Jak se zbavit kuřích ok?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
25.9.21 16:49

Jak se zbavit kuřích ok?

Na chodidle mám už asi půl roku 2 kuří oka. Moc jsem je neřešila, ale teď mě bolí i při chůzi. Zkoušela jsem několik druhů náplastí a žádné mi nepomohli. Nejsou velká ale je to nepříjemné. Přemýšlela jsem že bych si je nechala vyříznout, ale bojím se toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18706
25.9.21 17:01

Normálně zajdi na pedikůru (k pedikérce, ne na lakování nehtů do obchodního centra)

A když se bojíš a nejsi ochotná ty obavy překonat tak holt budeš trpět.

a hlavě zační nosit boty co ti nebudou ničit nohy a na tu pedikůru choď pravidelně a v mezičase nohy masíruj zbavuj se zrohovatělé kůze a maž to třeba kerasalem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55228
25.9.21 17:06

Řešila jsem tohle koncem léta. Syn to chytil asi na koupališti, jak běhal bez bot. V lékárně jsem koupila přípravek na kuří oka. Dostává ho 1× týdně. A zinek mi k tomu doporučil lékárník.
Kdyby neměl narušenou imunitu, tak oka prý nechytí. Takže je třeba i tohle řešit souběžně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
25.9.21 17:27

@Kelsey a nespletla sis to s bradavicema? Kuri oko je ze spatnych bot. Bradavice jsou virove s „chytis“ je napr. na koupalisti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3368
25.9.21 17:28

A zkoušela jsi náplastí s účinnou látkou? Synovi pomohly ty od Schollu :nevim: jinak nemohu doporučit nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19221
25.9.21 17:43
@Kelsey píše: Řešila jsem tohle koncem léta. Syn to chytil asi na koupališti, jak běhal bez bot. V lékárně jsem koupila přípravek na kuří oka. Dostává ho 1× týdně. A zinek mi k tomu doporučil lékárník.
Kdyby neměl narušenou imunitu, tak oka prý nechytí. Takže je třeba i tohle řešit souběžně.

Kuri oko se neda chytit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27979
25.9.21 17:43

@bara lis zajdi si na tu pedikúru, popřípadě na kožní, kde ti je vypálí,
na nějaké půlroční mazání přípravků, které ani nemusí zabrat, bych neměla nervy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
25.9.21 17:48
@bara lis píše:
Na chodidle mám už asi půl roku 2 kuří oka. Moc jsem je neřešila, ale teď mě bolí i při chůzi. Zkoušela jsem několik druhů náplastí a žádné mi nepomohli. Nejsou velká ale je to nepříjemné. Přemýšlela jsem že bych si je nechala vyříznout, ale bojím se toho.

Pedikúra a pak nákup komplet nových bot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55228
25.9.21 20:25
@kateka.1 píše:
@Kelsey a nespletla sis to s bradavicema? Kuri oko je ze spatnych bot. Bradavice jsou virove s „chytis“ je napr. na koupalisti.

Jj, pardon, bradavici mel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat