Jak se zbavit měděného tónu vlasů?

34
13.12.20 22:14

Jak se zbavit měděného tónu vlasů?

Ahoj,
moc ráda bych se s vámi poradila.
Mám delší husté vlasy s ofinou. Mám dobrou kvalitu vlasů. Hodně jsem vlasy zesvětlovala a pak si dala 2× přeliv. Vše bylo děláno kadeřnicí. Bohužel té se podařilo mi na vlasech vytvořit nehezký měděný tón. Od hlavy je vidět má odrůstající barva, která je oříškově světle hnědá. Vůbec tedy nevím co s tím. Buď chci zajít do salonu Petry Měchurové (už chci ke kvalitní kadeřnici) nebo to šmiknout na krátký vlasy a počkat až to pomalu odroste. Nerada se vzdávám podlouhlých vlasů, ale nevím opravdu už co. Jal by jste to řešili? Další barvení nebo nechat odrůst? Máte někdo zkušenost se salonem, který zmiňuji? Líbí se vám ofina ve spojení krátkých vlásků? Díky moc holky! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2787
13.12.20 22:28

Přeliv… a nemusis ani do drahyho salonu, staci sikovna kadernice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1073
13.12.20 23:06

Dobrá kadeřnice ti délku zachrání, určitě se neboj, že bys musela stříhat. Primárně si chceš najít kadeřnici, která má dobré výsledky v oblasti stahování barvy a má mezi svojí prací hodně zastoupenou skvěle vypadající studenou blond, protože to je klíčové pro to, aby dokázala dobře pracovat s nežádoucím teplým podtónem. Ani to nemusí být Měchurová, která je fakt drahá, dobrejch koloristů je plná Praha :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
14.12.20 00:09

@marzanna nedoporučila by jsi mi někoho prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
14.12.20 00:26

Jít k jinékadeřnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 22:46

@adoreadore určitě zkus jinou kadeřnici

• Citovat
  • Nahlásit
1342
29.12.20 16:39

Já se zbavovala měděného, místy do červena odlesku nabarvením na nejtmavší hnědou :lol: Asi 5× jsem nabarvila komplet vlasy, barva se tam navrstvila a teď už rok a půl barvím jen odrosty. Kdo nechce tmavé vlasy, bude mít problém, protože vždy, když se barva/přeliv začnou vymývat, odlesky zase začnou být viditelné, těhle teplých se strašně těžko zbavuje. Takže jedině chodit pravidelně každých 6 týdnů na barvení, aby to zas nezačalo vylezat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
me
16
30.12.20 15:18

Doporučuji používat barvu pro kadeřníky Loreal Majirel Cool Cover. Je pro hnědé vlasy. Měla jsem stejný problém. Jenom na mě zasvítilo slunce a moje vlasy byly černé s měděným nádechem. Hold to jsou snad všechny světle hnědé barvy z drogerie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
31.12.20 01:23

Kvalitní přeliv ve studeném tónu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu