Jak se zbavit citové závislosti ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 08:31
jak se zbavit citové závislosti ?

Ach jo, jsem totálně závislý na ženě, která je mi nevěrná (sama se k tomu přiznala). Je hodně sexy, dává to najevo ostatním, hodně flirtuje a sama tomu jde naproti svým vyzývavým chováním a oblečením.

Mne si totálně omotala, ze začátku by mi snesla modré z nebe, dnes ji musím prosit o schůzku. Je to s ní jak na houpačce, už jsme se asi stokrát rozešli a sešli. Přečetl jsem mnohu článků o hysterii a přesně to na ni sedí. Nedokážu se od ní odpoutat. Dluží mnoho peněz, po mne chtěla taky půjčit velkou částku, ale pomáhám ji jen v těch malých. Nebydlíme spolu. Teď bych to nazval, že je vztah nevztah, sex byl zpočátku úžasný, teď už půl roku nic. Neustále cca 6× denně mi telefonuje a baví se semnou jako bychom byli partneři. Domluvíme se třeba na společný víkenda, ale ten nikdy není ptž prý je s kamarády nebo kamarádkami. Hodně lže… Vím, že to není žena pro život, ale jsem s ní tak moc citově spoután, že vydržím třeba dva měsíce ji nekontaktovat a pak to zase udělám a vše je na novo…

Navštěvuji psychologa, ten mi moc nepomáhá…

Budu vděčný za každou radu… děkuji

Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 28.07.19 08:43

Je to manipulantka (což hysterky dokážou). Úplně první, co můžeš udělat je, že si zablokuješ její číslo. Bude to chvíli bolet, ale ne víc, než to její hraní s tebou. Zdravě se na ni naštvi. Nepřehrávej si v hlavě její klady, ale její zápory. Pokud máš volno, někam vypadni, aby tě nemohla kontaktovat doma, když ji nezvedneš tel. A především pokračuj v psychoterapii, pokud jste ji s psychologem začali, pokud to nedělá, najdi si někoho na psychoterapii. Nestojí ti za to, fakt ne. Čekalo by tě s ní jen peklo. :kytka:

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 28.07.19 08:45

A ještě pozor, tyhle typy se umí velmi mstít. Jsou to ženy, co dokážou i nafingovat znásilnění. Bič a pryč.

njn
Nováček 2 příspěvky 28.07.19 08:52
@Kfětoslava píše:
Je to manipulantka (což hysterky dokážou). Úplně první, co můžeš udělat je, že si zablokuješ její číslo. Bude to chvíli bolet, ale ne víc, než to její hraní s tebou. Zdravě se na ni naštvi. Nepřehrávej si v hlavě její klady, ale její zápory. Pokud máš volno, někam vypadni, aby tě nemohla kontaktovat doma, když ji nezvedneš tel. A především pokračuj v psychoterapii, pokud jste ji s psychologem začali, pokud to nedělá, najdi si někoho na psychoterapii. Nestojí ti za to, fakt ne. Čekalo by tě s ní jen peklo. :kytka:

Ano, děkuji za radu. Vím se umí mstít, už to předvedla několikrát a nejen u mne. Jsem si vědom, že ji musím vymazat z paměti a nekontaktovat ji. Dokonce nemám problém s nezájmem jiných žen. Neumím se odpoutat…vydržím několik měsíců a pak ji kontaktuji kvůli obyčejné záminky a ona se chová skvěle a já do toho zase spadnu. :,(

mrav
Vesmírná mluvilka 31461 příspěvků 28.07.19 09:00

Vykašli se na ni. Je plno žen, které stojí za to a nemanipulují. A jak se zbavit závislosti? Buď tě život naučí - taky jsem byl závislý na své první holce - je to už několik let. O to víc pak bolel rozchod, byl jsem asi půl roku sám. Byl jsem v hrozném stavu a do toho samého stavu jsem se už nedostal ani po smrti ženy, kdy jsem zůstal s malou holčičkou, nebo psychoterapie - je to ale běh na dlouhou trať. :mavam:

mary.27
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 28.07.19 09:09

Změň psychologa, najdi si jiného, který ti v dané problematice dokáže poradit. Sám to nezvládneš…

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9686 příspěvků 28.07.19 09:12

Jak se tady píše…začni se mít rad.

Váš příspěvek
Reklama