Jak se zbavit myšlenek na něj a žít dál ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 12:43
Jak se zbavit myšlenek na něj a žít dál ?

Ahoj.
Není to ani měsíc co jsme se rozešli s bývalým, já se odstěhovala a zcela se odstřihla, nekontaktujem se. Byl tam pro mě jeden zásadní problém, který vím, že by neřešil a mě by to časem dohnalo snad do nemoci. Snažím se dělat vše, abych byla OK. Chodím ven, s kámoškou do kina, na víno, pomáhá mi práce, čtu. Nesedím prostě pasivně doma a nečekám, že to nějak přejde, samo se vyřeší. Podvědomě jej tam ale prostě mám. Zdá se mi o něm, téměř každou noc. Ráno se probudím a je mi do breku. Do hlavy se mi dostávají ty krásné chvíle (paradoxně, bylo jich totiž hodně špatných). Tajně doufám, že mi napíše, i když rozum mě táhne uplně jinam. Někdo říká, že to chce čas, ale já teda nevím, chci na tom nějak pracovat a zbavit se myšlenek na něj, vědomě vím, že to není chlap pro život, srdce mě táhne ale k němu, pořád. Slyšela jsem o metodě RUŠ, regresní terapii, nakoupila knížky o osobním rozvoji, ale zatím teda mě často popadne blbá nálada a před spaním na něj myslím, někdy i brečím. Prostě na palici. Chci být prostě zase šťastná a začít žít a ne čekat rok, dva než mě to „přejde“. Táhne mi na kristova léta, chci mít partnera, rodinu. Achjo! Díky moc za všechny konstruktivní komentáře. Omlouvám se za anonym…

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 13:30

Ahoj vůbec si někam hlavu a zkus třeba seznamky. I když je tam hodně uchýlí vždycky se tam najde někdo kdo za to stoji a ty budeš sama překvapena kdo se tam objeví. Měla jsem to samé a pak jak kdyby přišel úplně nečekaně a přes celou republiku za mnou jel aby mě viděl a za nedlouho jsme se dali do hromady a zanedlouho si kvůli mě našel být v Praze vzal si mě k sobe. Lepšího chlapa jsem si prát ani nemohla. Dej tomu čas ale zároveň tomu bez trosku naproti… a uvidíš ze bude vše zase fajn s novým partnerem :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 13:31

Oprava *nelam hlavu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 13:35

Radim totéž. Ja jsem si po delsi dobe uvedomila, ze mi dotycny nestoji ani za prd…, ale rekla jsem si, ze zabiju lasku laskou a zkusila seznamku. Nasla jsem si partnera s kterym jsem dodnes a cekame mimco :srdce: …Takze nehazej flintu do zita a uzivej zivota. Nekdo lepsi na tebe ceka. Navic bolet to chvili bude. Ja byla s byvalym pritelem 3,5 roku ale take tam bylo toho horsiho vic nez lepsiho. Bala jsem se samoty a 3/4 rok o samote mi naopak prospel. Pak jsem si nasla na te seznamce pritele. Kazdopadne clovek je zvykly byt s urcitou osobou,ale je to jako droga a zavislost spis na jeho chemii a zvycich s nim spojene. Casem to prejde samo. :palec: Drzim palce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >