Jak se zbavit moučnivky?

Anonymní
31.5.20 19:52

Jak se zbavit moucnivky

Ahojky holky mam 2mes holcicku a uz měsíc a pul bojujeme s moucnivkou mame to tedy jen na jazycku nekdy min nekdy vic… Potirali jsme gencianou, neocide, nasadili probiotika a stale nic jeste zkusíme masticku z Německa co jsme si nechali privezt.. U prsou dbam na hygiene omezila jsem i ja sladke pry by to mohlo být i z toho :roll: koukala. Jsem ze ma povlak na jazyku a na mistecku ma uz jakoby barvy plísně jsem z toho uz zoufala… Aby ji to nijak neohrozovalo…je plne kojena a s papáním nema problém… Mate nektera zkušenosti jak s tim zatočit? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20139
31.5.20 20:02
@Anonymní píše:
Ahojky holky mam 2mes holcicku a uz měsíc a pul bojujeme s moucnivkou mame to tedy jen na jazycku nekdy min nekdy vic… Potirali jsme gencianou, neocide, nasadili probiotika a stale nic jeste zkusíme masticku z Německa co jsme si nechali privezt.. U prsou dbam na hygiene omezila jsem i ja sladke pry by to mohlo být i z toho :roll: koukala. Jsem ze ma povlak na jazyku a na mistecku ma uz jakoby barvy plísně jsem z toho uz zoufala… Aby ji to nijak neohrozovalo…je plne kojena a s papáním nema problém… Mate nektera zkušenosti jak s tim zatočit? :(

Gel z Německa spolehlivě zabere, ;) nechapu, jaky je důvod, že se u nás neprodava :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1994
31.5.20 20:24

Byla jsi s tím u dr.? Já myslela, že má dcera moucnivku, zkoušela jsem kde co, pak jsem šla za doktorkou a že to moucnivka není :zed:

Jinak, u té protikvasinkove diety, je třeba ji držet striktně, vyhnout se bílé mouce, tzn obyčejné pečivo, těstoviny, vynechat cukry a to i ovoce a mléčné výrobky. Ideálně si zjistit něco o nizkosacharidove stravě a stravovat se podle ni. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
31.5.20 20:25

Přesně tak :palec: infecto moon gel, zabral lépe než gencialka aji je chuťově dobrý. :) Vše ostatní bylo taky vždycky nanic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
31.5.20 20:37

Nám zabral neocide gel, používám i na afty. :palec: Moučnivka nám zmizela do 3 dnů úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
31.5.20 20:50

Genicianka (fialová vodička) namazala jsem 2× a byl klid. Jestli to u ní je vůbec moučnivka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11092
31.5.20 21:06

Ten gel z Německa zabere určitě, já do dávala malé 3 dny a bylo to pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
31.5.20 21:12

Držet protikvasinkovou dietu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 21:32

Ona vzdycky na kontrole u dr ji mela malicko jak na potvoru rekla mi jen ze to mam porad mazat… Kdyby to nebyla moucnivka tak co by to mohlo byt… Ja taky doufam ze ten gel zabere… Je pravda ze jsem ja sama trpela kvasinkovima infekcema :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 21:32

@PepiKo a co to bylo? :think: vylecili jste to?

• Citovat
  • Nahlásit
17785
31.5.20 21:43

Nas maly mel na dasnicce bily flicek. Mudr ho nevidela, protoze to bylo jak nejvic radila korona, tak to jsem s ni nechtela moc chodit ven, ale tak co jineho by to asi mohlo byt. Neucide na to nezabral vubec, mazali jsme poctive nekolik tydnu, ja to uz vzdala, protoze to nezabiralo, stale to tam mel a pak ze dne na den to bylo pryc. Zmizelo to nekdy po 4m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9487
31.5.20 21:49

Dceři zabrala genciánka až na potřetí, až kolem 3 měsíců, jinak se to téměř od narození pořád vracelo. Zkoušeli jsme jako první volbu opakovaně Nystatin na předpis, zabíral, ale po doužívání se to hned vrátilo. Prsa jsem mazala 2× denně Fungicidinem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2123
31.5.20 22:11

Gel z Německa je tutovka, zabral okamžitě, jen nezapomeň si potřít i bradavky pokud kojíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.20 12:07

@Pe-G dekuji doufam ze zabere :roll: asi to vadi vic me nez ty malicky😁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 18:04

Moučnivka

Ahoj, moc nevím jak to tu funguje ale mám holčičku 6 týdnu a má moučnivku a roztok z lékárny na předpis nezabral davám laktobacílky a behem dvou dnu se to desne zhorsilo ma bilé tváře a neocide natíram třetí den a nic…myslíte že je to bolí??malá celé odpoledne brečí? a co je gel z Německa? už bych se toho ráda zbavila

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat