Jak se zbavit dluhů u nebankovek a získat přehnané úroky zpět

32
11.3.21 10:34

Jak se zbavit dluhů u nebankovek a získat přehnané úroky zpět

Pořád se tu setkávám s dotazy jak se zbavit dluhů nebo co dělat s nebankovními půjčkami. Rozjeli jsme s naším právníkem projekt v rámci kterého jsme schopni vytáhnout zpět peníze za nesmyslně vysoké úroky u nebankovek a celkem se nám to daří. Prakticky mi na vás stačí telefonní číslo a abyste měli nachystané všechny své uzavřené smlouvy. Právník si smlouvy prohlídne a zhodnotí, které jsou řešitelné a které ne a jelikož už to chvíli děláme tak už se nám daří řešit většina případů bez soudních sporů. Zhodnocení případu je zdarma. Pokud máte jakékoliv dotazy klidně se ptejte

Příspěvek upraven 11.03.21 v 12:50

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
1622
11.3.21 10:37

To si tady děláš reklamu?

• Nahlásit
5034
11.3.21 10:42

@Mafi94 Chcípni na covid!

• Nahlásit
98458
11.3.21 10:46
@Zumpa píše:

To bych snad nepřála nikomu

• Nahlásit
32
11.3.21 10:56

Ne nabízím pomoc lidem, kteří to potřebují a neví, že taková možnost existuje, ale pokud tenhle příspěvek někomu vadí klidně ho smažu

• Nahlásit
6386
11.3.21 11:04

Asi nemáš co na práci, že tu všude spamuješ.

• Nahlásit
6386
11.3.21 11:05

@admin spamuje vlákna

• Nahlásit
32
11.3.21 11:09

@topazio
No mám doma nemocné děti, které zrovna teď spí, tak sem si řekla, že lidem pomůžu z praxe svými vědomostmi, protože v jiných případech, které zrovna nejsou můj obor, jsem dost často čerpala z diskuzí na těchto stránkách a uznala jsem, že je na čase to nějak vrátit. :wink:

• Nahlásit
32
11.3.21 11:11
@topazio píše:
@admin spamuje vlákna

Tak buď aspoň té lásky a přečti si, že píšu k tématům na které se ptají odpovědi 😂

• Nahlásit
19657
11.3.21 11:15
@Mafi94 píše:
Pořád se tu setkávám s dotazy jak se zbavit dluhů nebo co dělat s nebankovními půjčkami. Rozjeli jsme s naším právníkem projekt v rámci kterého jsme schopni vytáhnout zpět peníze za nesmyslně vysoké úroky u nebankovek a celkem se nám to daří. Prakticky mi na vás stačí telefonní číslo a abyste měli nachystané všechny své uzavřené smlouvy. Právník si smlouvy prohlídne a zhodnotí, které jsou řešitelné a které ne a jelikož už to chvíli děláme tak už se nám daří řešit většina případů bez soudních sporů. Zhodnocení případu je zdarma. Pokud máte jakékoliv dotazy klidně se ptejte a nebo mi můžete napsat přímo na e-mail fidlerova@luxury-service.cz

@admin nepovolená reklama

• Nahlásit
1622
11.3.21 11:16

Ale určitě to neděláš zadarmo. Zhodnocení případů možná jo, ale nevykládej mě že ten zbytek je taky zdarma. Pokud hledáš kšefty na přívydělek tak na to jsou jiný stránky.

• Nahlásit
98458
11.3.21 11:28
@Mafi94 píše:
Ne nabízím pomoc lidem, kteří to potřebují a neví, že taková možnost existuje, ale pokud tenhle příspěvek někomu vadí klidně ho smažu

Chci věřit tomu že to myslíš dobře :kytka: ale tady je takováto reklama nepovolená.

• Nahlásit
32
11.3.21 11:33

@mamule42
Já si za to nic neberu, ale právník ano a to nějaké procento z navrácených peněz.

Řeknete mi co je lepší
1. Platíte měsíčně neuvěřitelné splátky na úrocích máte 50% a platíte dokud nesplatíte nebo nespadnete do exekuce či neuděláte osobní bankrot

2. Začnete tuhle situaci řešit vrátí se vám 180.000,– které jste přeplatila na úrocích právník si dle legislativy vezme 20% a zbytek je váš a zbavíte se dluhů.

Když člověk neví, že to jde řešit tak svou situaci prostě vytrpí

Ps. Už se mi ozval jeden člověk, který vůbec nevěděl, že takováhle možnost existuje

• Nahlásit
5034
11.3.21 11:53
@Mafi94 píše:
@mamule42
Já si za to nic neberu, ale právník ano a to nějaké procento z navrácených peněz.

Řeknete mi co je lepší
1. Platíte měsíčně neuvěřitelné splátky na úrocích máte 50% a platíte dokud nesplatíte nebo nespadnete do exekuce či neuděláte osobní bankrot

2. Začnete tuhle situaci řešit vrátí se vám 180.000,– které jste přeplatila na úrocích právník si dle legislativy vezme 20% a zbytek je váš a zbavíte se dluhů.

Když člověk neví, že to jde řešit tak svou situaci prostě vytrpí

Ps. Už se mi ozval jeden člověk, který vůbec nevěděl, že takováhle možnost existuje

Fakt už táhni, tupá spamerko. Jsi prase, které vydělává na cizích dluzích. Kde je prosím @admin.

• Nahlásit
11573
11.3.21 12:04
@Zumpa píše:

8o No to snad ne. Ty tvoje zprávy jsou strašne!

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat