Jak se zbavit gynekologických zánětů

Anonymní
4.6.20 11:11

Jak se zbavit gynekologických zánětů

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s alternativním léčením chronických gynekologických zánětů? Už téměř 3 roky mám střídavě ve stěru pozitivního streptokoka agalactie, mykoplazmata, ureoplasmu,…Klasická léčba bez úspěchu, proto uvítám jakékoli zkušenosti, moc děkuju. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12912
4.6.20 11:38

Me pomohlo prestat pouzivat kalisek. Asi jsem moc neporadila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 11:49

@omites Kalíšek nepoužívám, ale i tak děkuju. :kytka: zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.6.20 11:52

Nesexovat… neni to vtip. Mas to v sobe, partner taky a stale ti to po zaleceni vraci.
U me problemy ustaly po zmene partnera. Prelecena se zdravym chlapem jsem bez potizi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.6.20 12:08
@Anonymní píše:
Nesexovat… neni to vtip. Mas to v sobe, partner taky a stale ti to po zaleceni vraci.
U me problemy ustaly po zmene partnera. Prelecena se zdravym chlapem jsem bez potizi :think:

To jsem si taky myslela, jsem teď tři měsíce sama, za sebou dvoje antibiotika a žadné zlepšení..je to šílený :roll:
zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
733
4.6.20 13:49

On i může být problém v tom, že tyhle infekce - jakmile je jimi člověk obdařen - se drží a opakují se, když je člověk oslaben nebo ve stresu. Vím, že se to lehce řekne, ale zkus se hodit do klidu, vyladit psychiku, a hlavně posílit imunitu - třeba i změň životosprávu apod. Kamarádka měla něco podobného, a pomohla jí jóga a ájurvéda (a rozchod s přítelem), osobně jsem k tomu skeptická, ale jestli už jsi v koncích, tak třebas zkus i to. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 12:37

Také jsem trpěla na záněty, vyzkoušela jsem toho hodně - od antibiotik po různé bylinné odvary a mastě, nic moc nepomohlo dlouhodobě. Jediné co mi zatím pomohlo, je těhotenství, ale čím dál tím víc si začínám myslet, že za ty záněty možná mohly tampony nebo vložky. Uvidíme potom, možná zkus nějaké jiné hygienické potřeby. Hodně žen si chválí aloe vera na vložkách, doktoři doporučují kupovat hygienu v lékárnách.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama