najednou dokázala :dance: Jenže to jsem měla práci, kde jsem se docela hýbala a neměla tolik času pít a jíst blbosti. Teď mám ale sedavou práci, kde skoro nic nedělám a má láska ke kávě se vrátila do starých kolejí, spíše ještě hůř. Dopadlo to tak, že piju tak 6, někdy více káv denně :,(. Nevíte, co s tím? Jak se přimět si při té volné chvíli kafe prostě nedát? Můžu si dát čaj, ja vim. Ale já na to prostě nějak nemám. Přibrala jsem 5 kilo a motivace se s přestěhováním a novou prací nějak zdejchla. Děkuji za cokoliv. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

17
20.11.19 20:21

Dodatek

Ještě jsem zapomněla dodat, že kávy, co si dávám teď, jsou většinou s levným sladidlem nebo s cukrem. A mleko samozřejmě. No nejhorší možné varianty. Jsem závislá :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3342
20.11.19 20:25

Reaguji na nadpis… Bože proč? To někdo fakt chce? 8o :lol: heleď, omezuj..ubirej cukr i mléko a za chvíli už zas budeš pít černý bez cukru ;) musíš pozvolna. Hned zítra si dej o lžičku cukru míň a o trochu míň mléka.. Nebo zkus dávat trochu skořice, je sladká a má výraznou chuť, bude to zas jiný a taky moc dobrý ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6096
20.11.19 20:30

Potvrzuji, se skořicí je to jiné a není třeba mléka, alespoň pro mě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
20.11.19 20:34

Já se ji odnaučila sladit a hned to není kalorická bomba. Bez mléka to nevypiji, ale „cmrdnu“ si vždy jen trošku. Tak prostě ubírat, nebo si zkrátka říct, že od zítra ani půl lžičky cukru a zvykneš si. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8522
20.11.19 20:43

Káva je protektivní… vždyť je to krásná závislost  :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6901
20.11.19 20:46

Já při hubnutí pila i sladké kafe s mlékem a shodila jsem 20 kg. Jen si to musíš odpustit jinde. Teď piju kávu s mlékem, bez cukru a snažím se kupovat nízkotučné. Černá káva mi nechutná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 20:47

Taky jsem závislá. :slight_smile: Odvykačku zatím neplánuji :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 20:55

Co si dát caro? Jinak já bych to neomezovala, jenom bych přestala sladit :D. Já nesladila nikdy, ze sladkého kafe se mi navaluje, takže tento problém nemám :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6157
20.11.19 20:56

Ty jo já vlastně nevim co řešíš :think: tak si do ty kávy ten cukr nedávej, nic těžkýho to není, taky jsem sladila a jednoho dne jsem řekla dost cukru ve všech formách a kávu si neosladila, během týdne jsem si zvykla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3174
20.11.19 20:56

Kávu bez mléka nevypiji, ale nesladim a myslím si, že to mléko není třeba řešit. Nejsou jo tam přeci litry. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13168
20.11.19 21:06

Já kdysi sladila kávu hodně. Při těhotenské cukrovce jsem ji sladit přestala a už mi sladká nechutná. Kávu bych si ale odpustit nedokázala. Prostě přestaň sladit. Není to nic složitého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9655
20.11.19 21:07

@varenevejce Caro? Fuj :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
433
20.11.19 21:08

@beebee1 já bych jen přestala sladit a koupila si nějaké nízko tučné mléko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1306
20.11.19 21:11

@beebee1 zeptam se, kdyz si nic nedas, mas abstak? V dobe studii me den bez kafe bolela hlava a chvely se mi ruce. Od ty doby dam maximalne 3 kafe, jinak jsem zavislak. Mimochodem mne na odvykani na kafe funguje tehotenstvi, o vikendu mi prestalo vonet a dneska jsem si asi dala posledni, ale tos asi nechtela slyset. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama