Jak se zbavit myšlenky na to, že chci vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 18:36
Jak se zbavit myšlenky na to, že chci vztah?

Ahoj, holky. Vím, že chlapa si nevydrndám, o to tu nejde. Prostě holt nemám štěstí, i když si myslím, že jsem hezká a moc fajn, ale i přesto jsem už dlouho „sama“. Ale naučila jsem se tak žít, mám super rodinu a přátele a zabavit se umím. Ale nejde mi jedna věc - zapudit myšlenky na to " prázdné místo" vedle sebe. Single život je fajn, ale do určité míry, mně už dal, co mohl a chtěla bych se šoupnout dál. Všude ale slyším, že vztah člověk najde, když tyhle myšlenky dlouhodobě vytěsní a najednou se věci dějí. Já nepotřebuji za každou cenu s někým být, ale takto si hlavu vyčistit nedokážu. Nějaké rady? Středobodem svého života nevidím vztah, ale bez něj to také není ono.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 9263 příspěvků 17.03.18 18:43

Co si precist o nejakych katastrofalnich vztazich tady na foru?

carola
Kelišová 6722 příspěvků 17.03.18 18:47
@Emimin7 píše:
Co si precist o nejakych katastrofalnich vztazich tady na foru?
:mrgreen: :mrgreen:

carola
Kelišová 6722 příspěvků 17.03.18 18:48

Neboj, určitě se ten pravý najde, někdy to trvá dýl. :srdce: Ale chápu tě, taky neumím být sama. Jednou si tuhle diskuzi přečteš a budeš se jí smát. Budou ti funět na záda dva prckové a nebudeš vědět, kde ti hlava stojí. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 18:54
@carola píše:
Neboj, určitě se ten pravý najde, někdy to trvá dýl. :srdce: Ale chápu tě, taky neumím být sama. Jednou si tuhle diskuzi přečteš a budeš se jí smát. Budou ti funět na záda dva prckové a nebudeš vědět, kde ti hlava stojí. :mrgreen:

Já umím být sama, mám svůj život, kamarády, zábavu. Naprosto v klidu jdu i sama dod divadla nebo na koncert. Ale po pár letech to už člověku stejně přestane stačit.

Malinkydablik
Kecalka 146 příspěvků 17.03.18 19:13

Já bych se té myšlenky být tebou na zbavovala čím víc a bude chtít dát pryč tím víc se bude zahlodavat… A dle toho co píšeš usuzuji že s tou myšlenkou ne trápíš od rána do večera tak ti tam prostě měj a ono až se ten pravý objeví tak prostě zmizi. Taky jsem měla pohodový život plný přátel zábavy skvěle rodiny a přece jenom mi ten partner chyběl. No a teď bych ho nejraději někdy zaskrtila a taky se mi budí dítě, tak musím :mrgreen: kéž se brzo potkáte

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 19:19
@Malinkydablik píše:
Já bych se té myšlenky být tebou na zbavovala čím víc a bude chtít dát pryč tím víc se bude zahlodavat… A dle toho co píšeš usuzuji že s tou myšlenkou ne trápíš od rána do večera tak ti tam prostě měj a ono až se ten pravý objeví tak prostě zmizi. Taky jsem měla pohodový život plný přátel zábavy skvěle rodiny a přece jenom mi ten partner chyběl. No a teď bych ho nejraději někdy zaskrtila a taky se mi budí dítě, tak musím :mrgreen: kéž se brzo potkáte

Ja už s jedním chlapem žila a docela dlouho, i když bez dětí vím, co umí:))) neidealizuji si to a i když mi zatím netikají biohodiny, stejně nakonec ten poslední druh Lásky v mém životě chybí:)

Malinkydablik
Kecalka 146 příspěvků 17.03.18 19:28

Zkus si přečíst můj první deníček, kolik lasek znáš tolikrát si člověkem.. najdeš ho tady. Já si před svým nynějším mužem prošla vztahem, který mě pevně semlel a pak mě dostal tam kde jsi teď zrovna ty… A pak přišla další etapa, která čeká i tebe a myslím že nejedna z nás se v tom čtení najde.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1961 příspěvků 17.03.18 19:28

Kdybych hledala vztah, tak jdu na seznamku, vím, že je spousta lidí, co tenhle druh seznámení odmítá, ale já si myslím, že někdy je potřeba jít štěstí naproti. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 19:38
@Kfětoslava píše:
Kdybych hledala vztah, tak jdu na seznamku, vím, že je spousta lidí, co tenhle druh seznámení odmítá, ale já si myslím, že někdy je potřeba jít štěstí naproti. :kytka:

Děkuji za příspěvek. Odzkoušeno a ne jednou, stačilo. Tolik zamindrákovaných kluků anebo zatajených zadaných (i ženáčů) jsem jaktěživa tolik nepotkala. Už nějak nemám trpělivost se v tom přehrabovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 19:39

@Malinkydablik děkuju, kouknu!:)

litovel
Povídálka 37 příspěvků 17.03.18 19:45

Ahoj zakladatelko,

třeba budu ukamenován ostatními diskutujícími, že se to nehodí nebo že to není seznamka atd., kdo ví? Ale… prostě viděl jsem tvůj příspěvek a rozhodl se, že se ti ozvu. Můžeme si vyměnit pár zpráv, mailů, třeba se taky sejít na kafe a pak se poslat do patřičných končin, když to nevyjde. Emimino bude mít zase čím žít a my budeme zase o něco zkušenější. :-) Tak kdybys chtěla, ozvi se do zprávy, informace o své maličkosti bych na veřejnost (pro velký zájem vdavkuchtivých žen :lol: ) nedával. :-) :cert:

Příspěvek upraven 17.03.18 v 19:46

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 17.03.18 19:45
@Anonymní píše:
Děkuji za příspěvek. Odzkoušeno a ne jednou, stačilo. Tolik zamindrákovaných kluků anebo zatajených zadaných (i ženáčů) jsem jaktěživa tolik nepotkala. Už nějak nemám trpělivost se v tom přehrabovat.

A ženský na seznamce, to je ještě 10× horší :mrgreen:

PeknyVlasy
Kecalka 214 příspěvků 17.03.18 19:50

V jedné knize jsem četla, že lidé jsou prostě předurčení milovat, že to potřebují stejně jako být milování. Takže to, že chceš milovat je podle mě zcela normální myšlenka. Byla jsem na tom jako ty. To, že nemusíš být za každou cenu s někým je velmi zdravý přístup.
U mě se jednoho dne objevil stejně tak, jako se jednou objeví u tebe. Nestyď se za své potřeby a nezapuzuj je.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1961 příspěvků 17.03.18 19:54
@litovel píše:
Ahoj zakladatelko,

třeba budu ukamenován ostatními diskutujícími, že se to nehodí nebo že to není seznamka atd., kdo ví? Ale… prostě viděl jsem tvůj příspěvek a rozhodl se, že se ti ozvu. Můžeme si vyměnit pár zpráv, mailů, třeba se taky sejít na kafe a pak se poslat do patřičných končin, když to nevyjde. Emimino bude mít zase čím žít a my budeme zase o něco zkušenější. :-) Tak kdybys chtěla, ozvi se do zprávy, informace o své maličkosti bych na veřejnost (pro velký zájem vdavkuchtivých žen :lol: ) nedával. :-) :cert:

Příspěvek upraven 17.03.18 v 19:46
:palec: Budu vám držet palce
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >