Jak se zbavit lítosti nad ukončeným vztahem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 19:00
jak se zbavit lítosti nad ukončeným vztahem

Ahoj,
po 8 mi letém vztahu s partnerkou docházelo k tomu, že v posledních 2 letech při stesu utíkala bud k rodičům nebo kamarádkám.
Ted odešla počtvrté a naposledy. Nehádaly jsme se, ale bylo delší dobu vzájemné odcizení.
Při předešlých odchodech si vždy balila věci a já ji bud zadržela nebo jsem ji přemluvila, aby se za 2,3 dny vrátila.
Nevím, jestli by se vrátila někdy sama, ale rády jsme se měly.
Tento poslední odchod proběhl tak, že počkala až budu v práci a sbalila si věci bez mé přítomnosti, jelikož se zřejmě obávala přemlouvání.
Do poslední chvíle jsem nic nevěděla, až když jsem přišla domů a viděla, že její věci jsou fuč.
Po sms mi poté napsala, že jsem si jí nevšímala, a byla pořád na internetu, což ona byla taky.
Ted je pryč nejdéle, týden, a už se nevrátí.
Na fb mě ještě po nějaké komunikaci zablokovala, prostě odstřihla. Než to udělala, viděla jsem fotky, jak si užívá svobody, cestuje atd.
Moc mě to celé ranilo, že ona je štastná a já se trápím. Jak se zbavit lítostí nad společnými fotkami, vzpomínkami, obvinováním se a udělat tlustou čáru jak to udělala ona?
Jak? je to týden, co je pryč a já se do toho zahrabávám hlouběji, kdežto jí je dobře.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 19:13

Resim to stejne, partner me opustil a po mesici je v novem vztahu, ja se strasne trapim, denne brecim a on si uziva, na fb si ji dal hned do vztahu, ona ma dite a je z toho vseho hotovej. Ja taky, ale v jinym slova smyslu, je to mesic a neco a vubec to nepolevilo, strida se pocit smutku, vzpominky a sebeobvinovani. A vubec nepomahaji rady delej co te bavi a bez mezi lidi, novy konicky. Nemam do niceho chut, jsem vubec rada, ze funguji v praci. Nekdy mi je lip a nekdy me prepadne hrozna uzkost a zniceho nic se rozbrecim :think: jediny co pomuze je cas, hodne casu… ja na to sazim…nic jineho mi nepomaha

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 19:18
@Anonymní píše:
Resim to stejne, partner me opustil a po mesici je v novem vztahu, ja se strasne trapim, denne brecim a on si uziva, na fb si ji dal hned do vztahu, ona ma dite a je z toho vseho hotovej. Ja taky, ale v jinym slova smyslu, je to mesic a neco a vubec to nepolevilo, strida se pocit smutku, vzpominky a sebeobvinovani. A vubec nepomahaji rady delej co te bavi a bez mezi lidi, novy konicky. Nemam do niceho chut, jsem vubec rada, ze funguji v praci. Nekdy mi je lip a nekdy me prepadne hrozna uzkost a zniceho nic se rozbrecim :think: jediny co pomuze je cas, hodne casu… ja na to sazim…nic jineho mi nepomaha

nechápu taky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 19:29
@Anonymní píše:
nechápu taky…

Co nechapes? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 19:32
@Anonymní píše:
Co nechapes? :)

jak na to můžou mít srdce nebo povahu, nebo co to je…

Uživatel je onlinewelovefashion
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 104 inzerátů 02.07.19 19:39
@Anonymní píše:
řekla bych, že ona má výhodu narozdíl od tebe, že se na to připravovala… je tedy napřed, nejspíš se od vztahu a společné budoucnosti oprostila, než se odstěhovala a toto byl jen poslední krok pro ni, bohužel pro tebe ten první… :hug:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 19:48
@Anonymní píše:

Proste nas prestali milovat, my to nechapeme, protoze je milujeme. Ale jim uz na nas nezalezi, taky to teda nechapu, kdyzbs nekym stravis par let zivota…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 19:50

Chce to čas, nic jiného. Pokud tě měla skutečně ráda, jistě se trápí taky, i když to tak třeba nevypadá. To nejde jen tak 8 let hodit za hlavu. Také jsem měla 7-letý vztah, rozešla jsem se s ní já, lhala mi a ubližovala, i když vím, že mě měla ráda a měly jsme spousty společného. Byla prostě taková…První dny po rozchodu byly hrozné, všude jsem jí viděla…nevěřím, že kdo skutečně miloval, se dokáže hned po rozchodu radovat či dokonce zamilovat. Čas je lék…

PetrDOA
Kecalka 123 příspěvků 02.07.19 21:14

Tohle se chce zabavit, prestat na to myslet a ono to postupne bude slabnout. A pak uz jen cas. Ja uz se v tom pleskam pul roku. Nekdy uz uplne dobry, nekdy slabsi chvilka a jeste to zaboli dost. Ale zvladnout se to nejak musi. Ona si taky uziva s jinym a nic neresi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 22:49
@PetrDOA píše:
Tohle se chce zabavit, prestat na to myslet a ono to postupne bude slabnout. A pak uz jen cas. Ja uz se v tom pleskam pul roku. Nekdy uz uplne dobry, nekdy slabsi chvilka a jeste to zaboli dost. Ale zvladnout se to nejak musi. Ona si taky uziva s jinym a nic neresi.
pul roku? No potes teda, ja mesic a mam dost, jestli me ceka pul roku tak fakt nevim. Nekdo tu psal, ze to trva tri roky.
Uživatel je onlinemrav
Vesmírná mluvilka 30079 příspěvků 02.07.19 22:59

Zažil jsem rozchody, zažil jsem i úmrtí mé manželky. A všechno chce jediné - a to je čas… :mavam:

Martinanela
Povídálka 34 příspěvků 02.07.19 23:19
@mrav píše:
Zažil jsem rozchody, zažil jsem i úmrtí mé manželky. A všechno chce jediné - a to je čas… :mavam:
to je mi moc lito :( a muzu vedet co sr stalo? Tvuj pribeh neznam. Omlouvam se, jestli se ptam nevhodne :(
KaNaKaNa
Povídálka 38 příspěvků 02.07.19 23:25

Ano, čas…pul roku nez se clovek dostane z nejhorsiho, dalsi rok nez ho to uplne prestane bolet…ale bude to urcite individualni. Tu bolest je treba si odzit, nema cenu se tomu nejak nasilu branit. Je to tezka zivotni etapa, ale po nejakem case to budes brat jako cennou zkusenost. A ano, partnerka se na rozchod pripravovala zajiste mesice. Fazi kterou mas ted ty, mela ona taky. Doporucuji knihu Kdyz partner odchazi (nebo tak nejak :) )

Uživatel je onlinemrav
Vesmírná mluvilka 30079 příspěvků 02.07.19 23:28
@Martinanela píše:
to je mi moc lito :( a muzu vedet co sr stalo? Tvuj pribeh neznam. Omlouvam se, jestli se ptam nevhodne :(

18. srpna už to budou dva roky - zemřela při autonehodě. Nejhorší je, že tu nechala malou dcerku…

Váš příspěvek
Reklama