Jak se zbavit neodbytného bývalého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 18:09
Jak se zbavit neodbytného bývalého

Měla jsem přítele, takový ten typ jak pořád mluví a mluví, má spousta plánů na společný čas, život, ale tak nějak se nedělo nic čím by ty hromady plánů plnil, maximálně to tak nahradil novou salvou nápadů :-) po 8 měsících jsem to na 3 měsíce ukončila, pak jsme asi chvíli věřili že by to nějak šlo nebo co, ale po měsíci už to zase jelo ve stejných kolejích a já věděla, že se to nezmění…
PO tom prvním rozchodu jsem asi sama nebyla o tom rozchodu přesvědčená, ale on je navíc takový typ co se „nenechá zastrašit“ tím že s ním chvíli nekomunikuju nebo mu řeknu že konec… on mi třeba po pár dnech prostě napsal, nebo klidně zavolal a povídal jakoby se vůbec nic nestalo :zed: a zase třeba že pojedeme na výlet a tak…

Teď už vím, že ho v životě nepotřebuju… A on se opět nevzdává. Tu sms co dělá on, tu otázka co dělám já. Už zase tedy nereaguju, jen by mě zajímalo kdo jste měli někoho podobného, jak dlouho tohle trvalo a jestli může pomoci ještě něco jiného než nereagování. :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 18.03.18 18:18

Tobě může pomoct, když si ho zablokujes a ty SMS nebudeš vůbec číst. Řekla bych, že tak měsíc totální ignorace by ho měl utnout, pokud je alespoň trochu normální. Ale jakmile bych ho začala „náhodou“ potkávat, čekal by před domem, tak bych okamžitě podala TO za stalking, na některé typy musí být člověk opravdu tvrdý.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 18:19

@Helileli minule mě právě kontaktoval během celých těch 3 měsíců. Třeba jednou za dva týdny se nějak ozval. „náhodné“ potkávání ale ne, to zas ne…

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 18.03.18 18:21
@Anonymní píše:
@Helileli minule mě právě kontaktoval během celých těch 3 měsíců. Třeba jednou za dva týdny se nějak ozval. „náhodné“ potkávání ale ne, to zas ne…

A ty jsi mu na to někdy odpověděla nebo to z tvé strany tři měsíce totálního ticha?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 18:25

@Helileli no první dva týdny po tom ukončení jsem se s ním bavila docela normálně, pak ale začal právě předvádět velkou neodbytnost. Pak jsem mu na jednu sms napsala jen Nepiš mi. Jinak totální ticho.
A on to pak na mě zkusil skrz pracovní webovky, s kterýma mi pomohl. Tak jakože máme nevyřešené účty. Tak na to jsem se mu vyjádřila a pak jsme spolu nějak zkusili být ten měsíc i v osobnějším kontaktu, ale tam to nikam nevedlo…

Klopotkova
Kelišová 6779 příspěvků 18.03.18 18:36

Zablokovat sms, volání. Příteli to trvalo neskutečně dlouhou dobu, než si tak svoji bývalou, která neustále vypisovala bloknul.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 18:36

Ahoj, měla jsem to podobné, tedy až nato, že jsme spolu byli 3 a půl roku, po rozchodu mi také psal a volal mi tím stylem, kdy může přijet a že zaplatil wellnes, co podnikneme atd…Já si ho zablokovala snad všude, číslo, Fb, email. On si stejně udělal nové číslo, nový profil a choval se a chová do teď jako zoufalec! Našel si, teď už nyní svoji manželku, ale stejně nedá pokoj, píše mi k narozeninám, svátku, chce se vidět, nabízí za sex peníze. Já přítele mám, čekáme rodinu a on stejně nedá pokoj, přítel o všem ví a stačí málo, aby za nim jel a dal mu přes h..u!

Klopotkova
Kelišová 6779 příspěvků 18.03.18 18:38
@Anonymní píše:
Ahoj, měla jsem to podobné, tedy až nato, že jsme spolu byli 3 a půl roku, po rozchodu mi také psal a volal mi tím stylem, kdy může přijet a že zaplatil wellnes, co podnikneme atd…Já si ho zablokovala snad všude, číslo, Fb, email. On si stejně udělal nové číslo, nový profil a choval se a chová do teď jako zoufalec! Našel si, teď už nyní svoji manželku, ale stejně nedá pokoj, píše mi k narozeninám, svátku, chce se vidět, nabízí za sex peníze. Já přítele mám, čekáme rodinu a on stejně nedá pokoj, přítel o všem ví a stačí málo, aby za nim jel a dal mu přes h..u!

Tak ho blokuj i na těch nových číslech, nových mailech a nebo to vůbec nečti, máš nový život, kašli na něj.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 18:41
@Anonymní píše:
Ahoj, měla jsem to podobné, tedy až nato, že jsme spolu byli 3 a půl roku, po rozchodu mi také psal a volal mi tím stylem, kdy může přijet a že zaplatil wellnes, co podnikneme atd…Já si ho zablokovala snad všude, číslo, Fb, email. On si stejně udělal nové číslo, nový profil a choval se a chová do teď jako zoufalec! Našel si, teď už nyní svoji manželku, ale stejně nedá pokoj, píše mi k narozeninám, svátku, chce se vidět, nabízí za sex peníze. Já přítele mám, čekáme rodinu a on stejně nedá pokoj, přítel o všem ví a stačí málo, aby za nim jel a dal mu přes h..u!

ježkovy zraky to je strašný. A už s manželkou 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 18:43

@Klopotkova já mám bohužel hloupý tel kde to nejde :-D ale snad bych si i kvůli tomu koupila chytrej 8o

@Anonymní

Jo ten můj taky nadhodil během tý 3měsíční pauzy návrh na milenecký tajný vztah, pač já si našla jiného (s tím to teda neklaplo, ale to je jiná story)

Klopotkova
Kelišová 6779 příspěvků 18.03.18 18:48
@Anonymní píše:
@Klopotkova já mám bohužel hloupý tel kde to nejde :-D ale snad bych si i kvůli tomu koupila chytrej 8oJo ten můj taky nadhodil během tý 3měsíční pauzy návrh na milenecký tajný vztah, pač já si našla jiného (s tím to teda neklaplo, ale to je jiná story)

Vím, že blokaci umožňují i staré typu značky samsung, tak pokud jej zrovna máš, tak se zkus s někým poradit, staré tlačítkové nokie to nepodporují.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 18.03.18 18:49
@Anonymní píše:

Možná bych to řekla jeho manželce co ti píše atd…

Klopotkova
Kelišová 6779 příspěvků 18.03.18 18:51
@Anonymní píše:
@Klopotkova já mám bohužel hloupý tel kde to nejde :-D ale snad bych si i kvůli tomu koupila chytrej 8oJo ten můj taky nadhodil během tý 3měsíční pauzy návrh na milenecký tajný vztah, pač já si našla jiného (s tím to teda neklaplo, ale to je jiná story)
… ale vždyť jsi =sala, že sis ho blokovala na číslech, mailech apod. nebo to psala jiná anonymka?

Borůvka1990
Kelišová 5365 příspěvků 18.03.18 18:51

Pošli ho za mnou a už Tě otravovat nebude :P :P

Né fakt, pošli ho do zádele a ignoruj, ignoruj…nezvedej mu mobil, neodpovídej na zprávy… Když ho potkáš, dělej že tam není, prostě jako by byl duch.

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 18.03.18 18:53
@Anonymní píše:
@Helileli no první dva týdny po tom ukončení jsem se s ním bavila docela normálně, pak ale začal právě předvádět velkou neodbytnost. Pak jsem mu na jednu sms napsala jen Nepiš mi. Jinak totální ticho.
A on to pak na mě zkusil skrz pracovní webovky, s kterýma mi pomohl. Tak jakože máme nevyřešené účty. Tak na to jsem se mu vyjádřila a pak jsme spolu nějak zkusili být ten měsíc i v osobnějším kontaktu, ale tam to nikam nevedlo…

Takže jsi komunikovala. Opravdu to chce naprostou ignoraci, i kdyby ti napsal, že jestli neodepises, tak se zabije, tak nereagovat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama