Jak se zbavit kvasinek v celém tělě

Anonymní
21.11.20 21:50

Jak se zbavit kvasinek v celém tělě

Dobrý den, chci se zeptat jak se zbavit kvasinek v celém těle nějakou přírodní formou, prášky nezabírají. Nevím, co dělám špatně. Jsem z toho zoufalá. Děkuji za tipy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6868
21.11.20 21:59
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat jak se zbavit kvasinek v celém těle nějakou přírodní formou, prášky nezabírají. Nevím, co dělám špatně. Jsem z toho zoufalá. Děkuji za tipy.

Nejlepe protikvasinkovou dietou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
21.11.20 22:07

Odkyselením organismu. Nejíst zakyselující potraviny / seznam je na netu/ doplnit probiotiky na úpravu střevního prostředí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
21.11.20 22:09
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat jak se zbavit kvasinek v celém těle nějakou přírodní formou, prášky nezabírají. Nevím, co dělám špatně. Jsem z toho zoufalá. Děkuji za tipy.

A co znamenají kvasinky v celém těle? A prášky nezabírají? :think: Omezením cukrů nic nezkazíš, plus podporovat přirozené osídlení organismu, takže nějaká probiotoka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 00:35

Že mám gynekologické potíže, na které nic nezabírá a do toho mi přišel i zánět v močovém měchýři. Vyzkoušela jsem již snad všechno. Teď jsem četla o houbě coriolus a mycoclean. ALe nevím, jestli to zabere. Jím wobenzym a grepofit a probiotika také. Sladké nejím, to mi nechutná. A když mám na něj chuť, kvůli kvasinkám, tak si ho nedám (nekupuji to vůbec).

• Citovat
  • Nahlásit
1064
22.11.20 00:59

Lichořeřišnice taky vyzkoušená? Na gyn. a močové cesty je super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
22.11.20 03:36

Přísná protikvasinková dieta. Cukry jsou taky bílé pěčovo, sladké ovoce, mléko… takže všecho jenom celozrné, místo bramborů celozrná rýže a pod. Pak ten grepofit co už jíš. Silně protikvasinkový je také oregánový olej, ale toho ne víc než 1-2 kaply do pohára vody. Stále probiotika. Žádné věci, co přímo podporuje kvasinky - nic kysaného, to jsou taky kvasinky, žádnej alkohol.
Taky si pravidelně pořádně seškrabuj povlak z jazyka - postačí obyč. lžíce. Kolikrát po dietě následuje znovuosídlení z ust. Nadole vyzkoušej bylinné nápařky třeba z řebříčku, můžou být také jiné byliny - na netu jistě něco najdeš. Nebo přímo sedací koupele.
Dietu drž několik týdnů. Držím palce :wink:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
22.11.20 03:37

A jo taky žádné sýry s plísní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
22.11.20 06:22

Co se týče stravy, snad vše tu už zazněli. Doplním ještě pití sladkých nápojů.
Kamarádce po vleklých potížích pomohly tinktury z lichořeřišnice a ořešáku, tablety Candix.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 13:52

Děkuji, lichořeřišnici používám a oregánový olej jsem si vyrobila. Tak zkusím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat